Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w końcu dostałem swoją z Allegro. Dużo później niż pozostali, ale zmieścili się w terminie 16-18, więc złego słowa nie powiem.

 

Dowiedziałem się, że w MM mają problem, bo dostali znacznie mniej konsol niż zamówili i przez to niektóre zamówienia zostały anulowane.  Cieszę się, że mam już ten cały cyrk za sobą.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, Chmielinski napisał:


Tylko u nas tak jest. Na całym świecie brakuje Xboxów i nawet Series S są sprzedawane z nadwyżką na eBayu. Jak na reddicie napisałem, że u nas się walają po półkach to mnie wyśmiali i zwyzywali od fanboyów Sony :dunno:


No u nas też nie do końca. Dziś za prezentami byłem w 4 większych elektromarketach (MM, Euro, ME, Euro). Nigdzie nie było XSX.

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Jakim napisał:

Zależy jakie miasto. Wczoraj byłem w MM i leżała cała paleta XSX

Zachodnie nowoczesne miasto wojewódzkie gdzie PiS ma najmniejsze poparcie w PL oraz % najmniej ludzie chodzi do kościoła. Czujesz się prawie jak nie w Polsce:kaz:

 

Może z DE krzyżacy wykupili? wcale nie jest to wykluczone.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
To chyba jeszcze nieoficjalne info ale w sumie zbieżne z tym co podało Neonet
Kolejna dostawa konsol od 21.01.21 w ME
https://www.mediaexpert.pl/lp,9117-sony-ps5-zimowa-przedsprzedaz
 
strona jest chyba jeszcze w budowie (brak regulaminu)
 
wyglada na to że przedsprzedaż od jutra?

Jak wynalazłeś ten link ? Fajnie by było jakby coś się ruszyło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Ale tak sobie myślę świetny zarobek dla takiego sklepu. Zakładasz miesięczną lokatę, wrzucasz tam kasę a za miesiąc oddsjesz ludziom mówiąc, że muszą anulować zamówienie z powodu zbyt duzego zainteresowania, a ktoś  tam przytula kasę z oprocenyowania. Nowy poziom Janusza:D

Lokatę? Oprocentowanie? O czym tu mowa przy zerowych stopach procentowych?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...