Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Hubert249 napisał:

Gra ma najlepszy model jazdy w historii. Problem leży w zawartości. 

Zgadzam się w pełni. Jeździ mi się lepiej niż w GT7 (chociaż DualSense robi robotę) ale co z tego jak w Forzie stale brak mi zawartości i słuchając podcastów wracam do GT… 

Odnośnik do komentarza

Dlatego gracze reagują alergicznie gdy słyszą o kolejnej grze usłudze. Bo prawie zawsze to jest ten sam schemat:

1. Wychodzi gra

2. Okazuje się niedopracowana i niekompletna

3. Zaczynają pojawiać się patche i aktualizacje

i tu możliwe są dwa warianty:

Wariant 1: Aktualizacje nic nie wnoszą i są spóźnione, gracze nie wracają, gra zostaje porzucona i zapomniana (bardzo częsty przypadek)

Wariant 2: Aktualizacje poprawiają grę i gracze zaczynają zadawać pytanie "Dlaczego nie opóźnili premiery o kilka miesięcy/rok, teraz to bardzo dobra gra"

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

FM poleciała z dysku jak tylko wbiłem ostatnie osiągnięcie. FH nawet nie mam zamiaru ruszać i co czwartek chętnie wracam po nowe auta i kosić lamusów w Trialu.

 

FM miało wyjść już rok temu a w sumie powinno wyjść rok później. przebolałbym obsuwę gdybym dostał lepszą grę. to co oni zrobili z tą serią to woła o pomstę do bogów. zawsze mnie wnerwiało że za dużo jest ścigania się złomami a za mało faktycznymi wyścigówkami. tu mnie zwyczajnie wkurwili tym co dali na premierę. coś co ledo można nazwać karierą nie miała niczego powyżej S klasy. jedyna nadzieja była w wyróżnionych mistrzostwach które dodawali co 6 tygodni. o ile na początku było fajnie o tyle teraz to się popisali. na dzień dobry wyścig Deltą na D klasę. w karierze w klasie open E klasowa Fulvia w nagrodę :dynia:

ta gra powinna się nazywać Forza Car Club albo co najwyżej Track Day. MOTORSPORTU tam zwyczajnie nie ma. co z tego że regularnie dodają GT3 i torowe zabawki jak nie ma gdzie się nimi ścigać. multi gardzę. gardzę idiotami którzy nie potrafią hamować, gardzę rammerami, gardzę małymi siusiakami którzy zajeżdżają drogę przy kulturalnym wyprzedzaniu. system kar to lepiej przemilczę bo dramat i każdy o tym wie.

ograłem i wymaksowałem każdą FM począwszy od 2 części. nawet 5 która była wrzutką na nową konsolę była o niebo lepsza, dopracowana i bogata na premierę. 8 to ledwo demo w porównaniu do innych odsłon.

 

do FM może wrócę za rok jak już będzie więcej zawartości, może. jeśli jednak nie zmienią niczego w karierze to nara. 

 

co dalej z serią? widzę dwie opcje

- zaorać projekt do gołej ziemi i z nowym zespołem tworzyć nowy projekt oparty o faktyczny motorsport a nie wyścigi gównami

- przyjąć na klatę porażkę, wypierdolić całe kierownictwo i nieudaczników, wziąć za mordy programistów, zatrudnić ludzi z wizją i pasją do wyścigów na najwyższym poziomie, dać im wolną rękę i reaktywować tytuł z parę lat. wtedy musieliby stworzyć naprawdę porządną grę żeby wrócić do łask graczy. trudne, ale do zrobienia.

 

szkoda tylko że project cars zaorali a i grid praktycznie martwy. trudno ich nazwać konkurencją ale zawsze był ruch w temacie a gry miały swoje duże plusy. fizyka w gridzie nie powalała ale kariera za to była fajna. PC chyba najlepiej to wszystko ogarniali. jakby tak zmiksować FM z PC3 to wyszłoby naprawdę spoko.

 

dobra, pomarudziłem, jebać prądem T10 za FM8.

forzy.png

  • Plusik 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, ta cała konstrukcja kariery to jest jakiś kurwa trolling, T10 mówiło że postawi na Motorsport w tej części, a wyszło że nie ma ani jednego eventu w singlu z wyścigówkami :kekyayaya: w grze są auta GT3, WTCC, Trans Amy, Super Cary, prototypy stare i nowe, car pass posiada TYLKO takie auta, tylko co z tego jak nigdzie nie ma tym jeździć poza multiplayeren.
 

Kariera tutaj w grze jest tak o połowę za krótka z tego właśnie powodu. Za to mamy Builders cup bez aut wyścigowych, z mechaniką opon i paliwa która nie ma sensu bo i tak zawsze się ustawia opony miękkie i paliwo dokładnie na tyle kółek ile trwa. Zero strategii.

 

Z tego też powodu ciężko w grze zarabiać pieniądze i np showcase series gdzie był event z Aston Martin Valkyrie kosztujący 470k, podczas gdy wyścig daje wypłatę pokroju 10-12k. W poprzednich częściach gra sypała za dużo pieniędzy, tutaj wręcz przeciwnie. Tym samym żebym mógł skończyć showcase series musiałem sprzedać swoje poprzednie auta albo wbić na multi. 

Tak tylko przypominam że bynajmniej GT7 wybitnej kariery nie ma, ale tam są eventy dla wszystkich rodzajów aut z naciskiem właśnie na auta wyścigowe, tych eventow jest najwięcej.

 

W FM kariera nie ma sensu i została zrobiona na kolanie, T10 powinno dostać po łbach za to i powinni przewietrzyć te studio tak jak to zrobili w 343.

  • Plusik 4
  • This 3
Odnośnik do komentarza

https://www.reddit.com/r/forza/s/I5gU7p2KmP
 

taka ciekawostka, jakiś typ zmienił dosłownie jedną linijkę kodu w pliku XML w pecetowej wersji i okazuje się że felgi wcale nie muszą przeobrażać się w płaskie obiekty 2d :reggie: za to na xboxie dalej mamy powrót do ery X360

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...