Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, eX4cT_PL napisał:

No ja zdecydowałem się jednak na Series X z Valhallą w Media Expert, niestety Irlandia kolejny raz dała dupy i utwierdziła mnie w przekonaniu ze to kraj idiotów, mam nadzieję że w przyszłym tygodniu dojdzie :).

No to po uj tam siedzisz? 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, nieobchodzimnieto napisał:

A ja już tracę nadzieję na konsolę jutro. Euro nie daje rady :-(

 

 

:facepalm:

 

Czytam te smęty, to mam wrażenie że 3/4 zamówiła pierwszy raz w życiu coś kurierem/online.

Co to znaczy Euro nie daje rady? Od soboty masz status z numerem przesyłki. Euro uszykowało, spakowało, nakleiło naklejkę. Sklep zrobił wszystko w 100% zgodnie i to z dotrzymaniem daty. 

Kurier zbiera przesyłki popołudniem jak rozwiezie to co miał na aucie. Do magazynu centralnego (Euro ma w Sokolnikach)  i tak nie puszczają busa, bo za dużo im nie weźmie. Wyślą tam solówkę albo naczepę. W godzinach wieczornych będziesz miał że paczka w drodze do magazynu docelowego (Twojego miasta) 

Jest jeszcze druga opcja. Przy dużej ilości przesyłek nikt tego nie skanuję i dopiero jutro rano się zmieni status że kurier zabrał i będzie dziś dostarczał. To jest często w inpoście. Wisi że w trakcie przygotowania, a na drugi dzień rano masz że w doręczeniu. To jest efekt nie skanowania przesyłek w drodze między magazynami. 

  • Plusik 2
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Kolega chyba po fachu bo opisal proces ;) Dokladnie konsole z euro zapewne wjechaly na paletach Eur na naczepe lub solo i nikt tego nie skanowal, dopiero na sortowni mkze wleci status chyba ze zrobili zbiorcze palety na oddzialy, wtedy dopiero jutro bedzie ze w transporcie do odbiorcy, a w dhl czesto tak jest

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, nieobchodzimnieto napisał:

(nene)e mam a nie od soboty numer przesyłki. We typie se wsadź w dupę strapona bo tylko to umiesz

 

 

Otaconie, polecam i Ty też zluzujesz poślady. Trzepiesz jajami nad uchem, a nie wiesz jak działa logistyka. 

Czekaj na jutro i tyle w temacie..

 

@kaktusr

 

:kaz:

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...