Skocz do zawartości

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes


Basior

Rekomendowane odpowiedzi

Dobijają do 2,5 miliona. 

Pierwszy raz w życiu wsparłem projekt na kickstarterze. Skromnie, bo wziąłem tylko opcję $57 z wersją pudełkową (rozumiem, że będę musiał wybrać na którą konsolę/PC chcę?), ale też miałem drobne wewnętrzne opory przed płaceniem więcej za coś tak naprawdę niepewnego i to 2-3 lata przed efektem finalnym.

 

No, ale wyłącznie taki projekt mógł mnie do tego skusić.

 

Termin mimo że odległy, to jednak realny, bo w mrzonki rodzaju "już za rok" trudniej byłoby uwierzyć, więc pozostaje trzymać kciuki i z dziecięcą naiwnością wierzyć, że twórcy dostarczą, a forum za te dwa-trzy lata nadal będzie istniało, abyśmy mogli się tutaj wspólnie jarać nowym "Suikodenem". 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.08.2020 o 16:32, giger_andrus napisał:

Dołożyłem cegiełkę. Ciekawe czy dolecą do 4 baniek. 
Rozumiem, że wybór platformy będzie w odpowiednim czasie?

Tak.

 

Ja za do dorzuciłem trochę dodatkowych rzeczy - mapka, karty,  steelbook.

W ogole sporo rzeczy dorzucają, także umieszczanie rzeczy backerów w grze. Nagrobki, koty, npce, obrazy, ryby z mordami ludzi. Już mnie to w bloodstained denerwowało. Eh.

 

A i doszło dlc dla backerów, farma, karciochy, jakieś wyścigi. Było glosowanie na 109 postać. Fajnie im tego KSa ogarniają.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Podbijam temaciwo. Dzisiaj miałem do wypełnienia deklarację (Wy pewnie też) i ciekawi mnie, jaką wersję gry wybraliście. Ja zaznaczyłem PS5, ale bez przekonania, bo to najbardziej prawdopodobna opcja, szczególnie w porównaniu z "Nintendo next gen", które jest tak naprawdę wielką niewiadomą. 

 

W ogóle mam wiele obaw. Główne to, że autorzy nie sprostają moim oczekiwaniom, oraz że forum FPE nie dotrwa do czasu premiery xd

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
15 godzin temu, estel napisał:

Eiyuden na game passie. 
Backerzy maja dostac wszystkie dlc za free czy tylko nr 3?

Chyba wszystkie. Tak przynajmniej rozumiem ostatni updejt.

 

W ogóle zaczęło mnie zastanawiać - była kiedyś taka ankieta co się bierze za hajs z bycia wspieraczem i coś tam napisałem. Mam nawet maila.

Czy to jeszcze raz nie trzeba gdzieś wklepać? Bo jest niby jakiś tam sklep, ale to chyba tylko dla tych co nie wsparli?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

 

Niewiele nowości, ale jednak... Wygląda to bardzo obiecująco :). 

 

Plus, w przyszlym roku powinnismy dostac EC: Rising, na temat ktorego wiadomo rowniez niewiele. 

 

Quote

Eiyuden Chronicle: Rising is an action RPG set in the same world as Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes. Featuring town-building mechanics, fast-paced combat, and important back-story for several of the Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes cast of characters.

 

Edytowane przez tom173
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...