Skocz do zawartości

Sackboy A Big Adventure


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli na pudełku z grą PS4 jest ten niebieski napis "darmowy update do PS5" to zwykle oznacza, że gry PS4 i PS5 to osobne twory, każde osobno instalowalne (można mieć nawet oba na raz).

 

Wtedy plyta od wersji PS4 służy jako klucz do pobrania cyfrowej wersji PS5, ale do jej odpalania zawsze trzeba mieć płytę z PS4 włożona.

 

Jak kupisz natywną wersję z logo PS5 to instaluje się wersja PS5 prosto z płyty, ale do cyfrowego wydania PS4 nie jesteś uprawniony i z PS Stora można kupić licencję na pakiet PS4&PS5.

 

Sprawdzone np. na Immortals w pudełku z logo PS5.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gram od 3h może, przeszedlem kilka leveli z synem w coopie i jest miło i przyjemnie. I tyle... Nawet sobie radzi samodzielnie, widac progres rozwojowy od czasu ultra prostego Psiego Patrolu, gdzie mial problemy by iść w prawo w 2D, takze gra wydaje się fajna do zabawy z najmlodszymi, ale gdybym sam mial przechodzić to w sumie nie ma tu nic przyciągającego póki co. Podstawowy platforming, powolne ruszanie się, klasyczny banalny gameplay (zbieranie kulek i dotarcie do końca levelu).

 

Po coopie w It Takes Two (które dla mnie jest majstersztykiem w zakresie kreatywnosci, różnorodności, ale tez otoczki bajkowo-fabularnej) dostałem grę moim zdaniem o dwie klasy niżej, więc w sumie warto chyba zacząć od Sackboya, a potem przesiąść się na ITT.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Zainstalowałem to po dłuższej przerwie, próbuje odpalić i error CE100095-5 "nie można uruchomić aplikacji" no co do wuja. Spróbuję reinstall, ale czegoś takiego to jeszcze nie spotkałem. Płytka byla z folii, zero rys, instalka ukończona bez błędów. No jedynie w trakcie instalacji dodawalem jakieś bonusowe kostiumy do biblioteki, ale to wszystko 

 

Miał tak ktoś? 

 

PS

pamieta ktos argument konsola vs PC z początku lat 2000? Wkładasz plyte i grasz xd

 

PPS

reinstalka pomogła, ale kolejna godzina stracona, gdy chciałem szybka partyjkę z P O C I E C H Ą

Odnośnik do komentarza

no PS4/PS5 nawet jak się nie używa regularnie to warto odpalić raz na jakiś czas żeby wszystkie update-y pościągać, do gier i systemowe bo inaczej można mieć niespodziankę ze jak chce się zagrać krotki meczyk w coś....to trzeba będzie czekać

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

z exami jest jak z ciążą. Albo jest w ciąży albo się nie jest. Nie da się być trochę w ciąży.

 

W dobie rozwoju takich technologii jak granie w chmurze i popularności pecetów, tradycyjnie rozumianych gier ekskluzywnych rozumianych, jako tytułów dostępnych tylko na jedną platformę, będzie w przyszłości coraz mniej i mniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...