Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś przechodził karierę po updacie zmniejszającym wymagania poziomu auta do ulepszeń? Bo wczesniej to było totalnie bez sensu, na koniec serii odblokowywałeś nawet nie wszystkie ulepszenia tylko po to, żeby wyjebać auto do śmieci bo na kolejny event jest potrzebne zupełnie inne :dunno: Na papierze Builders Cup wyglądał nawet sensownie, ale jednak to zupełnie nie działa, może jakbyś odblokowywał nie wiem dla marek, klas samochodów czy coś upgrady to by to sens miało. A tak to najlepiej kupić auto, zrobić z 50 kółek w rywalach czy coś i dopiero iść do kariery.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SnoD napisał:

 

Dawaj do rywalizacji forumkowej w Rywalach. Ja mam 26h w FM i niemal wszystko w Rywalach, od 4 części nie wprowadzili niczego lepszego do gry.

 

A trasy są mega, ze wszystkimi warunkami, porami i ich konfiguracjami w betonowych 60 fps robi to robotę.


Właśnie się tak przymierzam powoli, żeby może dołączyć :D

 

Jeżeli znajdę moment, żeby zrobić jakiś czas to bardzo chętnie :cool2:

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, ASX napisał:

Ja gram głównie w multi. Nie wiem co Turn10 dodało do tej gry, bo do tej pory grałem głównie w Horizony, ale tu trudno mi się oderwać od multi w FM. Szczególnie fajne są te dłuższe wyścigi gdzie wchodzi odrobina strategii w planowaniu pitstopów i odpowiednich opon. 

No właśnie multi jest super, ale wciąż mogłoby być lepsze. Brakuje jakiś rozbudowanych statystyk, tak aby motywować do dalszego ścigania. Jakiś rankingów, lig. Brakuje też wyścigów długodystansowych. Rotacja torów też dla mnie jest dziwna, bo tak naprawdę wciąż jeżdżę na tych samych 6/7.  Kwestię takie jak chociażby zarządzanie mieszanką paliwa(co ma GT) czy radar na wzór właśnie GT. Można poprawić sporo rzeczy. 

Plus jest taki, że po tej ostanie aktualizacji zniknęły wszystkie problemy techniczne. Gra nie wpada w nieskończone ekrany ładowania i nie kraszuje/wywala. 
Długa droga przed nimi, ale ta podstawa jest solidna. GT7 też na początku nie było idealne, więc trzymam kciuki aby tutaj również wyszło coś więcej niż super model jazdy. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartg napisał:

Tu tylu rzeczy brakuje, że cieszmy się, że gra działa już prawie stabilnie :kaz: Oprócz rankingu pod kątem czystej jazdy oczywiście, że ligi powinny być, do tego połączone z ratingiem czystej jazdy. Awanse, spadki, no ale po co, to się może doda kiedyś.

Gdyby to była bethesda. A tak to, o. 

image.png.ce4a85eb1c9dd7c5c68ebdf2b7b6453d.png

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Colin napisał:

do tego się powtórzę - szkoda że nie ma gdzie nimi jeździć. w karierze same złomy a na multi to nie mam ochoty się użerać z błędami i debilami. lista fajna ale tak naprawdę na co to komu w obecnej formule gry :dunno:

Kariera jest tak bez jajeczna, że mam ochotę wyjebać tę grę w cholerę. 

Nie mogłem się oderwać do Project Cars 3 a tutaj ciężko mi przysiąść na dłużej niż pół godziny. 

 :balon:

Nie wiem co za pała wymyśliła sobie 5 zawodów x 5 torów w każdym x średnio 5 okrążeń. Oczywiście w złomach pokoju  starej Mazdy czy Audi A4 z 1998. I tak przez wiele godzin, bo z tego co widzę zawodów

jest masa w Pucharze Boba budowniczego. 

 

Druga sprawa jest taka, że bardzo brakuje szybkich, egzotycznych torów pokroju Pragi czy Brazylii. Oczywiście chciałbym nowe, ale takie Czechy czy Alpy to biorę z pocałowaniem ręki, dostałem za to Nascarowe kasztany pokroju Miami czy Speedring. 

Niestety sytuacja się powtórzyła i po Halo i FH, kolejna duża, sztandarowa premiera okazała się nie dopracowana. Wina Game Passa? Być może. 

 

Odnośnik do komentarza

Mutli jest bezjajeczne jak w poprzedniej Forzie. Ja wolę 100x bardziej grać w multi, ciekawsze wyścigi, większe emocje, trochę taktyki. Odkąd przestało mnie wywalać w mutli to jedyne na co mogę narzekać to brak jakiś rozbudowanych rankingów, lig, turniejów. A tak gram raczej dla czystej satysfakcji z jazdy. 

 

Odnośnie multi to dzisiaj spróbowałem strategii, celowo pomijałem kwalifikacje by startować z końca stawki, dzięki temu nie groziło mi uczestnictwo destruction derby na pierwszych zakrętach.,  Jedyne na co musiałem uważać to na te karambole które odbywały się przede mną, a nie te w których ja brałem udział, Czasami jak zdarzała się większa stłuczka i przez dym nie było widać jezdni to po prostu zamykałem oczy mając nadzieje że w nic nie trafię.

Ale koniec końców, startując z końca stawki poszło całkiem nieźle, każdy wyścig kończyłem przynajmniej w połowie stawki, i nawet udało mi się  wbić osiągnięcie za wyprzedzenie 12 przeciwników w jednym wyścigu. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja prawie wszystkie wyścigi tak jeżdżę - bez kwalifikacji, startuje z końca stawki. Jak zaczynam z pierwszej połowy, to za każdym razem, po kraksie spadam na sam koniec. Wolę na spokojnie uniknąć chaosu na starcie i powoli zająć się wyprzedzaniem. Dużo przyjemniej jak dla mnie. W taki sposób masę ciekawszych pojedynków mam na trasie. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj po dłuższej przerwie sobie na chwilę odpaliłem, i chyba poleci toto z dysku. 

Po ostatniej łące gra zaczęła mi dropić w nocnych wyscigach oraz we mgle, no i kilka razy podczas gry przestała działać gałka od skrętu... pomagało wyjście do menu i ponowne czytanie wyscigu. 

 

Choć ten nowy tor "jesusmaria" czy jak mu tam wygląda fajno :)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...