Skocz do zawartości

Hogwarts Legacy


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Wredny napisał:

Śmierdzi mi to tanią wymówką i awaryjnym wyjściem z pojebanej sytuacji, ale OK :reggie:

 

On raczej nie przejmuje się tą całą dramą. I tak już dawno ma status Voldemorta na forach pokroju Resetery. :reggie:

 

Po prostu ciężko żeby teraz zabrał się za prawie 100 godzinną grę żeby opublikować recenzje za miesiąc lub później, gdy w kolejce, w samym tylko lutym, są takie tytuły jak Like a Dragon Ishin, Octopath Traveler 2, Atomic Heart, Destiny 2 Lightfall oraz Wild Hearts i większość jak nie wszystkie zamierza zrecenzować. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Amer napisał:

o co kaman z dramą jaka związana jest z tym tytułem? Jakby ktoś streścił w trzech zdaniach.

Rowling niby jakieś transfobiczne tweety kiedyś tam pisała i jest wrogiem numer x na liście tranzystorów.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Amer napisał:

Kompletnie nie śledzę tematu, nie interesuje mnie ta gra (nie mój klimat) itp, niemniej pytam z czystej ciekawości - o co kaman z dramą jaka związana jest z tym tytułem? Jakby ktoś streścił w trzech zdaniach.

 

Chyba zaczęło się od tego tweeta:

 

Screen-Shot-2020-06-09-at-11.15.55.png?a

 

 

Może coś jeszcze, nie śledzę. W każdym razie wszystko Potterowe jest teraz bojkotowane bo "Rowling jest transfobką". 

Odnośnik do komentarza

John :down: coś Ty odjebał. Mialem, go za porządnego zagrajmera...:pirate:

1 godzinę temu, Wredny napisał:

A SkillUp też gardzi? Bo tu sie zaraz okaże, że tylko ACG się ostał, a wielu trzeba będzie cancellować na YouTube :reggie:

No niestety, chłopaki suby liczą. Chociaz może liczą źle... boją się hejtu, ale on i tak nadejdzie...

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kto by pomyślał że po gierce w świecie z Harry'ego Pottera tak się GÓWNO ROZLEJE ...

Nie chodzi mi o tą akcję z transami, a o to jak zagrajmery odsłaniają karty i próbują być bezpieczni .

Pan John nie raz pokazywał retro gierki dziecinne itd. a tu takie tłumaczenie .

Drodzy panowie jeżeli ktoś się zastanawia czy grać w ta gierkę to zdecydowanie zagrac !

Dla mnie miłe zaskoczenie ,a przede wszystkim gra doszlifowana co w dzisiejszych czasach nie jest takie proste .

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

John :down: coś Ty odjebał. Mialem, go za porządnego zagrajmera...:pirate:

No niestety, chłopaki suby liczą. Chociaz może liczą źle... boją się hejtu, ale on i tak nadejdzie...

Suby jak suby ale co wazniejsze to mozliwosc utraty reklamobiorcow. Niestety w wielu firmach ten caly woke pier.dolnik zaczyna byc wazny i nie chca aby ich produkt byl reklamowany przez jakiegos foba. Nawet jesli tylko ta zje.bana czesc internetu ma go za takiego.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, tom173 napisał:

Z ciekawości przeczytałem tę recenzję na Wired (https://www.wired.com/review/hogwarts-legacy-review/) i niestety, to co zostało tam napisane nigdy nawet nie stało obok poważnej recenzji. 5 akapitów na temat Rowling, 2 małe akapiciki o samej grze, 3 akapity kończące znów o Rowling. W tym kwiatki typu:

 

- "The game industry is far queerer than most people realize. All the things you know and love about your favorite games were made by queer people."

- "Nothing with a Wizarding World stamp on it can be viewed outside the context of it being a product of Dame J. K. Rowling, CH, OBE."

- "The story, besides being rooted in anti-Semitism (a global “cabal” is trying to end slavery but that's bad because the slaves like being slaves), doesn’t even feel compelling."

- "For that reason alone, I can't in good conscience recommend spending your money on it. Combined with who this game helps and who it harms, well, it's definitely not worth it unless your goal is to cause harm."

 

To jest po prostu niepoważne. 

I taka recka się wlicza do średniej?

Odnośnik do komentarza

Teraz, przy okazji Hogwarts Legacy, wylało się szambo, które powolutku ciurkało, gdy te dwie śmieszne pindy z ign i gamespot opublikowały swoje pseudo-feministyczne wysrywy jako "recenzje" Days Gone.
Czytasz tego paszkwila od ulanego typa z zaimkami "ona/jej" z Wired i myślisz sobie, że coś takiego nie ma prawa być nawet pół żartem potraktowane jako "recenzja", a jeśli pod takim tagiem się pokazało to jakiś "editor in chief" powinien z automatu to usunąć, ale nie... I jeszcze na meta się wliczy :kekw:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, giger_andrus napisał:

A mnie dla odmiany wali co powiedział John. Jak już robi robotę to robi ją dobrze. I za to go cenię. Nie ma ochoty brać na tapetę Pottera to nikt go przecież nie zmusi. I tak wszystkich premierowych gier nie ogarnie. 
Najpierw ocenili jakiegoś tweeta pani Rowling, teraz pora na Linnemana. 

 

No wszystko spoko, sam lubię DF, ale mógł trochę inne słowa dobrać, bo koleś który w wieku ok. 40 lat gra w gierki piszący o HP, że to gówno dla dzieci, to trochę :balon:

 

Update odnośnie moda: działa jak ta lala, odblokowuje nie tylko tą misję ze sklepem, ale też wszystkie dodatkowe przedmioty do kupienia ze sklepu w grze.

Edytowane przez tjery
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dożyliśmy czasów kiedy trzeba przepraszać za prawdę. Te całe LGBT to tak zakłamane, parszywe i nietolerancyjne środowisko, że szkoda tracić czas na jakieś śmieszne argumenty youtubowych obsrańców. 
Ludzie mają to w poważaniu bo gra się dobrze sprzedaje i jest tym czym powinna być. 

  • Plusik 4
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Niesamowicie irytuje mnie mała ilość muzyki - ta w Hogwartcie(choć też potrafi być jej mało) czy Hogsmeade fajne, czuć od razu klimacik, natomiast poza terenem albo nie ma albo jest jakieś chujowe plumkanie. Brakuje fchuj większej ilości kawałków z filmów...

No i masakrycznie mała ilość npcow, mała ilość zachowań i gadek.

Po 10h gra na 8- = genialna baza pod sequel - hogwart i świat zaprojektowane, system walki cymesik, podstawowe mechaniki, teraz to tylko przyszlifowac, zwiększyć budżet i będzie kosa. A HL? Brak zawodu, bawię się świetnie, ale każdy wiadomo - liczył na więcej. 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, addhoc napisał:

Dożyliśmy czasów kiedy trzeba przepraszać za prawdę. Te całe LGBT to tak zakłamane, parszywe i nietolerancyjne środowisko, że szkoda tracić czas na jakieś śmieszne argumenty youtubowych obsrańców.

 

Jedyny z plus tej całej sytuacji, że ludzie masowo zaczynają dostrzegać jakie naprawdę jest to całe lewicowe środowisko. Przez wiele lat masa ludzi wierzyła że im naprawdę chodzi o równość i tolerancje bo machina propagandowa ładnie ich pokazywała w filmach, serialach i gierkach. Ale teraz sami pokazują jacy są naprawdę za tęczową flagą:

 

 

Niezły seans nienawiści, a sekte też sobie niezłą zrobili, poziomem fanatyzmu i sączonej nienawiści można tych młodych lewaków porównać tylko z hitlerjugend.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, XM. napisał:

Niesamowicie irytuje mnie mała ilość muzyki - ta w Hogwartcie(choć też potrafi być jej mało) czy Hogsmeade fajne, czuć od razu klimacik, natomiast poza terenem albo nie ma albo jest jakieś chujowe plumkanie. Brakuje fchuj większej ilości kawałków z filmów...

No i masakrycznie mała ilość npcow, mała ilość zachowań i gadek.

Po 10h gra na 8- = genialna baza pod sequel - hogwart i świat zaprojektowane, system walki cymesik, podstawowe mechaniki, teraz to tylko przyszlifowac, zwiększyć budżet i będzie kosa. A HL? Brak zawodu, bawię się świetnie, ale każdy wiadomo - liczył na więcej. 

No też mi brakuje żeby coś przygrywało podczas latania. Zresztą nawet w Hogwarcie są miejsca gdzie wchodzisz, stoi z 10 osób, a tu cisza jak makiem zasiał. 

 

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie muzyki w Hogwarcie jest nawet za dużo, bo lubię wsłuchać się w odgłosy otoczenia. Na zewnątrz dużo lepiej, no ale to już jak widać kwestia gustu.

 

W ogóle to czasem wrzucam na luz i idę sobie spacerkiem połazić po zamku bez żadnego celu, wyłącznie chłonąc atmosferę. A ta jest genialna, cały czas coś przykuwa uwagę, wszystko tutaj żyje, porusza się. No i te scenki rodzajowe. Dzisiaj np. byłem świadkiem jak jedna zbroja napierniczyła drugiej i rozbiła ją na kawałki xD Szwendających się uczniów mogłoby być rzeczywiście więcej, byłoby jeszcze ciekawiej, ale nie ma tragedii.

 

W sequelu liczę na to, że akcja zahaczy o jakieś inne szkoły magii. Afrykańska byłaby na pewno spoko. Te z filmów też mają potencjał, a chyba nigdy nie zostały pokazane.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Observer napisał:

 

Jedyny z plus tej całej sytuacji, że ludzie masowo zaczynają dostrzegać jakie naprawdę jest to całe lewicowe środowisko. Przez wiele lat masa ludzi wierzyła że im naprawdę chodzi o równość i tolerancje bo machina propagandowa ładnie ich pokazywała w filmach, serialach i gierkach. Ale teraz sami pokazują jacy są naprawdę za tęczową flagą:

 

 

Niezły seans nienawiści, a sekte też sobie niezłą zrobili, poziomem fanatyzmu i sączonej nienawiści można tych młodych lewaków porównać tylko z hitlerjugend.

 

 

Ale sie siteczek zagotował aż c0rwa mruga jak niedokręcona żarówka xD Rowling powiedziała że trans kobiety nie powinny być w więzieniu z prawdziwymi babami. SKANDAL. 

Już więcej wam tu nie będę wam śmiecił w temacie gry o tych petach ale to musiałem skomentować bo nie mogę z tych 2 durniów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...