Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wszystkie trzy mam ciągle w folii :balon:

 

 

E: 

No co? Dużo albumów mam w folii,  rzuciłem komiksy na rzecz książek jakiś czas temu. Podbiliscie temat, dzięki któremu sięgnął (ściągnąłem folie xD) z Gotham Central. Nie żałuję, bo jest świetne i właśnie lecę z drugim tomem. 

 

W folii mam jeszcze

The Puniesher Max od tomu 5 do końca 

- Spider-man od Todda Mcfarlane 

- kilka tomów Amerykańskiego Wampira ( ale to chyba sprzedam, bo mi nie siadło) 

- Bagniaka 

- Electra Assasins 

 

 I drugi tom Bekartow z Południa ale brakuje mi reszty. 

 

 

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czaiłem sie na tego Venoma, ale nie mieli w ofercie. Zamowilem jakis Nightwinga ktory byl z wysylka z USA, a na nastpeny dzien sie pojawil Venom -tez z wysylka z USA. Napisalem do nich (albo do niego, bo to chyba jedna osoab ogarnia) ze "hej, taka styuacja ze kupilem komiks wczoraj, i pojawil sie drugi ktory chcialem dzisiaj. Obydwa ida ta sama dostawa - czy mozemy polaczyc zamowienia?".

 

No i facet odpisuje mi ze luz, ze krotka roznica miedzy zamowieniami i zebym tylko dopisal w notce/opisie do Venoma ze pojdzie w paczce z Nightwinigiem - co tez zrobilem. No i przychodzi paczka, Nightwing w srodku, Venoma nie ma. Pisze do typa ze halo, przeciez gadalismy ze w jednej przesylce pojdzie wszystko a typ mi odpisuje "nie, my tak nie wysylamy". I trzeba bylo znowu czekac 2 tygodnie az Venom do nich przyjdzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kontakt  z nimi to jest tragedia. Najbardziej mnie wkurza, że po zamówieniu już nie ma aktualizacji, mam kilka preorderow, coś wysyłają i nawet nie wiem czego się spodziewać.

No ale nikt nie ma takich cen, amazon drozej, atom to szkoda gadac nawet.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do ATOM-u ceny są wysokie, choć teraz maj promocje na ASM omnibus vol. 5 w fajnej cenie :) W azylu nigdy nie zamawiałem ale ceny mają spoko wiec nie wiem jak jest z obsługa klienta. Ja osobiście kupuje w Direct Market Comics i jestem mega zadowolony. Ceny podobne a czasami niższe niż w azylu (mój wewnętrzny :szekle:), jeśli potrzebuje wysłać za jednym zamachem kilka komiksów piszę i nie ma problemu. Co jakiś czas dostaje jakie obecnie maja promocje, właściciel dba o klient :) 

Odnośnik do komentarza

Kolejne omnibusy do kolekcji. Sterna już posiadam używanego a że udało się znaleść nówkę w folii z okładką DM to jest. Przymierzałem się do clone sagi ale tak zwlekałem a tu @Shen pisze że za dzieciaka czytał, więc odkurzyłem moją kolekcje tm-semic i nostalgia wzięła górę. Odłożyłem $$$, zaczekałem i akurat była promocja:szekle: w sklepie gdzie kupuje omnibusy i jest :kaz: 

746B9ED2-E223-4BE8-9965-5115C37068A1.jpeg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...