Skocz do zawartości

FIFA 21 - ULTIMATE TEAM


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

no obecny gameplay loop to niezły żart 

 

Squad Battles - nic nie warty grind, paczki są nic nie warte przy takim market crashu jaki wisi od miesiąca

Rivals - patrz wyżej

Objectives - te grajki do wyłapania to raczej ciekawostka, starczą na pogranie tydzień-dwa 

SBC z piłkarzami - chyba tylko Alessandrini byłby meta kotem, reszta do kibla i spłukać po tygodniu

WL - festiwal spoceńców, na moje 3 podejścia najlepszym graczem który wyrzygała dla mnie ta super gierka to Hummels 87, totalnie niegrywalna karta. dzięki EA :good2:

 

ciężko znaleźć sens grania w tego balasa :p czekam na 4 grudnia jak na zmiłowanie

 

 

Odnośnik do komentarza

Lineker srednio prawie dwa gole na mecz, ale mocno mnie irytowal, jakis leniwy byl na boisku.

 

rozstalem sie z nim nie bez zalu i znow wymienilem caly zespol. offlinowo od lat gram Belgia z ich defaultowym ustawieniem i plus minus odwzorowalem je w fucie. zobaczymy jak bedzie szlo.

 

poza tym bez zmian, dwa zwyciestwa potem dwie porazki i tak w kolko.

0AE6CE15-4E32-4C65-B531-503169B5903D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

Zmarnowałem dzień z życia i zrobiłem typa. Ogólnie granie składem 77 i mecze towarzyskie to było najgorsze czego doświadczyłem w tej grze emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngffec787872fae2ee38351a080b046aed.jpg

Dlaczego? Te mecze są szybkie, łatwe i bez żadnej presji. Świadomość tego, że masz na to miesiąc powoduje tylko jeszcze większy luz, bo dorzucasz to jako odskocznię od Rivals. Akurat tutaj brakuje mi jeszcze tylko 5 wygranych, wczoraj wjechał Rodrygo i ogólnie to nie zrobiłem tylko pierwszej srebrnej karty TOTW, a tak kolekcjonuję ich wszystkich :dynia:

Mam za to inne spostrzeżenie właśnie odnośnie Rivals. Granie non stop przeciw tym samym składom z PL lekko mnie irytuje powiem szczerze. Kolejny raz widząc na boisku Rashforda, Salaha, Jezusa, Moure czy Traore powoduje u mnie odruch wymiotny i utwierdza w przekonaniu, że większość graczy ma niedoyebanie mózgowe w zaawansowanym stadium. 

Na 10 meczy średnio 7 to kopiuj-wklej najpopularniejszego ustawienia :dog:

Odnośnik do komentarza

Dlatego, że większość meczy to był Mbape albo Ronaldo z ławki, i moja obrona 75 miała mało do powiedzenia. Więc miałem w pip porażek zanim zrobiłem 15 win. Ta gra to patola. A ja mam słabość do patoli

No niby jest 30 dni, ale u mnie jest wszystko albo nic, tu i teraz. Więc musiałem to w 1.5 dnia zrobić

Odnośnik do komentarza

Lukaku i Immobile to u mnie atak nie do ruszenia. Zmieniam im jedynie karty na specjalne

Jak pisałem wyżej, gram zawodnikami których lubię i tyle.

Zresztą u mnie wstawienie kozaków 94 i tak by niewiele zmieniło bo nie mam takiego skilla aby robić milion zwodów co akcje i kręcić się w kółko po polu karnym.

Odnośnik do komentarza

ja standardowo tlumacze swoje braki kadra, wiec znow podmianka skladu. wczoraj belgami 6 spotkan, 5 porazek, wszystkie wysokie. zaczalem od ratingu chyba 1650 teraz wisze w 3 dywizji na wlosku.

 

albo po prostu wszyscy jak jeden maz sa ode mnie lepsi, albo nie wiem. odebrac mi pilke to jak splunac, wszyscy obstawieni nie ma gdzie podac - wiecznie te same problemy.

 

wrocilem do korzeni i zrobilem sklad serie a, poprawiony tylko o dwie ikony. wybralem pod katem tego czy lubie czy nie, statsy byly drugorzedne. zagralem dwa meczyki i jakas poprawa jest.

 

najbardziej zmienilo sie to, ze praktycznie nie mam czystych sytuacji, napastnicy sa blisko kryci, nawet jak jakis sie uwolni to obronca przecina podanie lub bez problemu doskakuje i przejmuje. jak gralem wczesniej to nawet w 2 dywizji taki mertens czy dybala systematycznie sie przedzierali i mieli okazje 1na1. teraz kompletnie nic sie nie dzieje. w ogole zauwazylem tez, ze moi rywale nie lataja z L2 tylko leca jak torpedy prosto na pilke. ja nie umiem tak grac i zawsze zachowawczo pilnuje napastnika, ale gosc zawsze ma 5 opcji do zagrania, pojde na raz, odbiore to napastnik szybko i tak odzyskuje pilke.

 

cos musze zmienic ale juz nie mam pomyslu co. moze lepiej spasc w pizdu do 5 dywizji i niejako zaczac od zera?

5F9E0983-CD45-4687-A595-8C8F987DAEAB.jpeg

Odnośnik do komentarza

riquelme, jak mogles nie poznac :P

 

jest wolny, poza tym ma bardzo dobry drybling, boskie podania i niezly strzal. mam go ustawionego bez powrotu do defensywy, drepta sobie i czeka na pilke.

 

pierwszy kandydat do zmiany pewnie, zobacze jak sie bedzie gralo. w obu meczach puszczal fajne pilki do napastnikow. jak bedzie slabo to za niego wchodzi papu gomez i jakas ikonke ogarne moze do obrony.

Odnośnik do komentarza

ja dzisiaj jak wieczorem zasiade to na sto procent spadam do div 4. pomyslec, ze niedawno mialem 1880 skilla i gralem mecz o div 1 a mertens mial ponad 2x tyle bramek co meczow [*]

 

pacz i wymiana skladu, wtedy zaczely sie moje problemy. wlasnie wrocilem do 3-5-2 z ktorym mialem najlepsze wyniki. kasy sporo stracilem na tych wszystkich wymianach, jakies 150k. sklad mam ten sam, dorzucilem gattuso, riquelme i vidala IF, zobaczymy.

 

granie tymi meta kartami nie dla mnie. chcialem zlozyc bayern, ale ea zrobilo z nich ekipe drwali wiec odpuszczam, jeszcze wiecej nerwow i padow by mnie to kosztowalo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...