Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie, sprzedawca ustawia termin kiedy bedzie mial towar + ile dni potrzebuje na realizacje (w rozumieniu spakowanie i nadanie). Allegro do tego dolicza sredni czas samego transportu np. kurierem. wiec jesli wskazali, ze wysylaja w ciagu 24 godzin (taki standard) to znaczy, ze 15 grudnia najpozniej dostana konsole, najpozniej 16 wysla i najpozniej 17 beda u klientów.

 

w praktyce spodziewam sie dostawy 16 grudnia. oni wszedzie i tak pisza, ze postaraja sie zeby bylo szybciej co pewnie nalezy tlumaczyc tak, ze sony obiecalo im najpozniej 15, ale maja podstawy myslec, ze bedzie szybciej. i wtedy beda wygrani bo tak jak pisali, tak zrobili - "postarali sie" i wyslali szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Patrzcie na to z pozytywnej strony, wiemy już jakie są wadliwe modele: 

- jeden z  dwóch typów wiatraków jest głośniejszy,

- niektóre konsole mają zepsutą grafikę,

- taśma od kabla może zahaczać o wirnik 

- występują "brudne" konsole, które po kilku godzinach przegrzewają się niszcząc obudowę.

 

Jak konsola do mnie przyjdzie to od razu otwieram i sprawdzam jaki model.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Sewesew napisał:

Patrzcie na to z pozytywnej strony, wiemy już jakie są wadliwe modele: 

- jeden z  dwóch typów wiatraków jest głośniejszy,

- niektóre konsole mają zepsutą grafikę,

- taśma od kabla może zahaczać o wirnik 

- występują "brudne" konsole, które po kilku godzinach przegrzewają się niszcząc obudowę.

 

Jak konsola do mnie przyjdzie to od razu otwieram i sprawdzam jaki model.

 

Nie mam na to danych, ale strzelam, że są to jakieś marginalne przypadki rozdmuchane przez portale w klikbajtowych niusach. :) Ja bym się tym w ogóle nie przejmował. W wielomilionowej skali produkcji zawsze będą jakieś wadliwe sztuki, od tego jest gwara.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
kontaktował się już ktoś do was z euro rtv agd? Mieli niby pisać lub dzwonić po 25.11.

Dosłownie widziałem jeden przypadek w internecie xD Jeden gość się „pochwalił” w postaci sprzedaży na OLX i miał FV z Euro- nie zdziwiłbym się jakby był to pracownik RTV xD Zapisałem się w dzień startu pre -orderów wtedy tez pojawiła się właśnie opcja zapisu do tego ich newslettera. Multum osób się zapisało i żodyn się nie pochwalili ze dostał info od RTV, ze może kupić 5 żodyn. Pierwszego maila o akcji od nich dostałem co miało dawać szanse na załapanie się, wyszło jak zwykle na oficjalnych kanałach cały czas copy/paste tych samych tekstów o tym ze cały czas się kontaktują
Odnośnik do komentarza
Ktorego dnia mozna bylo zamowic ps5 w euro? Byly jakies preordery czy po czasie all? 

Pre orderów w RTV nie było wcale. W dniu pojawienia się pre orderów w PL, w euro RTV pojawiła się opcja zapisania na newsletter kiedy pojawi się PS5 u nich, osoby które zapisały się pierwsze na ten NL miały otrzymywać kontakt od RTV z możliwością zakupu 5 po tym jak RTV pochwaliło się ze dostaną dostaw 5.

https://www.euro.com.pl/konsole-playstation-5.bhtml

21e0e05f2b753363d2e80a89594f62a5.jpg
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Patrzcie na to z pozytywnej strony, wiemy już jakie są wadliwe modele: 
- jeden z  dwóch typów wiatraków jest głośniejszy,
- niektóre konsole mają zepsutą grafikę,
- taśma od kabla może zahaczać o wirnik 
- występują "brudne" konsole, które po kilku godzinach przegrzewają się niszcząc obudowę.
 
Jak konsola do mnie przyjdzie to od razu otwieram i sprawdzam jaki model.

A to w ogóle są różne modele? Czyli jaki model jest „bezawaryjny” niby?
Odnośnik do komentarza

Mam info od gościa z ME który widać było po rozmowie że ogarnia temat, iż oni na pewno nie będą mieć bo Sony wycofało 4 mln egzemplarzy ze względu na jakąś wadę. Ogółem niby wyszło 12mln więc 4mln to całkiem sporo. Także jeżeli coś do nas trafi to jakieś marne ochłapy. Nawet w DE nie ma, a my zawsze jesteśmy zaliczani do wschodu :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, cneuha3 napisał:

Mam info od gościa z ME który widać było po rozmowie że ogarnia temat, iż oni na pewno nie będą mieć bo Sony wycofało 4 mln egzemplarzy ze względu na jakąś wadę. Ogółem niby wyszło 12mln więc 4mln to całkiem sporo. Także jeżeli coś do nas trafi to jakieś marne ochłapy. Nawet w DE nie ma, a my zawsze jesteśmy zaliczani do wschodu :)

No nie bardzo ogarnia jednak ten kolo, bo 12 czy 15 milionów(różne ilości już padały) to planują wyprodukować i wysłać dystrybutorom do końca roku fiskalnego - czyli końca marca 2021.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Euro jedynie co przysłało to kolejny mail czy jestem zainteresowany PS5, bo jeśli tak ponownie mam się wpisać na powiadomienie o dostępności produktu do 04.12 :facepalm:

Oczywiście olewam ich, bo swój sprzęt już mam.giphy.webp

 

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...