Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie tak, niemniej w praktyce kłopotliwe jest dostanie niektórych tomów. Przy tym tytule, przysłowiową "solą w oku", jest tom jedenasty. :sleep:
Z Invicibles też nie było łatwo o komplet. Czasami zdarza się, że całość ktoś sprzedaje, ale wówczas cena jest windowana. :pope:
Ale tak @Farmer, udało mi się na jednej z aukcji wyhaczyć te komiksy. Swoją drogą polecam. Ostatni tom, to :notlikethis:

Kolejna porcja. Prawdopodobnie ostatnia w październiku. Pokończę co mam do czytania (komiksy, książki) i kolejny atak panuję w połowie listopada.:good2:

hcDdIv4.jpg

Cgka5vi.jpg

mB8ap40.jpg

RCcjAq2.jpg

J57EFj5.jpg

gp0pSUx.jpg

JA1BKdH.jpg

SJ4cEal.jpg

RbsLO0V.jpg

VGLUu9t.jpg

PDiC8ax.jpg

B7X6mZE.jpg

xOeoz75.jpg

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

The Boys to ja mam przeczytanych (dlatego tak kopie mnie po nerkach adaptacja Amazona) ale chciałbym mieć ich na półce. Na szczęście nie mam parcia na polską wersję, zwłaszcza jeżeli tłumacze lecą w kulki i tłumaczą wszystko na rodzimy język, więc może coś się znajdzie w dobrej cenie bo za komplet to leci gruby hajs.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Farmer napisał:

The Boys to ja mam przeczytanych (dlatego tak kopie mnie po nerkach adaptacja Amazona) ale chciałbym mieć ich na półce. Na szczęście nie mam parcia na polską wersję, zwłaszcza jeżeli tłumacze lecą w kulki i tłumaczą wszystko na rodzimy język, więc może coś się znajdzie w dobrej cenie bo za komplet to leci gruby hajs.

Jaki gruby hajs? Można mieć komplet za grosze

https://azylkomiksu.pl/p/82/437874/boys-hardcover-omnibus-vol-01-hc-9781524121778--tomy-dynamite-.html

https://azylkomiksu.pl/p/82/437278/boys-hardcover-omnibus-vol-02-hc-9781524121808--tomy-dynamite-.html

https://azylkomiksu.pl/p/82/437798/boys-hardcover-omnibus-vol-03-hc-9781524121839--tomy-dynamite-.html

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Farmer napisał:

The Boys to ja mam przeczytanych (dlatego tak kopie mnie po nerkach adaptacja Amazona) ale chciałbym mieć ich na półce. Na szczęście nie mam parcia na polską wersję, zwłaszcza jeżeli tłumacze lecą w kulki i tłumaczą wszystko na rodzimy język, więc może coś się znajdzie w dobrej cenie bo za komplet to leci gruby hajs.


Wiem. Czytałem, lat temu kilka, twoje posty w temacie serialu "The Boys". Zgodziłem się z wieloma opiniami, które tam przedstawiłeś. Sam również zapoznałem się już dawno temu z oryginałem. Sporo za niego zapłaciłem, ale było warto. Kawał dobrej, brutalnej historii, a niektóre motywy... :notlikethis:
W serialu nie to przejdzie. Zresztą już wiele rzeczy było ugrzecznionych.

Tę wersję zakupiłem dodatkowo do kolekcji. Nie wyszło drogo. Można dorwać za okolice 400 zł. Ale też niekiedy komplet za 1300zł lata, albo pojedyncze sztuki za 180zł.

Nic to. Powodzenia w łowach, Farmer. :hi:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Jeez_PS napisał:

@GearsUpTen GLC czytany na przemian z GL Johnsa to jeden z najlepszych komiksowych runów wszechczasów. Do dzisiaj mam sumiennie zbierane co miesiąc zeszyciki. Omnibusy zayebiście wyglądają ale zawsze jak czytam te spasione wydania to jest niewygodnie

 

U mnie też na pewno w TOP 3 rzeczy jakie wyszły z DC. Omniaki GL mam jeszcze z 1 printu ze starym znaczkiem DC.

 

image.thumb.jpeg.33e696237a96685f1862ac72784bc5a8.jpeg

  • Plusik 4
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...