Skocz do zawartości

Hogwarts Legacy


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak człowiek dawkuje sobie ubizagrywki, to gra jest bardzo przyjemna. Odblokowałem właśnie menażerię do Pokoju Życzeń i będę łapał zwierzątka. Tereny poza zamkiem ssą pałkę (oprócz Hogsmeade), ale Hogwart jest niesamowicie wykonany, tutaj się nie ma co przyczepić. Nadal jest wymarły (te głosy uczniów w pustej Wielkiej Sali, jezu no), ale konstrukcyjnie zrobiony z pietyzmem. Twórcy mogliby olać ten otwarty świat i skupić się na zamku i terenach najbliższych (oraz dodać te małe mechaniki tarmoszące immersję), ale cóż, no. Walka jest w pytkę; nie ma to jak ogłuszanie Drętwotą wrogów dookoła, po czym poprawienie im ognistym Confringo. A jeszcze nie mam Zaklęć Niewybaczalnych!

Odnośnik do komentarza

Mi się fajnie lata poza terenami Hogwartu. Te pagórki i domki czasem mi przypominają hobbitowo. 

Dźwięk był bardzo chwalony w recenzjach, a mam wrażenie, że jest najbardziej zabugowaną częścią gry. Mimo, że często tak pięknie przygrywa, że się człowiek rozpływa. Irytuje mnie to. 

Straciłem sens otwierania jakichkolwiek skrzynek. Wszędzie tylko te ciuszki. No mogli czasem jakąś rózdzke czy miotle chociaż wrzucić. Chyba że po połowie gry się coś zmienia, ale wątpię.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Brolin napisał:

Czy jesień powinna coś zmienić w otoczeniu? Bo pokazała mi się animacja, że nadeszła, ale otoczenie graficznie bez zmian.

Pomarańczowo i żółto jest, no i dynie halloweenowe są w Hogwarcie.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Mi się fajnie lata poza terenami Hogwartu. Te pagórki i domki czasem mi przypominają hobbitowo. 

Dźwięk był bardzo chwalony w recenzjach, a mam wrażenie, że jest najbardziej zabugowaną częścią gry. Mimo, że często tak pięknie przygrywa, że się człowiek rozpływa. Irytuje mnie to. 

Straciłem sens otwierania jakichkolwiek skrzynek. Wszędzie tylko te ciuszki. No mogli czasem jakąś rózdzke czy miotle chociaż wrzucić. Chyba że po połowie gry się coś zmienia, ale wątpię.

Jaka różdżkę? Każdy czarodziej ma "swoją" kompatybilną z nim. Chyba widziałeś co się działo przy szukaniu odpowiedniej w sklepie. Już nawet nie pytam o znajomość filmów/książek, ale to byłaby wtedy mega głupota dla lore tej serii. Możesz zmienić uchwyty do różdżki. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dr.Czekolada napisał:

Jaka różdżkę? Każdy czarodziej ma "swoją" kompatybilną z nim. Chyba widziałeś co się działo przy szukaniu odpowiedniej w sklepie. Już nawet nie pytam o znajomość filmów/książek, ale to byłaby wtedy mega głupota dla lore tej serii. Możesz zmienić uchwyty do różdżki. 

Znam lore. W nocy też się spi i na legalu do zakazanego lasu nie wchodzi.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Rozi napisał:

Pomarańczowo i żółto jest, no i dynie halloweenowe są w Hogwarcie.

To jeszcze jedno, kiedy się zaczyna ta jesień? Po

Spoiler

pierwszej próbie Percivala, tej dostępnej z wieży obok Hogsmeade?

Bo nie wierzę, że mam takiego buga, że mi się kurła pora roku nie wczytała.

 

Edytowane przez Brolin
Odnośnik do komentarza

Ech, czym dalej, tym gorzej, ciekawszy wątek od głównego jest ten Sebastiana i Ominisa, te próby XD Powtarzalność, wtórność, każdy wie o co chodzi. Mam zimę i już chcę to skończyć. Pierwsza moja premiera w 2023 roku i pierwszy ogromny zawód.

 

Cała ta gra jest tak ugrzeczniona na siłę, co w zestawieniu mordowania setek ludzi i bycia kłusownikiem, ni chuja się kupy nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rozi napisał:

Ech, czym dalej, tym gorzej, ciekawszy wątek od głównego jest ten Sebastiana i Ominisa, te próby XD Powtarzalność, wtórność, każdy wie o co chodzi. Mam zimę i już chcę to skończyć. Pierwsza moja premiera w 2023 roku i pierwszy ogromny zawód.

 

Cała ta gra jest tak ugrzeczniona na siłę, co w zestawieniu mordowania setek ludzi i bycia kłusownikiem, ni chuja się kupy nie trzyma.

Dobra, najlepsza recenzja. Nie biorę. Na hasło "ugrzeczniona" to jedyna słuszna reakcja. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...