Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.10.2023 o 22:31, Sylvan Wielki napisał:


Wiem. Czytałem, lat temu kilka, twoje posty w temacie serialu "The Boys". Zgodziłem się z wieloma opiniami, które tam przedstawiłeś. Sam również zapoznałem się już dawno temu z oryginałem. Sporo za niego zapłaciłem, ale było warto. Kawał dobrej, brutalnej historii, a niektóre motywy... :notlikethis:
W serialu nie to przejdzie. Zresztą już wiele rzeczy było ugrzecznionych.

Tę wersję zakupiłem dodatkowo do kolekcji. Nie wyszło drogo. Można dorwać za okolice 400 zł. Ale też niekiedy komplet za 1300zł lata, albo pojedyncze sztuki za 180zł.

Nic to. Powodzenia w łowach, Farmer. :hi:

 

Widzę na Gildii, że za dwa tygodnie wjeżdżają dodruki.

https://www.gildia.pl/szukaj/seria/chlopaki

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Jeez_PS napisał:

@Shen Za czasów multiversum setki przesyłek od Rafała miałem, zawsze idealne stany komiksów idealnie zapakowane. Jak u nich jest z dostatecznym stanem? Taki wpis zniechęca do zakupu.

Wszystkie moje omnibusy mam z oferty "powystawowej", tak się przed zbieraczami zabezpieczają, bo ludzie potrafili zwracać komiksy za mikroryski na obwolucie czy rozerwaną folię.

U mnie wszystkie docierały w bardzo dobrym stanie. No ale to pojęcie względne. Ostatni komiks powystawowy miał taki feler, ale dostałem go za jakąś połowe ceny, dla mnie dobra oferta.

 

20231115_085933.thumb.jpg.a8be47a7291af8ae5422ba32d3370981.jpg20231115_085851.thumb.jpg.04b129212f73d0bd696ce60dbab01515.jpg20231115_085922.thumb.jpg.cf57041158d4d8d62593cb84bf981230.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Leci do mnie jeszcze Trybunał Sów, no i muszę wskoczyć na OLX po Śmierć rodziny i Długie Halloween (szkoda, że tylko jest w tym wydaniu dwuczęściowym :().

 

A właśnie, czy Śmierć rodziny i Śmierć w rodzinie to są dwa różne komiksy, czy to inne tłumaczenie tytułu?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rozi napisał:

Leci do mnie jeszcze Trybunał Sów, no i muszę wskoczyć na OLX po Śmierć rodziny i Długie Halloween (szkoda, że tylko jest w tym wydaniu dwuczęściowym :().

 

A właśnie, czy Śmierć rodziny i Śmierć w rodzinie to są dwa różne komiksy, czy to inne tłumaczenie tytułu?

 

Dwa różne. Śmierć w rodzinie to stary klasyk, a Śmierć rodziny to już współczesna historia.

Odnośnik do komentarza
Gość MacLSkr

Ładne tytuły, ale jak będziesz kompletował Batmana Snydera, to pamiętaj jeszcze o "Wiecznym Batmanie". Tylko teraz komplet wszystkiego to grubo ponad tysiak wychodzi. 

 

Ja ze swojej strony polecam jeszcze sagę Białego Rycerza - to chyba najlepsze co czytałem z Gackiem od lat. Elsworld, ale zajedwabisty i gdybym miał wybierać jeden komiks/serię do postawienia na półce to postawiłbym właśnie na ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...