Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, tjery napisał:

Odnośnie tej optymalizacji na PC, która się rozeszła po testach Wccftech na kompie z biedronki, gdzie mieli na 4090 z DLSS Performance 40 fps...

 

4090, 4K z DLSS quality (tu na screenie natywne 1440p, czyli to samo co DLSS Quality) na ultra z full RT na ultra koło 100 fps.

 

 

Zrzut ekranu (1507).png

To jest 1440p, tam było 4k, ale fakt pewnie coś miał zjebane, bo miał 39 fps xD. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, krzysiek923 napisał:

u tjery'ego jak zwykle działa, jedyny człowiek na świecie, który ogarnia pecety

 

No wiadomo, Ci u których działa normalnie wymyślają, Ci na kompach z biedronki nie mający pojęcia co robią, mówią prawdę.

 

Tu kolejny mojego pokroju "u mnie wszystko działa", tym razem w natywnym 4K na ultra z full RT ultra średnio 87 fps, stutter count 0.

 

 

Zrzut ekranu (1508).png

Odnośnik do komentarza

Tez mam za sobą początek i na szybko:

W ruchu wygląda świetnie, oczywiście jak zatrzymasz to wychwycisz cięcia. Poczucie prędkości urywa glowe, w Horizonie 300 kmh to bylo meh, tutaj mega to czuc i pomaga w tym regulowany fov, w końcu nie musisz miec ryja na kierownicy w kamerze z wnetrza w niektórych autach. 

Jazda to sam miód, moim zdaniem duzo bliżej do np Project Cars 2 niż siódemce, a to tylko na padzie. Zjem coś i biorę się za ustawienia kierownicy. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, tjery napisał:

 

No wiadomo, Ci u których działa normalnie wymyślają, Ci na kompach z biedronki nie mający pojęcia co robią, mówią prawdę.

 

Tu kolejny mojego pokroju "u mnie wszystko działa", tym razem w natywnym 4K na ultra z full RT ultra średnio 87 fps, stutter count 0.

 

 

Zrzut ekranu (1508).png

I to bez DLSS. Też mnie zastanawiało niby dlaczego aż tak mieliby skopać optymalizacje, zwłaszcza po 7 która chodziła w 200 fpsach.

Odnośnik do komentarza

Ponoc byl problem taki, ze ludzie odpalali wyscig zanim sie shadery zbuildowaly, restart i bylo ok, ale nie wiem na ile prawda.

 

Porownanie FOV, opcje skrajne, pewnie blizej gdzies tej dalszej opcji bedzie dla mnie idealnie. A i dzwiek potwierdza, samochody brzmia fenomenalnie, duzo lepiej niz w FH5 jak na moje ucho.

 

image?url=MSVnmBUo_fHjbLYMjAEUQ9fpQks21c

image?url=MSVnmBUo_fHjbLYMjAEUQ0pdKB2YkZ

 

image?url=MSVnmBUo_fHjbLYMjAEUQ7jpZDVN2u

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd te tabele z tak wysokimi ocenami. Czytam kolejną konkretną recenzję w necie, jedna z oceną 6/10 i następna 7/10.

Pamiętam jak na premierę siódemki wszyscy jarali się jazdą w deszczu z kałużami 3D, oraz zaawansowaną AI przeciwników , to było nak patent Turn10, a teraz to wycieli. Słabo to wygląda. Zobaczymy po 10...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwsze zawody online wygrane. Ale mi serducho waliło :obama:No widzę tu potencjał. Zawody to 30 minut treningu, 3 okrążenia kwalifikacyjne i wyscig. Typowi na pierwszy miejscu ewidentnie opony siadły w końcówce  albo jechał na miękkiej i wygralem bo  wzialem mediumy. Opony ważna rzeczy w multi. 

 

 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Lucky77 napisał:

A co z Forza Vista? Też wycięte?:nea:

Można otwierać drzwi i tak dalej. 

19 minut temu, Bartg napisał:

Dla wszystkich co nie grali, ale lol co gra nie można treningu wyłączyć. Można, tracisz jedynie trochę XP. :reggie:

image.thumb.png.aeaf98efcc2bfc1fcbf89cc97cdeeabf.png

No tak, ale najpierw musisz wejść w ten trening. Powinno być od razu pomiń. A nie ładowanie i klikanie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...