Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie w to się gra, wciąga tak samo jak poprzednik, zdrowy rozsądek mówi mi żeby pójść już spać, bo tak to mógłbym do rana cisnąć :sonkassie:. Póki co na najtrudniejszym poziomie dla mnie trudnego to spotkałem minibossa

Spoiler

Tą Mścicielkę, ciasna arena i te ogniowe ataki dały mi popalić 

 Parry i może dobre jest, ale chyba nieopłacalne na tym poziomie, bo zbyt ryzykowne, kiedy jesteśmy na hita :obama:

Edytowane przez Rotevil
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, mozi napisał:

To jak w końcu? Jakość i tryb 120 czy w końcu wydajność i wył 120? 

Tryb wydajność i opcja wyłączone wysokie klatki, aby mieć 60, a nie 120. To wg mnie najlepszy tryb. 
Przy jakości jak włączysz wysokie klatki to masz 40 ks zamiast 30, ale przy hdmi 2.1. To wg mnie tryb numer dwa. Pozostałe dwa, czyli wydajność z klatkami (120) i jakość w 30 to ciekawostki. 
 

Ogólnie są dwa tryby (jakość i wydajność) i w każdym z nim można klatki podbić, jak ma się hdmi 2.1. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poprzednia część mnie nie zachwyciła i tu w sumie jest tak samo. Mimo to wciąga i nim się obejrzałem minęło kilka godzin na zwiedzaniu Svartalfheimu.

 

Z innych rzeczy:

-  graficznie może i cross gen, ale nadrabia szczegółowością lokacji i oświetleniem.

- w końcu więcej typów przeciwników i dający odrobinę wyzwania mini bossowie.

- przekombinowane UI.

- cutscenki i voice acting na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Trzeba podobno wymaksować level pancerza.

 

Cytat

To transmog a piece of armor in God of War Ragnarok, you first need to upgrade it to level 9 at Brok and Sindri’s shop.

Unfortunately, players won’t be able to do this early in the game as it requires a considerable amount of grind. You’ll need a lot of Hacksilver and resources to level up even one piece of equipment.

 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Szermac napisał:

Poboczne misje fajniejsze niż główna ścieżka :cool:

Tak po 12 godzinach to trochę ludzi ponosi z tym GOTY :reggie:Chyba, że czekają jakieś fajne twisty na drodze fabularnej.

No dobra za wcześnie to powiedziałem xd

Sama przygoda jest jak najbardziej zajebista :tokar:

Dla mnie póki co GOTY, Elden Ring za długi i nierówny, tutaj widać kurwa wielki budżet i rozmach, jebaniutki Kratosik dostarczył :obama:

Odnośnik do komentarza

A ja to pierdole, bez kubka nie zagram. Obraziłem się. :kratoswoke:

 

Wszędzie błędy. Dostałem dzisiaj przeprosiny na sms, że doślą kubek, ale nie wiedzą kiedy, bo wkradł się błąd. W mailu przepraszającym napisali, że zamawiałem COLLECTORS EDITION, więc nawet pomylili nazwę produktu ( ZWYKŁA EDYCJA). Porażka. Dodatkowo kubek jest za 1 zł, więc oczywiście jak nie doślą, to dostanę ekwiwalent w wysokości 1 zł xDD.

 

Co do gry: dzisiaj może odpalę...   ME niech się smażą w piekle. 

Odnośnik do komentarza
Jest gdzieś opcja, aby po zmianie pancerza można było zostawić randomowy widok zbroi, ten z początku gry?
Twórcy zapowiadali opcję transmogu ale zasady na jakich on działa to porażka, przynajmniej dla mnie. O tuż aby transmogować armor, trzeba go najpierw ulepszyć na maxa do 9 lvl... dopiero wtedy można nakładać na niego "skórki" innych pancerzy, które posiadamy w kolekcji.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:
2 godziny temu, balon napisał:
Jest gdzieś opcja, aby po zmianie pancerza można było zostawić randomowy widok zbroi, ten z początku gry?

Twórcy zapowiadali opcję transmogu ale zasady na jakich on działa to porażka, przynajmniej dla mnie. O tuż aby transmogować armor, trzeba go najpierw ulepszyć na maxa do 9 lvl... dopiero wtedy można nakładać na niego "skórki" innych pancerzy, które posiadamy w kolekcji.

No bezsens. Ja nie lubię tych przebieranek w gierkach, no i ta „okładkowa” zbroja mi najbardziej pasuje. 
 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kalel napisał:

 

kusisz diable bo podobne zdanie o Eldenie mam :/

A u mnie Elden to u mnie zdecydowany GOTY i top tej generacji (to akurat trudne nie było, bo to początek generacji :D). Ale pewnie Ragnarok dowiezie bardziej. Elden na pewno mógłby być mniej powtarzalny, ale wybaczam im, bo był zajebiście rozległy i w sumie odświeżający jak na Soulsy.  Niemniej jednak następne wolałbym hubowo-korytarzowe.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:
2 godziny temu, balon napisał:
Jest gdzieś opcja, aby po zmianie pancerza można było zostawić randomowy widok zbroi, ten z początku gry?

Twórcy zapowiadali opcję transmogu ale zasady na jakich on działa to porażka, przynajmniej dla mnie. O tuż aby transmogować armor, trzeba go najpierw ulepszyć na maxa do 9 lvl... dopiero wtedy można nakładać na niego "skórki" innych pancerzy, które posiadamy w kolekcji.

Czyli ulepszyć muszę ten co chce mieć staty, a nie ten co wygląd? No słabo trochę, że nie dowolnie.

Odnośnik do komentarza



Czyli ulepszyć muszę ten co chce mieć staty, a nie ten co wygląd? No słabo trochę, że nie dowolnie.

Szukałem na ten temat info w sieci, bo póki co gra nic o tym nie wspomina. W każdym artykule który czytałem kolesie wspominają o tym samym, czyli najpierw max lvl zbroi potem wjeżdża transmog. Dla mnie też to słabe.

Tu pierwszy z brzegu wycinek artykułu.

No chyba że coś źle zrozumiałem
f4d37ad39488078d3c04f25f717f25ac.jpg
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...