Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.12.2023 o 22:49, Hubert249 napisał:

Ta ostania okładka :obama:

 

 

W dniu 13.12.2023 o 08:06, Jeez_PS napisał:

Kelly Jones tak rysuje, jego prace w środku zeszytów to istny spektakl groteskowych póz, zaplątanej peleryny. Spaniały rysownik.

Ten Elseworlds to top 3 komiksów, jakie przeczytałem. Rysunki w środku są kosmiczne; chyba nie widziałem bardziej przerażającego przedstawienia Batmana. Zeszyt składa się na trzy historie, które są połączone ze sobą i oh boy, co tam się odpierdala (a szczególnie w Crimson Mist), to Blade by się nie powstydził.

Odnośnik do komentarza

Też chcę doznać po(pipi)onej historii Metalu, więc i u mnie wylądowały trzy tomy. Plus wprowadzenie, którego nie ma nigdzie po polsku. Wiem że ten event składa się też na jakieś zeszyty Justice League, ale raczej pominę, a dorzucę jeszcze dwa tomy Batmana, który się śmieje, no i kiedyś tam w przyszłości Death Metal. A no i pierwszy tom Sin City jeszcze nabyłem, film uwielbiam, kreskę Millera też uwielbiam:

IMG-20231222-135028.jpg

IMG-20231222-134959.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
18 godzin temu, Jeez_PS napisał:

IMO najlepsza histora ze spiderem z ostatnich 10 lat.

Chyba jedyny Marvel po Dark Reign/Siege, którego autentycznie chciało mi się czytać. Olbrzymi chuj w oko Marvelowi, że przywrócili status quo wiadomej postaci zamiast pozostawić jej nową, odświeżoną formę...

Odnośnik do komentarza

Teraz już nie wiem, od czasu do czasu sobie tylko obejrzę ich komiksy dla ładnych obrazków. Nawet ukochani Guardiansi nie mają nic ciekawego do zaoferowania.

J.w. - Dark Reign/Siege to dla mnie cezura, po której Marvel przestał dowozić, bo nie wiedział czym ma być - samodzielnym wydawnictwem czy przybudówką do MCU :)

Chyba odświeżę sobie całego Ultimate Spider-Mana...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Badus Mam podobnie. Od Avengers Dissasambled, uformowaniu New Avengers, 616 ekscytowało, House of M, Siege, trylogia mesjasza itd. Największy szok to pamiętam jak zaczęła się ukazywać nowa seria GOTG bo film i główną postacią był oczywiście Star Lord, który zginął w Thanos Imperative kilka miesięcy wcześniej ale musiał być w serii bo film. Look tez podobny.

Całe Avengers przebudowane żeby skład był taki jak w filmie xD. MCU companion. :frog:
 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Jeez_PS napisał:

@Badus Mam podobnie. Od Avengers Dissasambled, uformowaniu New Avengers, 616 ekscytowało, House of M, Siege, trylogia mesjasza itd. Największy szok to pamiętam jak zaczęła się ukazywać nowa seria GOTG bo film i główną postacią był oczywiście Star Lord, który zginął w Thanos Imperative kilka miesięcy wcześniej ale musiał być w serii bo film. Look tez podobny.

Całe Avengers przebudowane żeby skład był taki jak w filmie xD. MCU companion. :frog:
 

 

Wiadomo, że najlepszy run GOTG to ten Abnetta i Lanninga mimo, że był przeplatany tie-inami do różnych eventów ale polecam też sprawdzić 12 numerów Cates'a kiedy zabrał się za cały kosmos Marvela, można połączyć z serią Thanos najlepiej w omnibusie. Nie tak dobre jak jego Venom ale też daje radę.

 

Co do MCU Avengersów to przecież to była zżynka z runu Hickmana, to był fundament pod filmy. Tak samo jak Jane Foster w roli Thora itp

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, GearsUp napisał:

 

Wiadomo, że najlepszy run GOTG to ten Abnetta i Lanninga mimo, że był przeplatany tie-inami do różnych eventów

:drakeyeah:

 

DC przynajmniej dostarcza. Black Labele, czy teraz kończe Superman Tomasiego też świetny, chyba się skuszę na Super Sons omnibusa bo też sporo dobrego słyszałem.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mi ostatnio wpadł ten sam omniak i 3 tomy Black Science Rem'a, czaiłem się na ten komiks już długo, poprzedni print w twardej miał tragiczną budowę, kartki odchodziły od szycia ze środka, od razu odesłałem jeszcze za czasów Multiversum. Nie pamiętam czy te poprzednie wyszły już z tego nowego imprintu Remendera Giant Generator no ale widać, że teraz quality control jest na najwyższym poziomie bo szycie i papier pierwsza klasa. 

 

image.thumb.jpeg.a0725714728db4f026d5f8844a616747.jpeg

 

 

Jak ktoś nie czytał to teraz wyszły też dwa tomy Fear Agenta (chyba najlepsze co udało się stworzyć Remenderowi) w twardej ale ja już je miałem, poprzednie wydania miały dobrą jakość.

Edytowane przez GearsUp
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Badus napisał:

Pytanie z innej beczki.

Blogi/serwisy poświęcone przede wszystkim europejskiemu komiksowi? Chciałbym pobuszować co na naszym kontynencie piszczy z nowości, w kontrze do przewidywalnego komiksu superbohaterskkego made in USA.

Ostatnio o tym myślałem. Wychowałem się na TM-Semic, ale jako nastolatek zakochałem się w francuskich i belgijskich produkcjach dzięki magazynowi Świat Komiksu. Chętnie przeczytałbym jakiegoś sztosa fantasy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...