Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam dziwny przypadek, złożyłem zamówienie na PS5 w Empiku 19.11.2020 które 27.11 zostało anulowane, 30.11 dostałem zwrot środków. Dziś otrzymałem wiadomości e-mail z Empik o utworzonym nowym zamówieniu które czeka na opłatę. Na infolinii potwierdzono mi dostępność towaru. Zapłaciłem i mam widoczna datę dostarczenia 07.12. Spotkał się ktoś może z taką sytuacją?

Edytowane przez C0LI83R
Odnośnik do komentarza

Ja nie dostałem konsoli mimo preorderu, ale też nie miałem anulacji. Kilka dni temu był artykuł na spiderwebie o tym i empik ustosunkował się do tego, m. in. zakładając specjalnego maila do kontaktu. Napisałem jaka sytuacja, że dymają mnie od 2 tygodni. Koleś odpisał, że utworzy mi zamówienie, którym opłacę pozostałą kwotę i będą wysyłać. Wychodzi na to, że naprawdę mają te konsole.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Wallerot napisał:

Ja nie dostałem konsoli mimo preorderu, ale też nie miałem anulacji. Kilka dni temu był artykuł na spiderwebie o tym i empik ustosunkował się do tego, m. in. zakładając specjalnego maila do kontaktu. Napisałem jaka sytuacja, że dymają mnie od 2 tygodni. Koleś odpisał, że utworzy mi zamówienie, którym opłacę pozostałą kwotę i będą wysyłać. Wychodzi na to, że naprawdę mają te konsole.

Faktycznie, jest aktualizacja na spiderwebie 27.11. Napawa to optymizmem. Pozostaje czekać. 

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem przed chwilą do Media Markt raz jeszcze upewnić się, że moje zamówienie z Allegro (23.11 za 3029zł) będzie realizowane. Wysyłka ma być najpóźniej DO 15 grudnia. Zastrzegają, że jeśli konsole dostaną wcześniej to wyślą wcześniej.
Czekamy. smile.gif

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka





  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, RadkoR napisał:

Dzwoniłem przed chwilą do Media Markt raz jeszcze upewnić się, że moje zamówienie z Allegro będzie realizowane. Wysyłka ma być najpóźniej DO 15 grudnia. Zastrzegają, że jeśli konsole dostaną wcześniej to wyślą wcześniej.
Czekamy. smile.gif

 

Mowimy tu o tych zamowieniach z 19.11, ktore byly z 2 padami? Tez na nią czekam cierpliwie. Pewnie maja jakies info z Sony ze konsole do nich przyjadą do 15 grudnia wiec do 15 będą je wysyłać ; )

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Redmitsu napisał:

 

Mowimy tu o tych zamowieniach z 19.11, ktore byly z 2 padami? Tez na nią czekam cierpliwie. Pewnie maja jakies info z Sony ze konsole do nich przyjadą do 15 grudnia wiec do 15 będą je wysyłać ; )

 

Co do tej oferty z dodatkowym padem - pytałem w zeszłym tygodniu i dostałem tylko suchą odpowiedź, że wysyłka zgodnie z info w opisie oferty - "po 15 grudnia". "od 15 grudnia".

Ale czy to będzie bardziej 16 grudnia, czy bardziej kwiecień 2021 - nie mówili. ;)

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, LeifErikson napisał:

 

Co do tej oferty z dodatkowym padem - pytałem w zeszłym tygodniu i dostałem tylko suchą odpowiedź, że wysyłka zgodnie z info w opisie oferty - "po 15 grudnia". 

Ale czy to będzie bardziej 16 grudnia, czy bardziej kwiecień 2021 - nie mówili. ;)

 

Pewnie suche fakty bo codziennie do nich ktos pisze maile w sprawie tych ofert, ktore ludzie pokupowali. Jak kolega, ktory pisał wyzej mowi ze wysylka do 15 grudnia a rzut byl dodatkowy 23.11 tzn ze konsole z 19.11 beda w tym samym czasie albo szybciej. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, LeifErikson napisał:

 

Co do tej oferty z dodatkowym padem - pytałem w zeszłym tygodniu i dostałem tylko suchą odpowiedź, że wysyłka zgodnie z info w opisie oferty - "po 15 grudnia". 

Ale czy to będzie bardziej 16 grudnia, czy bardziej kwiecień 2021 - nie mówili. ;)

Wysyłka 15 grudnia a nie po. Nawet na allegro mam że będzie u mnie 16-18 grudnia bo 15 muszą wysłać bo tak się zadeklarowali

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, aset napisał:

Wysyłka 15 grudnia a nie po. Nawet na allegro mam że będzie u mnie 16-18 grudnia bo 15 muszą wysłać bo tak się zadeklarowali

 

 

Gwoli ścisłości - "od 15 grudnia". :)

Porąbało mi się z tym "po", bo jest "od", ale nie jest też powiedziane, że wszystko wyślą 15 grudnia - skoro "od", to pewnie mogą te zamówienia wychodzić partiami, od tego dnia. Tak czy owak - nie spodziewam się wysyłki wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
 
Gwoli ścisłości - "od 15 grudnia".
Porąbało mi się z tym "po", bo jest "od", ale nie jest też powiedziane, że wszystko wyślą 15 grudnia - skoro "od", to pewnie mogą te zamówienia wychodzić partiami, od tego dnia. Tak czy owak - nie spodziewam się wysyłki wcześniej. 
"Od" to jest uniwersalny tekst Allegro przy przedsprzedaży. Po prostu w ten sposób informują że towar jest dostępny OD danego dnia.
Mogą wysłać wcześniej. Ale zadeklarowany czas dostawy 16-17 też Allegro bierze z automatu i nie znaczy, że nie dojdzie dzień, dwa później. Trzeba czekać i tyle.

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...