Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, kanabis napisał:

Nie no ale bez jaj , Robert jak to czytasz potrenuj te karne

Nie wiem kto wymyślił te dreptane karne, ale to jest najgorsze chujostwo. Rozpędź się, zapakuj petardę po rogu i tyle. A nie kurwa kujawiak i hopsasa.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krupek napisał:

No dobra, ale ten Grosicki to sobie już wszedł jako ciekawostka, mecz był rostrzygnięty to chłop nie miał kompletnie żadnej odpowiedzialności ani presji. 

 

Przypominam, że w eliminacjach i Lidze Narodów walił kasztany, biegał jak głupek i sam nie nadążał za sobą.

Chlop jest spoko ale nie kazdy pamieta ze ma staminy na 10 minut. Nie bez powodu jest gwiazdą jagielonii

  • This 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozi napisał:

Nie wiem kto wymyślił te dreptane karne, ale to jest najgorsze chujostwo. Rozpędź się, zapakuj petardę po rogu i tyle. A nie kurwa kujawiak i hopsasa.

No ta, ale jakby nie bylo do tej pory Lewemu to wychodzilo swietnie. 

No ale chlop ma swietny, mocny strzal wiec moglby z tym skonczyc i strzelac wlasnie jak Ronaldo skoro najprawdopodobniej cos mu sie zblokowalo w dynce

Odnośnik do komentarza
Teraz, Rozi napisał:

Nie wiem kto wymyślił te dreptane karne, ale to jest najgorsze chujostwo. Rozpędź się, zapakuj petardę po rogu i tyle. A nie kurwa kujawiak i hopsasa.

No jak strzelasz normalnie, to nie wiesz gdzie bramkarz będzie się rzucał, loteria, a jak podskoczysz to widzisz w którą stronę go niesie. To nie styl był problem tylko presja.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krupek napisał:

Jak Michniewicza nie wymienią na solidnego, zagranicznego trenera to lepiej niech go nie zmieniają, bo to nic nie zmieni.

 

Przecież kurwa ten bandzior ma już z automatu przedłużoną umowę za wyjście z grupy lol. Więc jeszcze z tym spaślakiem się pomęczymy. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, mcp napisał:

Nie wiem czy to możliwe z drabinki, ale lepiej żeby nie wszedł finał Francja-Argentyna, bo dziadki borowe znowu będą pier.dolić, że odpadliśmy z mistrzem i wicemistrzem świata xd a tak na dobrą sprawę to każda inna drużyna z top16 by nas tu zjadła. 

Czy ja wiem, możemy tak ciągle gdybać.

Dzisiaj zagraliśmy najlepsze 45 min na tym mundialu, gdybyśmy prowadzili 1:0 po strzale ziela ten mecz mógłby wyglądać inaczej. Ale to tylko gdybyanie.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, krzysiek923 napisał:

No jak strzelasz normalnie, to nie wiesz gdzie bramkarz będzie się rzucał, loteria, a jak podskoczysz to widzisz w którą stronę go niesie. To nie styl był problem tylko presja.

Jak strzelasz z pełną mocą po rogach, to bramkasz nie doleci do tych piłek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...