Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

13 minut temu, giger_andrus napisał:


To czemu widzę PS5 za 1500 funtów na UK ebayu ?
Bzdura...
Nie wiem jakie prawo miałoby zakazać właścicielowi sprzedaży jakiejś rzeczy za cenę jaką sobie chce.


To spróbuj sobie wystawic PS5 albo Xboxa :-)

 

https://help.adverts.ie/hc/en-us/articles/360001284689-Forbidden-items

 

a tu na dole listy masz przedmioty zabronione do wystawienia.

 

Jesli na Facebooku na marketplace wystawisz PS5 albo Xboxa to Facebook kasuje zawiesza konto.

Mowie jak jest.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, balon napisał:

Ciekawe kiedy piàtka będzie na loozie dostępna w sklepach? Myślicie że marzec? Miałem brać na następne święta, ale wezmę chyba już wcześniej dla Ratcheta i Keny (oraz Astro + Milesa).

Ja nadal liczę na te święta :(

Odnośnik do komentarza
A ja Ci mowie ze nie możesz i nie kłuć się jeśli nie masz pojęcia.

Jak napisałem posta o tym, że powinno się blokować takie oferty, to się wylało wiadro pomyj. Pewnie pisane przez samych skalperów albo ich sympatyków. Jak widać niektóre serwisy już zaczęły robić porządek i bardzo dobrze. Oby te oferty nigdy się nie sprzedały.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, mihauu napisał:


Jak napisałem posta o tym, że powinno się blokować takie oferty, to się wylało wiadro pomyj. Pewnie pisane przez samych skalperów albo ich sympatyków. Jak widać niektóre serwisy już zaczęły robić porządek i bardzo dobrze. Oby te oferty nigdy się nie sprzedały.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konsole serious business widze, niektórzy chyba pragną komuny. Jak chcesz zabronić odsprzedaży konsol to to samo powinieneś zrobić z grami. Nic mi ani Tobie do tego, że ktoś sprzedaje SWOJĄ konsole.

 

Dla Ciebie taki sprzedawca to frajer bo tanim kosztem wzbogaca sie na innych, dla takiego sprzedającego ktoś kto kupi jest frajerem bo kupuje po takich wysokich cenach a kupujący ma za frajera sprzedającego bo zarabia w ciul kasy i nie boli go wcale wydać ponad 3k na konsole.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, lpcl napisał:

Nie no w ogóle sprzedaż konsol tylko na kartki, reglamentowane przez państwo. Niezły odlot tutaj niektórzy mają. 

I koniecznie trzeba wystać je w kilometrowej kolejce, bo jeśli sklep umożliwia zakup online, to konsole trafiają do złych skalperów. :(

 

Jeśli producentowi zależy na sprzedawaniu bezpośrednio po cenie detalicznej i otrzymywaniu pełnego przychodu zamiast tracić pieniądze i wizerunek, kiedy klienci kupują z drugiej ręki po skandalicznych cenach, to niech uruchomi na własnej stronie kolejkę i każdy chętny się zapisze, opłaci zakup i cierpliwie poczeka bez nerwów.

 

Jeśli producent ma to gdzieś i pozwala rynkowi robić co chce, to rynek robi co chce. Proste.

 

Zakaz sprzedaży legalnych produktów na aukcjach internetowych ma sens wtedy, kiedy kluczowy zasób jest w rękach skalperów. Np. na początku pandemii maseczki i środki dezynfekujące w niektórych krajach. Dla dobra wspólnego należy to regulować. Natomiast konsola do gier... No sorry, to nie jest nikomu niezbędne do życia, jak ktoś uważa skalperów za złodziei, to niech sobie poczeka kilka miesięcy na nowe dostawy w sklepach.

Edytowane przez Rosveen
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...