Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Pavlis napisał:

Dokładnie potwierdzam. Pytam Szranca, gdzie on te lepsze walki widział, w jakiej grze, to chyba ostatnie co idzie porównać o tej skali do GOW 3. 

 

Btw. Mnie bardziej siadła walka z Tytanem, z tego względu, że nie byłem do końca gotowy na to, co się będzie tam odpierdalało. 

 

Powiem Wam, że myślałem ostatnimi czasy (w głównej mierze rzyganie otwartymi światami), iż mam jakiś swoisty kryzys gracza, może to wiek 33 lata w tym roku, ale jednak po tym Finalu sięwyleczyłem. Potrzebowałem starej szkoły japońców, aby zrobili mi dobrze. 

 

Walka z Bahamutem to jest spickość epickości. :potter:

Kurła te open worldy mnie juz tak wymęczyły że to szok, jedyne co podeszło ostatnio z open-w to Days Gone, GoT i Elden Ring, Zelda mnie kurła tak wymęczyła że szok pomimo że to świetna gra.

 

Horizona kurwa juz nie dałem rady totalnie ledwo ukończyłem jedynkę, a Forbidden West po 15h wyjebałem, na dodatek ten setting mi totalnie nie siadł a gra graficznie wygląda przepięknie... Ragnarok tak szczerze to leciałem fabułe i tutaj się nie zawiodłem ale reszta słabo... (GOW 2018 to moja pierwsza platyna w zyciu, byłem zakochany) taki pół open-world, a Ragnarok szczerze mnie zawiódł a szczególnie endgame i te fatalne walki z Berserkarami, walczysz na arenie 5x5 i chuj, mobów co chwile dopierdala, na trudniejszym poziomie gra oszukuje, iframe sie buguje w chuj, niby gra chce być pseudo Soulsami z mechanikami parowania i dodga a kompletnie jej to nie wychodzi.

 

Wersja GOW z 2018 robiłą to zdecydowanie lepiej i level Niflheim ze zbieraniem ech mgły, noi Valkirie, super to było. Berserków ukończyłem ale już całej reszty do platyny nie, nie chciało mi się po prostu pływać tą jebaną łódką itd...

 

Tutaj w finalu jakoś ten świat nie męczył ale przyznam że już mając ponad 30lvl+ jakoś to nawet nie biłem się z mobami bo totalnie nie warto, rewarding za te potyczki z mobami to jakiś totalny żart, jedyny minus rozgrywki który mogę zarzucic.

Edytowane przez iNETSTAR
Odnośnik do komentarza

Japońce słabo sobie radza z open world, o ile eldenik boży był spoko, bo coś sie na tej mapie działo i było sporo sekretów, to przy takim xenoblade chronicles 3 czy ghost wire to była katorga biegać po tych pustych makietach.

W FF16 początek korytarzowy, ale pozniej są wieksze tereny i moim zdaniem są wystarczające, żeby nie znudzic i nie zmeczyc.

 

Wspaniały quest:banderas:

Spoiler

18941cad54340-screenshotUrl.thumb.jpg.f305b0b8d7da8eb114e2581db23b3c84.jpg

 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, oFi napisał:

 

A czy Ty biegasz sprintem w Biedronce po zakupy, albo po galerii handlowej by odchaczyc co trzeba i do domciu? 

 

Dla mnie realistyczne.

 

Po gry z odbiorem własnym? Oczywiście.

 

Nie dość że sprintu nie ma w wioskach, to jeszcze to śmieszne czekanie paru sekund.

Jestem po czosnku,  nie będę ukrywał że nie spodziewałem się że tak duża gra będzie miała takie wady, do przodu pcha mnie fabuła i świetny system walki który można fajnie ułożyć pod siebie. No i oczywiście walki aikonów.

Odnośnik do komentarza

Chyba Souls Hackers 2 od innych Japońców to podobny przykład, gracze tak narzekali, że potem dodali dasha, FF XVI to podobny przykład i rzeczywiście jest to minusik tego mesjasza.  Tylko tutaj nie dodali tego ficzerka po premierze, może to gdzieś głebiej leży problem niż sam przypisanie buttona. Ale decyzja głupia. 

Odnośnik do komentarza
On 7/10/2023 at 11:17 PM, iNETSTAR said:

Walka z bahamtem to epickość ponad niebiosa, a muzyka w pewnym momencnie :banderas: ja jebie ciary do teraz

Ogónie na ponad 20 lat grania w gierki, te walki są na tak wyjebanej skali że nie widziałem nigdzie lepszych walk z bossami i nie miałem nigdy takich ciarek podczas walk i cutscenek.

Wiadomo te od From Software tez kurwa epickie fest, ale tutaj jest inna skala i inny enjoyment, w soulsach spinasz dupala aby dobrze dodgowac itd itd, tutaj full enjoyment i rozpierdol na skale :obama:

Jprd daj to w Spoiler chłopie, myślisz, że każdy chce wiedzieć, że w tej grze będziesz walczyć z Bahamutem?! :facepalm:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Masamune napisał:

Jprd daj to w Spoiler chłopie, myślisz, że każdy chce wiedzieć, że w tej grze będziesz walczyć z Bahamutem?! :facepalm:

 

Nie wiem na jakim etapie jesteś w grze ale nie powinno to być wielkie zaskocznie bo

 

Spoiler

w tym Finalu napierdalasz się z połową postaci z bestariusza xD

 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Rooofie said:

 

Nie wiem na jakim etapie jesteś w grze ale nie powinno to być wielkie zaskocznie bo

 

  Reveal hidden contents

w tym Finalu napierdalasz się z połową postaci z bestariusza xD

 

Ogólnie żarty sobie robię, bo kolega którego cytowałem swojego czasu mocno się uniósł, bo napisałem że umiejętności

Spoiler

Skretnego eikona Ramuha

są spoko, stwierdził że tak istotne informacje powinny być w spoilerze :D skoro wymaga od innych, to sam mógłby się stosować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Masamune napisał:

Jprd daj to w Spoiler chłopie, myślisz, że każdy chce wiedzieć, że w tej grze będziesz walczyć z

Spoiler

Bahamutem

?! :facepalm:

 

Na szczęście dzięki cytowaniu spoilera nikt już się nie dowie :thumbsup:  W ramach ratowania sam dałem cytat w spoiler :sir:

 

Miałem tydzień przerwy bo urlop - wyszły jakieś patche czy cos w międzyczasie? Chętnie bym widział tryb 40fps/120Hz/fidelity.

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.07.2023 o 13:59, Alpha Trion napisał:

No Soken wypłodził coś co idealnie współgra z tym dojrzałym, mrocznym settingiem

 

Jedyna wada poważna jaką znalazłem to że bossy mają checkpointy i odnawia się pula eliksirów

Zdecydowanie powinno być więcej poziomów trudności dostępnych od początku, ja praktycznie nie 

wracam do gier które przejdę

 

 

No dokładnie jedyną karą za śmierć jest odnowienie eliksirów, no trochę przypał...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...