Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, MaZZeo napisał:

Niedługo nie będzie eventow w których będzie można przetestować to „ulepszone” AI. 

To prawda, mi już nic nie zostało znowu i tak sobie czekam... w porównaniu do GT7 które do singla stale coś dodaje to w Forzie jest krucho a szkoda, czas znowu pojeździć wieczorem w Gran Turismo

Odnośnik do komentarza

Ależ ta gra umiera szybko, zanim to połatają i dodadzą Nurbugring, to na świecie zostanie 2137 aktywnych graczy :obama: Na Stamie np ponad 10x więcej ludzi gra codziennie w Horizona, czwórkę :reggie: Pierwszy tour w karierze ukończyło ~10% graczy na xboxie :kekw:

Do tego dwie największe ligi online Forzy zawiesiły organizowanie jakichkolwiek eventów w Motorsporcie do odwołania, czyli aż multiplayer będzie się nadawał do grania. Brawo T10, urwaliście kurze złote jaja.

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Imho sytuacja nie do uratowania już, w Horizonach zbudowali od początku community graczy i przez tyle lat dzień w dzień kilkaset tysięcy ludzi gra w 4 i w 5. Tutaj od początku wkurwili community, gra ma już 3 miesiące, a nadal tone bugów zwłaszcza w multiplayerze, beznadziejnie działające kary i totalnie zero dodanych opcji społecznościowych. Nawet jak dodadzą 30 tras, 100 samochodów i tysiąc poprawek to gra się już nie podniesie moim zdaniem. Ciekawe czy przemyślą swoje podejście, że to będzie jedyny Motorsport na lata, czy jednak nie lepiej za 2-3 lata wypuścić kolejną część.

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Po nurbugring bankowo zaorają te część. Sama ilość graczy mówi sama za siebie. Widzisz ile ludzi w takim Rivals bierze udzial. Tutaj nawet chlopakom dla funy nie chce sie z nami pojezdzic w forumowej lidze co nie jest kwestia umiejetnosci tylko nijakosci gry, bo przyciaga tylko maniakow. Porazka. Kwestia czy będą robić kolejna czy pożegnamy się z serią. 

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Donatello1991 said:

Po nurbugring bankowo zaorają te część. Sama ilość graczy mówi sama za siebie. Widzisz ile ludzi w takim Rivals bierze udzial. Tutaj nawet chlopakom dla funy nie chce sie z nami pojezdzic w forumowej lidze co nie jest kwestia umiejetnosci tylko nijakosci gry, bo przyciaga tylko maniakow. Porazka. Kwestia czy będą robić kolejna czy pożegnamy się z serią. 

 

Dokładnie, sam fakt, że musisz screeny robić i przesyłać, bo nie ma nawet jak podejrzeć wyników :reggie: Liczyłem, że Sony na fali pójdzie i wyda GT7 na PC, ale chyba się nie doczekam jednak.

Odnośnik do komentarza

No jest drętwo strasznie, wielka szkoda bo w poprzednie części zagrywałem się całkiem sporo, zwłaszcza te na Xboxie 360. Tutaj pojeździłem tyle ile miałem Game Passa, teraz nawet nie myślę o powrocie. Gra jest totalnie nijaka, już prędzej kupiłbym PS5 i GT7, bo bardziej mnie intryguje. Jeździło mi się przyjemnie, ale to nie wystarczy - otoczka dookoła kuleje, to na pewno nie wygląda obecnie na produkt, który mógłby być platformą do takiego pseudo sim-racingu

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, formuła Horizona się nie zmieni, liczby nie kłamią, nadal ponad milion graczy loguje się do gry co najmniej raz w miesiącu. Formułe Motorsporta z jakiegoś powodu bardzo chcieli wymyślić na nowo zupełnie w oderwaniu od Horizona no i trochę nie pykło.

Sam Motorsport będzie miał pewnie jakiś tam wzrost jak puszczą Nurbugring, ale sama gra umrze w spokoju gdzieś do końca 2024. 

Odnośnik do komentarza

Coś pięknego :leo: dobrze, że usunąłem tego szrota z dysku.

Dziś odpaliłem na chwilę EA WRC i tam się gówno zmieniło. Dalej obraz rozmazany, ciągle są te przełamania obrazu, jak 15 lat temu na PC.

D r a m a t. 

Jeszcze kilka lat temu racery wyznaczały snadardy graficzne, zawsze były piękne i chciało się je pokazać znajomym. 

Dziś to jakieś żarty. 

 

Odnośnik do komentarza

Ekh.. Microsoft.. ostatnimi laty gdzie swoich łapsk nie zapuszczą tam coś jest nie tak.. a liczyłem że będę siedział przy tej grze jak przy FM4 za czasów X360. GT7 czy WRC Generations to u mnie gry do podcastów, tutaj z początku myślałem że będzie podobnie ale dalej nie ma co robić... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
51 minutes ago, Donatello1991 said:

Teraz niech jeszcze Sony wyda GT7 na pc, a nawet na pogrzeb FM nikt nie przyjdzie.

 

No ciekawe, czy się jednak zdecydują, do tej pory było zdecydowane nie, ale może w obliczu porażki Motorsporta i wiedząc, że są w dupie na parę lat i nie wyplują kolejnej części w 2025 to może wersja na PC jednak powstanie.

Odnośnik do komentarza

Po prostu trzeba wyjebac menadżerów i tych kontraktorów którzy pracują po 18 miesięcy i zwijają mandżur. Dokładnie ten problem był w 343 i jestem pewien że to samo jest w Turn 10. 343 potrzebowało takiego wstrząsu i po dwóch latach Halo się uratowało, jest sporo contentu i nie ma bugów. FM czeka to samo albo seria umrze na zawsze i czekać tylko jak Horizona również zepsują.

  • Plusik 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Tylko kto po dwóch latach wróci do gry? Halo się uratowało. Ja od premiery wróciłem do strzelania. Skłonił mnie do tego pozytywne opinie. O ile przy premierze jeszcze nieźle sobie radziłem, tak po tych 2 latach +, byłem mięsem armatnim. Przy Forza będzie podobnie. Przy grze zostaną fani. W online nie będzie czego szukać. Pozostanie jeszcze singiel, ale ja nie liczę na przebudowanie tego aspektu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...