Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, ASX napisał:

Jedna osoba pisała plusy, a inna minusy. Ciężko to inaczej wytłumaczyć 

Nawet na PPE ludzie mieli z tego bekę to już pozmieniali. Tak tez było z plusem o warunki pogodowe, a w recenzji że nie wpływają na jadę. Tym recenzentom z PPE to jedno trzeba przyznać, nikt tak nie potrafi zaprzeczać samemu sobie w ramach jednego tekstu.

Edytowane przez tedi007
Odnośnik do komentarza

84 na meta :sadkek: Ja wiem, że jebać meta, widzę na szybko, że są jakieś randomowe redakcje co dały 5/10, ale mimo wszystko porażka pod kątem PRowym w kontekście recenzji. 

W skrócie widzę chwalą model jazdy, grafikę, same wyścigi są ekscytujące. Kariera nie do końca dowiozła (ponoć tylko 95 wyścigów w sumie, a ta zapowiadana więź z samochodem i levelowanie chuja działa, bo po 2 mistrzostwach i tak musisz auto zmienić, bo nie spełnia wymagań serii) a przede wszystkim brakuje kontentu. Niektórzy nawet piszą, że model jazdy, AI itd były lepsze w 7 :reggie: Wszyscy są zgodni, że to dobry początek na lata do przodu i zapowiadany regularny nowy content. Wyczutam też w każdej recenzji poniżej 9/10 zarzut, że gra jest mniej Horizonowa? Mniej przyjazna dla randomów? Coś takiego, dużo wymienia za wady konieczność treningu, że nie można kliknąć 2 razy i się ścigać od razu.

 

Ocenimy sami, ale pamiętam opinie po wersji próbnej różnych youtuberów, w tym takich którzy sami się ścigają na prawdziwych torach, że jest przepaść w modelu jazdy od czasu 7. 

 

Chyba też potwierdziły się obserwacje z wersji testowej, że AI niewiele się zmieniło pod tym względem, że wyścig głównie polega na złapaniu pierwszego typa, który odjeżdża na pierwszym okrążeniu w absurdalnym tempie, a pozostałe auta to tylko pachołki do wyminięcia.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, PiPoLiNiO said:

Tu kurwa jeszcze bardziej negatywnie... Czyżby druga po 5 Forza która nie dowiozła? 

 

 

Ja wiem czy bardziej negatywnie? Te same wady co u wszystkich - mało ciekawa kariera, za mało kontentu na tyle lat produkcji. Ale tego mogliśmy się spodziewać po tym co już widzieliśmy. Śmieszą mnie trochę opinie, ze mało żróżnicowane tory, albo mało zróżnicowane otoczenia torów. No kurwa, ja rozumiem, że jest za mało kontentu, ale co mają być trasy na marsie, albo pod ziemią, żeby były zróżnicowane?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bartg napisał:

 

Ja wiem czy bardziej negatywnie? Te same wady co u wszystkich - mało ciekawa kariera, za mało kontentu na tyle lat produkcji. Ale tego mogliśmy się spodziewać po tym co już widzieliśmy. Śmieszą mnie trochę opinie, ze mało żróżnicowane tory, albo mało zróżnicowane otoczenia torów. No kurwa, ja rozumiem, że jest za mało kontentu, ale co mają być trasy na marsie, albo pod ziemią, żeby były zróżnicowane?

 

Pewnie brakuje aut zrzucanych na tor prosto z helikoptera ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem - czy oni naprawde nie moga sciagnac chocby paru pomyslow z serii GT, zamiast co pare lat dawac wciaz te same nudne kafelki. Powaznie, nie jestem jakis mega fanem gier samochodowych, ale odpalajac takie GT od razu wiesz, ze gra jest robiona przez prawdziwych pasjonatow motoryzacji, a cala ta otoczka, zdjecia, kolekcje, historie wplecione sa idealnie. Nawet jakby sie choc troche wysilili i zrobili jakas pseudo kariere, ale nie - po co - po raz n-ty to samo... Macie! Żryjcie!

  • Plusik 3
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
Just now, SnoD said:

 

Pewnie brakuje aut zrzucanych na tor prosto z helikoptera ;)

 

No jest kilka recenzji, gdzie otwarcie twierdzą, że są fanami Horizona, a Motorsport im nigdy nie podszedł :reggie: No ale recenzji PPE już nikt nie przebije, przeszła do legendy w momencie opublikowania, teraz już chyba 7 wersja wisi :kekw:

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że takie coś jak brak skipa kwali i treningu to błąd kurwa totalnie irracjonalny. Przecież to jest chore. 25 wyścig na Spa i masz cisnąć 3 kółka bo tak i chuj. 

 

Przecież wystarczyło zrobić przycisk POMIŃ. 

 

Tego nie da się wybronić. Tak jak małej ilości kontentu. Na multi pewnie też znowu będzie banda idiotów, kary z dupy i tak dalej. 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, PiPoLiNiO said:

Tego nie da się wybronić. Tak jak małej ilości kontentu. Na multi pewnie też znowu będzie banda idiotów, kary z dupy i tak dalej. 

 

Multi akurat chwalą w recenzjach, że jest bardzo blisko GT. Ale to wyjdzie w praniu jeszcze, podstawy, system kar, eventy itd zapowiadają się dobrze.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...