Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MM niech sobie wsadzi te bundle w tyłek.

Na Me się nie załapałem, ale czytam na necie, że trzeba opłacić od razu. Mam zapłacić i czekać miesiąc.... co za absurd....

Minie świąteczna szajba, na wiosnę covid będzie w odwrocie i kupie jak człowiek.

I już na OLX janki wystawiają- 3k, będzie dostępna pod koniec stycznia :yao:

Odnośnik do komentarza

W nocy zamówione w MM - status do teraz nie zmieniony.

Potem pojawił się zestaw bezbundlowy w ME - też się udało Teraz staram się anulować zamówienie w MM - infolinia mówi że wszystkie zamówienia są obsługiwane ręcznie... 

W ciągu dnia dorwalem jeszcze słuchawki na OLEOLE - ale tutaj coś kombinują że niby 3 dni na realizacja ale czekają na dostawe...

 

Odnośnik do komentarza
W nocy zamówione w MM - status do teraz nie zmieniony.
Potem pojawił się zestaw bezbundlowy w ME - też się udało Teraz staram się anulować zamówienie w MM - infolinia mówi że wszystkie zamówienia są obsługiwane ręcznie... 
W ciągu dnia dorwalem jeszcze słuchawki na OLEOLE - ale tutaj coś kombinują że niby 3 dni na realizacja ale czekają na dostawe...
 

Jaki masz zestaw z MM? Może przejmę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Freshprince napisał:

W nocy zamówione w MM - status do teraz nie zmieniony.

Potem pojawił się zestaw bezbundlowy w ME - też się udało Teraz staram się anulować zamówienie w MM - infolinia mówi że wszystkie zamówienia są obsługiwane ręcznie... 

W ciągu dnia dorwalem jeszcze słuchawki na OLEOLE - ale tutaj coś kombinują że niby 3 dni na realizacja ale czekają na dostawe...

 

Z oleole walczę od miesiąca o zwrot kasy za słuchawki bo też niby były dostępne a na stanie nie było, teraz jestem na etapie że przelew zwrotu zrobili 28 listopada a kasy nadal nie mam i wyjaśniają to. W ogóle babka twierdziła że dostawy mają co każdy piątek i żebym poczekał do piątku, na co ja jej mówię że dostawy co piątek na pewno nie tyczą się Ps5 ani akcesoriów do niej xD Nie polecam nikomu oleole, od tygodnia użytkuje słuchawki zamówione gdzie indziej a kasy za tamte nadal nie odzyskałem i kasa zamrożona... 

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie miałem problemu z OleOle a trochę zakupów u nich zrobiłem. Zwłaszcza ostatnio... Dostawa na kolejny dzień.
Kupowałem przez Allegro zawsze.
Z MM przez Allegro też bez problemów. Zestaw PS5 a później kilka gier oddzielnie. Bez problemów. No może poza tym, że za DiRTA5 i GoT nie dostałem jeszcze faktur...

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza

Oooo ni chu chu. OleOle to największa patola w kwestii zwrotu kasy. Płyta i procek, łącznie ponad 4k zł, kupione przez allegro, pomogła dopiero interwencja pracownika serwisu. W sumie to przekroczyli wszystkie terminy określone przez prawo. Nigdy więcej nie zrobię tam zakupów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Freshprince napisał:

najgorsze ze ja poprosiłem o anulowanie i nie chce drgnąć...

teraz walka z MM i OO o odzyskanie kasy :/

Witam. Też zamówiłem konsolę w MM. Teraz czekam czy i co zaproponuje mi Euro RTV po ostatnio anulowanym zamówieniu pisali, że będą się kontaktować w sprawie zamówienia na koniec stycznia. Jeśli oferta będzie lepsza lub ciekawsza również anuluję zamówienie w MM. Jeśli uda ci się coś ustalić w sprawie zwrotu środków  z MM proszę o informację. Czytałem na necie, że w MM są problemy częste z zwrotem pieniędzy.

Edytowane przez OneMilionPL
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, OneMilionPL napisał:

Witam. Też zamówiłem konsolę w MM teraz czekam czy i co zaproponuje mi Euro RTV po ostatnio anulowanym zamówieniu pisali, że będą się kontaktować w sprawie zamówienia na koniec stycznia. Jeśli oferta będzie lepsza lub ciekawsza również anuluję zamówienie w MM. Jeśli uda ci się coś ustalić w sprawie zwrotu środków  z MM proszę o informację. Czytałem na necie, że w MM są problemy częste z zwrotem pieniedzy.

TO co udało mi się uzgodnic : każde zamówienie jest procesowane ręcznie :whyyy: w związku z czym musze poczekać aż ktoś to fizycznie kliknie ...
Update ws Ole Ole - słuchawki przekazane do Kuriera :)
 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, ABSTERGET napisał:

MM może anulować zamówienie na przykład w połowie stycznia ? Czy jak by mieli anulować to już by anulowali ? 

A czemu nie? Będą zapewne anulować/lub nie jak dowiedzą się na 100% ile dostaną konsol, ponieważ obstawiam że nadal dokładnie tego sklepy w PL nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...