Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, YETI napisał:

Dobry materiał. Pytanie, na PS5 nie można wysuwać płyt i za pomocą pada? Quaz coś tam mówi, że musimy dotykać ten czarny panel, bo jest power i eject.

Można, klikasz options na padzie na danym kafelku i masz opcję wysuń płytę. Jest tam kilka błędów jak haptyczne spusty zamiast wibracje :)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że tu jeszcze wiele osób się doczekać swojego sprzętu nie może. Tymczasem ja swoją sztukę spakowałem i oddaje do ME :D

 

Przyszła jakaś taka zmarnowana w obitym i podartym pudle. Na samej konsoli tez jest jakieś czarne zarysowanie, którego zetrzeć się nie da. Tak już musiało z fabryki i magazynu wyjechać.

 

Tragedii nie ma. Wszystko niby działa ale nie lubię takiej fuszerki za niemałą kasę ;). Sytuacja się uspokoi to się jeszcze kupi.
 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, tomek27 napisał:

Widzę, że tu jeszcze wiele osób się doczekać swojego sprzętu nie może. Tymczasem ja swoją sztukę spakowałem i oddaje do ME :D

 

Przyszła jakaś taka zmarnowana w obitym i podartym pudle. Na samej konsoli tez jest jakieś czarne zarysowanie, którego zetrzeć się nie da. Tak już musiało z fabryki i magazynu wyjechać.

 

Tragedii nie ma. Wszystko niby działa ale nie lubię takiej fuszerki za niemałą kasę ;). Sytuacja się uspokoi to się jeszcze kupi.
 


To ja chętnie mimo wszystko od Ciebie to szarpnę :)

Po co masz do sklepu jeździć :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.11.2020 o 21:04, Ehq napisał:

Zamówiłem już TORXa do sprawdzenia tej foli ale wątpię że to to, inny dzwięk wydaje mi się.

 Zdaje się że to te cewki jak patrzę po filmikach na YT. :yuno:

Nagram filmik to wstawię ten urokliwy dźwięk.

 

I jeszcze jedno, konsola przyszła w stretchu jak większości. Dziwne było to że pudełko w środku było mokre  w jednym z rogów a folia sucha. 

Ktoś z wściekłości polał woda przed wysyłką chyba xd 

 

 

 

i jak sprawdzałeś?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Fanek napisał:

 

i jak sprawdzałeś?

Tak, to nie ta odklejająca się naklejka, niestety. Mam ten głośniejszy wentylator. 

Teraz po rozkręceniu mam wrażenie że jeszcze głośniej chodzi. 

Mam słuchawki założone, jestem metr od konsoli i dalej ten dzwięk słyszę.  Coś jest ewidentnie nie tak skoro tak wszyscy chwalił  że konsola jest cicha 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja to się cieszę, że trafiłem na dobry egzemplarz. Robiłem testy dźwięku konsoli w menu, w stanie spoczynku, przy uruchamianiu, przy przerzucaniu danych z PS4 na PS5 i podczas gry (wsteczna - GTA V, Wiedźmin 3, DBZ Kakarot [płyta] ; Astro, No Man's Sky [ver. PS5]). Jeszcze mi zostało do przetestowania Spider-Man w trybie max grafiki, ale najpierw chce Astro's Playroom przejść :D

Jest bardzo, ale to bardzo cicho. Żeby coś słyszeć, to muszę przyłożyć ucho do konsoli. Siedzę niecałe 2,5m od konsoli i nawet przy wyłączonym dźwięku nic nie słychać. Jedynie co głośno chodzi, to napęd jak płyta jest w środku przy uruchamianiu/wybudzaniu konsoli, ale to trwa kilka sekund. Później jest cisza. W napędzie cały czas mam Spider-Mana, więc zobaczymy jak to będzie podczas gry w niego. 
Tak czy siak, przeboleje z napędem, bo większość gier mam cyfrowych, a pudełkowe kupuje tylko te najbliższe memu sercu :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie cisza oprócz napędu gdy czyta płytę a siędzę pół metra metr od konsoli jak gram.

Może po prostu zacznijcie grać zamiast czytać na forach o tym co może dolegać konsoli bo zamiast się cieszyć sprzętem wpadacie w panikę i nasłuchujecie. W porównaniu z PS4 to jest niebo a ziemia.

Jestem zadowolony z obu nextgenów jeżeli chodzi o kulturę pracy.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, madhunt3r napisał:

Jest cicha jeśli chodzi o chłodzenie ale za to cewki pierdza ladnie emoji3.png

U mnie nie pierdzą. Tak jak pisałem wcześniej - tylko napęd.

 

 

Ja zrobiłem testy z ciekawości jak to jest, czy każda konsola tak ma, czy mały odsetek, a zostało to rozdmuchane w Internecie. Nawet jakby było słychać te cewki czy wiatrak, to i tak bym konsole zostawił i się do tego przyzwyczaił, bo nawet moje PS4 Pro nie było dla mnie za głośne.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ehq napisał:

Tak, to nie ta odklejająca się naklejka, niestety. Mam ten głośniejszy wentylator. 

Teraz po rozkręceniu mam wrażenie że jeszcze głośniej chodzi. 

Mam słuchawki założone, jestem metr od konsoli i dalej ten dzwięk słyszę.  Coś jest ewidentnie nie tak skoro tak wszyscy chwalił  że konsola jest cicha 

 

Mówisz ciągle o tym jakby "cykaniu" tak?  jeśli to cewki to nie możliwe że nagle stały się głośniejsze, z czasem powinny być cichsze w teorii :)

przewrażliwiony może się zrobiłeś na tym punkcie

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Fanek napisał:

 

Mówisz ciągle o tym jakby "cykaniu" tak?  jeśli to cewki to nie możliwe że nagle stały się głośniejsze, z czasem powinny być cichsze w teorii :)

przewrażliwiony może się zrobiłeś na tym punkcie

 

00:48 dokładnie taki dźwięk mam, w grze. Na ekranie startowym jest cichszy. 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Fanek napisał:

 

Mówisz ciągle o tym jakby "cykaniu" tak?  jeśli to cewki to nie możliwe że nagle stały się głośniejsze, z czasem powinny być cichsze w teorii :)

przewrażliwiony może się zrobiłeś na tym punkcie

Mylisz się, cewki z czasem stają się głośniejsze nie wiem skąd teoria że cichsze. Jeżeli po gwarancji będzie to już na tyle uciążliwe i nie do wytrzymania to jedynym rozwiązaniem będzie zalanie cewek żywicą;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...