Skocz do zawartości

Sackboy A Big Adventure


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na wyciek Nvidii, który póki co w większości się potwierdza, to zostały Returnal, Ghost, Ratchet, Demon Souls i GT 7 i to by było na tyle z zaległych wartych portowania, więc jeśli będą trzymali takie tempo jak w tym roku, to w 2023 powinno wszystko wyjść. Patrząc na ilość już wydanych/zapowiedzianych exów na PS5 te nowe studia za wiele do roboty nie będą miały, bo zostanie nowy GOW i Horizon, więc pewnie terminy znacznie się skrócą.

 

Co do Sackboya, bo nie grałem w to na pleju, to będzie git dla 5 latka czy raczej za trudne?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

Drogi Balonie, nie widzę nikogo kto by napisał że PlayStation nie ma exów. Wręcz przeciwnie PlayStation wciąż ma naprawdę sporo gier na wyłączność. Weź głęboki wdech i wyluzuj trochę, bo mam wrażenie że dyskutujesz ze swoimi chochołami.

Uuuuu rocznica premiery Szaraka w Europie chyba pobudza kapitana :asax:do aktywności w temacie PlayStation. To wtedy na stary kontynent wkroczył jego największy wróg. Przecież ja nie piszę o exach w kontekście Sony tylko każdej z konsol. Mało tego, nawet doceniam takie pozycje w kontekście konsoli, która rzekomo nie ma exów :) 

 

Co do braku pojęcia exów, to Paolo wspominał, że już nie ma takiego czegoś.

Ty za to pisałeś o exach, które nie są exami.
Drogi Kapitanie proszę ciesz się dobrymi grami i uszanuj moją wrażliwość gracza, który uwielbia KONSOLOWE EKSLUZIWY.

 

EoT2 dla Asaxów

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

@balon to jest to o czym pisałem wcześniej - nie kupuję konsoli dla exów a raczej dla gier konkretnego wydawcy. Wiele gier z PS jest na PC, a z Xboxa każda, ale po prostu wolę to na konsoli. Chociaż gdybym dzisiaj nie miał Plejaka (bo kosztuje krocie) to ograłbym je na PC. Jakbym miał stacjonarkę w salonie to pewnie mógłbym ograć to wszystko bez kupna jakiejkolwiek konsoli. Switcha też kupiłem nie dla samych gier, a przenośności. Po prostu sprzęt wybieram teraz z racji wygody. W końcu mogę, tak jak ty, ograć co chcę i nie muszę wybierać.:lapka: 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, creatinfreak napisał:

Przygarniał kocioł garnków. Akurat Wy z Paolo też macie swoje światy:kekw:

oboje z Wezyrem poświęcamy się dla tej roli i umawiamy się by raz na kilka miesięcy przedyskutować jeszcze raz te same kwestie., Dzięki temu utrzymujemy ruch w dziale xboxa w czasach posuchy taki jak ten kiedy to nie wychodzą żadne gry :kaz:

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, łom napisał:

Nie spodziewałem się tak żarliwej dyskusji w sprawie konsolowych exów w temacie platformówki stworzonej przez zewnętrzne studio, która mało kogo obchodziła a która została wydana prawie dwa lata temu. Co to będzie jak GoW Ragnarok zostanie zapowiedziany na PC 1.5 roku po premierze na konsole xd


Te myślenie kiedy, co i za ile wyjdzie zamiast grać kiedy się chce w gierki które nas jarają :obama:
A co będzie jak wyjdzie Ragnarok na PC? Zapewne wtedy część ludzi będzie się już jarać next genowym drugim Spiderem lub Wloverinem, a część będzie zastawiać się jaka będzie cena lub czy pójdzie mi to na moim monitorze w 8k. 
 

No ja zdecydowanie wolę pierwszą opcje jako gracz:) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, YETI napisał:

Będziesz go sobie mógł kupić na konsoli za 1/3 ceny pc wersji. Pięknie to sobie wymyślili, goooooollllić :kaz:

Prędzej w plusie :) ja to zauważyłem, że ASX tylko wrzuca newsy kiedy jakaś gra playstation wpada na pc. Może to jakiś rodzaj satysfakcji, że gry playstation tez zaczęły wychodzić na pc? 

  • Haha 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, PanKamil napisał:

Prędzej w plusie :) ja to zauważyłem, że ASX tylko wrzuca newsy kiedy jakaś gra playstation wpada na pc. Może to jakiś rodzaj satysfakcji, że gry playstation tez zaczęły wychodzić na pc? 

 

@Figuś ma prawie że monopol na wrzucanie newsów na forum i robi to z prędkością bota, ale czasami zaśpi albo zapomni. 

 

I wtedy Asaxowi zostają wiadomości o grach PS na PC. :Cell:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ASX napisał:

generalnie, to jeśli nie zauważyłeś często wrzucam różne newsy na forum, nie tylko gdy gry playstation wychodzą na PC.

W dziale playstation tylko te zauważyłem. Ja nie mam nic do tego. Czytałem, że byłeś wieloletnim bojownikiem konsolowym więc na pewno obrywałeś argumentem o grach xboxa na pc. Zwyczajnie pomyślałem, że to jakiś rodzaj satysfakcji i autoterapii. Tak czy siak pewnie 90% gier plejki wyląduje na pc więc z takich newsow raczej nie ma co robić sensacji. Dużo osób czeka na bloodborne ale mam przeczucie, że akurat ta gra nigdy nie wyjdzie na pc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...