Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się dodzwoniłem na infolinię do me, że wczoraj twierdzili, że otwarte a dziś zamknięte i co dalej, to ziomek stwierdził że jeszcze nie ma decyzji i czekają. I że sami się skontaktują. A kiedy i jak to sami nie wiedzą. 

Dodatkowo nie mają teraz opcji zmiany gdzie jest odbiór albo zmiany na kuriera bez tworzenia nowego zamówienia a wtedy wypadam z kolejki (heh). Ale że im informatycy pomogą i ogarną kiedyś. Cóż średnio się na lockdown przygotowali skoro updejtu na bazie nie umieją ogarnąć.

W sumie mogę się ostatecznie przejachac do Rzgowa czy tam Łodzi jak to ogarną.

Coś tez ziomek mówił, że może też załoga sklepu stacjonarnego rozwozić zamówienia. Ale to chyba takie jego przemyślenia.

Także czekanko.

Odnośnik do komentarza

Do Mnie dzwonili z zapytaniem, czy zamawiałem konsolę i że na wtorek ma być do odebrania. ME, no zawsze szanowałem, tam najczęściej wszystko kupowałem. Niezły tam kocioł w tym ME mają, skoro nawet w sobotę dzwonią do ludzi, przez te lokdałny od pinokia. Będzie grane.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dziś rano dzwonil do mnie Xkom w sprawie potwierdzenia adresu do wysyłki i zapłaty pozostałej część. Kurier ma przyjmować tylko gotówkę więc dopłaciłem resztę przelewem. Nie zdziwie się, jak wyślą za pobraniem xD

 

Co do wysyłki to mówił że wysyłają 10tego, a wcześniej gościu mówił, że 10 tego będzie u mnie.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, SG1-ZIELU napisał:

U mnie to samocemoji16.png
Twoje Zamówienie zostało wydane kurierowi. Planowana data dostarczenia przesyłki:2020-11-09 w godzinach 09:00-19:00

 

Mam to samo i zastanawiam się czy to tylko info z systemu i czy przez dużą ilość zamówień paczka nie przyjdzie po premierze :D Z drugiej strony to w przypadku wcześniejszego dostarczenia konsoli M$ nie powinien robić nikomu problemów za podłączenie jej do sieci przed oficjalną premierą. To byłoby przegięcie.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Czoperrr napisał:

Dziś rano dzwonil do mnie Xkom w sprawie potwierdzenia adresu do wysyłki i zapłaty pozostałej część. Kurier ma przyjmować tylko gotówkę więc dopłaciłem resztę przelewem. Nie zdziwie się, jak wyślą za pobraniem xD

 

Co do wysyłki to mówił że wysyłają 10tego, a wcześniej gościu mówił, że 10 tego będzie u mnie.

 

Do mnie też dzwonili, wziąłem wysyłkę do paczkomatu obok mnie i platnosc karta w paczkomacie, bo chłop mówił ze 10tego powinna być xD no zobaczymy czy rzeczywiście tak będzie, wątpię ale może milo sie rozczaruje. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, sprite napisał:

Ogp5vkvl.png

Również to dostałem przed chwilą:

Drogi Kliencie,

Informujemy, ze odbior konsoli w dniu jej premiery bedzie mozliwy w wybranym przez Ciebie markecie. Dotyczy to takze sklepow zlokalizowanych w galeriach handlowych. Pozdrawiamy

Ciekawe czy się załapie bo zamówiłem 10.10.20 a zamówienie już opłaciłem w całości

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...