Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupione w MM na Allegro :problem:

Cena nie najgorsza, Spider Monik może być, drugi padzik spoko.

 

Ja już nie mam zamiaru ryzykować i się zastanawiać ile jeszcze czasu potrwa problem z dostępnością sprzętu. A trwać to sobie jeszcze może...

 

Na tej aukcji Allegro już wszystko poszło.

 

Dziś też wpadł do mnie mail z Euro RTV AGD:

Cytat

 

Szanowny Kliencie,

 

w nawiązaniu do informacji o anulowaniu zamówienia na PS5, chcielibyśmy Cię poinformować, że kolejna dostawa konsol jest potwierdzona do końca stycznia. Wiemy, że anulowanie poprzedniego zamówienia na konsolę było dużym rozczarowaniem, więc mamy dla Ciebie ofertę zakupu PS5 z nowej dostawy z płatnością przy odbiorze. Będziemy się z Tobą kontaktować sms-em, a potem telefonicznie, abyś miał możliwość ponownego złożenia swojego zamówienia przez nasze Contact Center.

Czekaj na kontakt z naszej strony.

 

Z wyrazami szacunku,

Zespół Sklepu Internetowego Euro.com.pl

 

 

Edytowane przez BEBZ
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, malin1976 napisał:

Olałem bo nie potrzebuję drugiego pada a i ta gra za 350 zł to jakieś nieporozumiene . Sprzedaję na dniach ps4 koledze i czekam do lutego może nawet do marca .

Od 2969zł odejmij sugerowane ceny za pada (319zł) i grę (269zł), to wychodzi za samą konsolę 2381zł. Czyli 82zł ponad sugerowaną. Ja tam jestem kontent.

 

  

5 minut temu, bartiz napisał:

Tak i szybciej niż zamówienia przez ich stronę.

Coś pięknego :ohboy: Mam jeszcze tylko nadzieję, że wcześniej nikomu z Allegro nie anulowali zamówienia...

Edytowane przez BEBZ
Odnośnik do komentarza
I cyk aukcja już zakończona. 599 szt kupione w mniej niż 2h. Niesamowite jest ssanie na PS5:obama:
Patrząc na to, że w piątek wystawili w swoim sklepie i teraz jeszcze prawie 600 szt to chyba dostali jakieś wstępne potwierdzenie co do ilości.

Mam nadzieje, że te zamówienia z piątku będą szybciej realizowane skoro wystawili kolejne konsole na sprzedaż. Pożyjemy, zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, balon napisał:

I cyk aukcja już zakończona. 599 szt kupione w mniej niż 2h. Niesamowite jest ssanie na PS5:obama:

Patrząc na to, że w piątek wystawili w swoim sklepie i teraz jeszcze prawie 600 szt to chyba dostali jakieś wstępne potwierdzenie co do ilości.

 

 

Długo. Szał zaczyna mijać, co cieszy. Czekam na golasa bez debilnych bundli :) 

A na OLX już po 3k chodzą. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...