Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Bzduras napisał:

Gierki z obecnej generacji przerzucone na HDD, żeby nie ściągać ich od nowa. Rano wypad po konsolę, podmianka sprzętu i jedziemy dalej :fsg:

Kużwa o tym niepomyślałem,nie mam zewnętrznego hdd,jak trzeba będzie wszystko jeszcze raz pobierać to chyba się powiesze. am nadzieje że da się przetransferować gry między xboxami po kabelku tak jak przy Xone-XoneX

Odnośnik do komentarza

Miejsce na biureczku przygotowane, kurze starte, monitor wyczyszczony. Gdybym miał jutro wolne to bym pierdolca dostał, ale mam dużo roboty, budzik na 4 rano i jazda. 12h później pojadę po swojego Series X. Nie mogę się już doczekać. Mam nadzieje, że każdy dostanie swój egzemplarz. Te wspólne oczekiwanie, niepewność potem radość.. jak na pierwszą gwiazdkę w wigilie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Allegro niby napisało, że o 16.17 status zmienił się na wysłane i wydano przesyłkę kurierowi, ale na stronie DHL jest tylko informacja :DHL otrzymał dane elektroniczne przesyłki. Informacje zostaną zaktualizowane po przekazaniu przez Nadawcę przesyłki do transportu.

 

Jest szansa żeby to jutro było u mnie skoro jeszcze niby nie ma tej paczki w w sortowni? 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, MLeKSk napisał:

Ja jutro raczej nie pogram :-/ Przesyłka spakowana o 11:33, ale nadal niewysłana. Chyba, że w nocy puszczą, a rano wydadzą kurierowi. Nie raz tak miałem, ale tylko raz przesyłka dotarła na następny dzień. Wątpię, żeby drugi raz mi się poszczęściło :-(

 

Na stronie DPD mam takie info: "Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nienadana".

Ja mam podobne przeczucie ale wejdę sobie na forum i poczytam jak tam u innych, mam nadzieję, że lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Euro chyba w (pipi)a polecieli rzeczywiście i od soboty mam na dhl "OTRZYMANO DANE ELEKTRONICZNE" :/ 
Wątpie, że jakoś magicznie się to zmieni bym dostał paczkę jutro.

 

Najwyżej zrobie raban na infolinii i wyżydze jakiś kod zniżkowy czy coś, bo mnie kutasy i na infolini i w mailu zapewniali, że dostane na jutro xD

 

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, MLeKSk said:

Ja jutro raczej nie pogram :-/ Przesyłka spakowana o 11:33, ale nadal niewysłana. Chyba, że w nocy puszczą, a rano wydadzą kurierowi. Nie raz tak miałem, ale tylko raz przesyłka dotarła na następny dzień. Wątpię, żeby drugi raz mi się poszczęściło :-(

 

Na stronie DPD mam takie info: "Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nienadana".

Mam tak samo, ale myślę że jest jeszcze szansa, z tymi aktualizacjami statusu różnie bywa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...