Skocz do zawartości

Hogwarts Legacy


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pupcio napisał:

Ale sie siteczek zagotował aż c0rwa mruga jak niedokręcona żarówka xD Rowling powiedziała że trans kobiety nie powinny być w więzieniu z prawdziwymi babami. SKANDAL. 

Już więcej wam tu nie będę wam śmiecił w temacie gry o tych petach ale to musiałem skomentować bo nie mogę z tych 2 durniów

O kie.rwa jaka odklejka. Jeszcze ten pierwszy wasaty typek tak cedzi te zaruty wobec Rowling jakby nauczyl sie ich na szybko na pamiec 15min przed strimem, po to zeby lewaki i gimbaza lbqt walczaca z kapitalizmem sypala mu pieniadze (i to dziala). Bo nie wyglada na takiego, ktory w to wierzy. Co za banda je.banych nacaigaczy i hipokrytow zerujaca na dzieciakach.

Odnośnik do komentarza

To jest festiwal żenady, najwieksze forum growe to forum polityczne, jeszcze do tego admini okłamują sami siebie i grają w gierkę, za którą banują na swoim forumku, neogaf mam nadzieje troche się odbije po którejś juz z kolei zjebanej sytuacji na erze. Myślę, że już warto uczcić to minutą ciszy i skupic się na gierce. Na szczęście okazała się wielkim hitem i dlc/kolejna część jest już w kieszeni zagrajmerów. Więc olać krzykaczy :yahoo:.

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Faka napisał:

Znalazłem w końcu czas na granie i jest git. W ogóle wcześniej czytałem, że trzeba coś ustawić w ustawieniach kontrolera, bo coś popierdolone jest, ale nie pamiętam, co to było?

Akcelerację kamery na 0, czułość na maxa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no, wydałem na to kasę, więc gram. Nie twierdzę, że to jest crap, ale też nie jest to gra na 8+. Odblokowywanie nowych umiejętności daje frajdę, takie malutkie zastrzyki dopaminy, dostałem możliwość czesania i karmienia zwierząt (które jest sztuką dla sztuki), ale skupiam się na głównym wątku. Zapuściłem się w eksplorację OBOZU BANDYTÓW i RUIN, prawie zwymiotowałem, Asasyny w pełnej okazałości. Jeszcze żebyśmy znajdowali coś w tych skrzyniach wartego uwagi, a to tylko śmieciowe ubrania, które i tak idą na sprzedaż. I nie wiem co za debil wymyślił mini gierkę z zamkami - no kurwa, mam Alohomorę, to na chuj grzebać mi w KAŻDYM zamku jeszcze?

 

Co jeszcze jest okropnym wypierdalaczem z immersji? 15-latek używający w Hogwarcie Zaklęć Niewybaczalnych i roznoszący na strzępy przeciwników za pomocą starożytnej magii, jebany Grindelwald by się nie powstydził. Ciekawe jakie haki mamy na dyrektora i Ministerstwo, że nie skończyliśmy w Azkabanie :)

Odnośnik do komentarza

Rozi ma ostre wymagania w stosunku do studia, które do tej pory dostarczyło Disney Infinity i Cars 3.

 

Ja tam jestem zauroczony, bo widzę dużo włożonego serca w ten świat.

Być może po kilkunastu godzinach się znudzę, ale jest dobrze.

 

PS. gówno-nagrody są we wszystkich open worldach.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Kmiot napisał:

Rozi ma ostre wymagania w stosunku do studia, które do tej pory dostarczyło Disney Infinity i Cars 3.

 

Ja tam jestem zauroczony, bo widzę dużo włożonego serca w ten świat.

Być może po kilkunastu godzinach się znudzę, ale jest dobrze.

 

PS. gówno-nagrody są we wszystkich open worldach.

RDR2? 

* prawie wszystkich :)

Odnośnik do komentarza

Mnie sie calkiem niezle w to gra. Jest to asasyn ale przynajmniej ma lepszy system walki i ciekawsza fabule + uniwersum samo w sobie. 

Mogli zmniejszyc mape i bardziej wypelnic szczegolami. Mogli tez sie skupic na nieco lepszych postaciach, smiecham z tego ze takie stereotypowe, generyczne postaci jak Fig czy Weasley sa tymi ktore zapadaja w pamiec i fajnie sie z nimi wchodzi w interakcje a ci na sile dla poprawnosci wlozeni typu pochodzenia afrykanskiego czy azjatyckiego to takie do bolu nijakie wydmuszki.

Odnośnik do komentarza

Cały czas mam różne uczucia grając w te grę. Czasem jest fantastycznie, a czasem średniak niesamowity xd 

Ja udaje, że nie ma obozów czy też jaskiń i jest git. Tylko jeszcze niech ta muzyka leci cały czas. Pokój życzeń to strzał w dziesiątkę. Walka coraz lepsza i obok klimatu to chyba najmocniejsza strona gry jak dla mnie.

Jednak bardzo dużo robi świat przedstawiony. 

Był jakiś już patch na konsole? Usunąłem niechcący grę w piątek przez  zabawę w ściąganie lokalizacji i wczoraj musiałem pobierać od nowa. Przydałoby się ogarnąć kilka rzeczy jak oświetlenie i dodać inna muzykę kiedy łazi się po hogsmeade.

Odnośnik do komentarza

Walka jest świetna, a jakiego powera jeszcze nabiera po odblokowaniu talentów :obama: Przy odpowiednim używaniu kombinacji czarów i i wykorzystywaniu słabych stron przeciwników robi się niezłą kontrolę tłumów. Nie spodziewałem się, że "gra o czerodziejach" może być pod tym względem aż tak przemyślana i rajcowna.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Donatello1991 napisał:

Cały czas mam różne uczucia grając w te grę. Czasem jest fantastycznie, a czasem średniak niesamowity xd 

Ja udaje, że nie ma obozów czy też jaskiń i jest git. Tylko jeszcze niech ta muzyka leci cały czas. Pokój życzeń to strzał w dziesiątkę. Walka coraz lepsza i obok klimatu to chyba najmocniejsza strona gry jak dla mnie.

Jednak bardzo dużo robi świat przedstawiony. 

Był jakiś już patch na konsole? Usunąłem niechcący grę w piątek przez  zabawę w ściąganie lokalizacji i wczoraj musiałem pobierać od nowa. Przydałoby się ogarnąć kilka rzeczy jak oświetlenie i dodać inna muzykę kiedy łazi się po hogsmeade.

Ja napierdalam facepalm za każdym razem jak idę na "lekcje" czyli 10sekundiwy zlepek scenek by potem uczyć się w 2 minuty zaklęcia które nibh kolega z klasy mówi, że zajmuje jego opanowanie pol roku:teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...