Skocz do zawartości

Hogwarts Legacy


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś doszedł do poprawnej kalibracji HDR w grze? Bo w sieci są dwie metody i obie moim zdaniem (pipi)owe, jedna mówi żeby skalibrować HDR na konsoli i w sumie do grać z takimi ustawieniami - ale tu dostaje HDR white point na poziomie 3200, czerń na 0 i HDR brightnes sobie trochę podbijam i no w sumie jest ok, chociaż momentami za jasno, a druga mówi żeby ustawić HDR white point na poziomie tv i jak tak ustawiam to obraz jest jednak trochę wyprany  
 

Ja gram na domyślnych tylko czerń dałem na 0 i hdr interfejsu na 3 i jest ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Co mnie póki co wkurza? Za mało uczniów wszędzie :/ No kurde wybija to z immersji, a szczególnie wybija brak śpiących uczniów w sypialniach.

 

No i brak możliwości położenia się spać/siadania, żeby przyspieszyć upływ czasu i zmienić porę dnia.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Rozi napisał:

Co mnie póki co wkurza? Za mało uczniów wszędzie :/ No kurde wybija to z immersji, a szczególnie wybija brak śpiących uczniów w sypialniach.

 

No i brak możliwości położenia się spać/siadania, żeby przyspieszyć upływ czasu i zmienić porę dnia.

Da się przyspieszyć upływ czasu i zmienić porę dnia :) - otwórz mapę i wciśnij prawą gałkę 

Edytowane przez kislawa
Odnośnik do komentarza

Prolog ukończony, jest klimacik jak z filmów, ta muzyka, udźwiękowienie (porywy wiatru i odgłosy fal na początku, wow). Postaci bardzo spoko, intryga nawet ciekawi, a nie liczyłem specjalnie na to, jest dobrze. Tylko tryb fidelity, jak dla mnie, dość kłuje po oczach, więc pewnie będę grał tylko na performance. 

Odnośnik do komentarza

Te "zagadki" Merlina to XD Mogli się bardziej wysilić, tak samo z tymi lochami. Mapa poza zamkiem, to ubisoft-template mocny, lepiej się skupię na fabułce póki co. Po prawie 10 godzinach, to bardziej 76, niż 86, ale może zmieni się na lepsze.

 

 

Zdecydowanie nie grajcie w to po Red Dead Redemption 2.

Odnośnik do komentarza

Co prawda udało mi się odpalić giereczke na 20 minut bo trzeba było lecieć do roboty ale moment gdy podczas intro wchodzi logo WB wraz z muzyką w klimacie Harrego zapewniło mi straszny atak nostalgii. Dawno nie siedziałem w robocie myśląc by pograć w giereczke , liczę że gra przejdzie do mojej topki open world-ów z Rrd2 i Ghost of Tsushima na czele.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Ja teraz testuje balanced i na nim zostane. Performance za słaby graficznie.

 

E, nie taki znowu słaby. Niektóre miejscówki w Hogwarcie wrzucają skojarzenia z poziomem graficznym The Order 1886. Zwłaszcza te gdzie są drewniane wykończenia, czy jakieś, nie wiem, marmury. Przepiękne to. 

 

Bardzo dobry pomysł z czarem, który wskazuje drogę do śledzonego zadania. Nie dość, że w klimacie, to można spokojnie wyłączyć mapkę i delektować się eksploracją na własną rękę. Po kilku godzinach mam wielką ochotę na więcej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...