Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

5 minut temu, Koleś88 napisał:

Ale premiera PS5 będzie trwała jeszcze z pół roku, bo to konsola widmo.


Chyba nie wiesz na czym polega premiera widmo. PS5 jest na rynku dużo. Ze wstępnych danych wynika, że w skali świata przebija wyniki PS4.

 

Konsola widmo byłaby gdyby wyprodukowano śmieszną ilość egzemplarzy, tworząc sztuczny niedobór towaru.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, aset napisał:

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-5

W galerii młociny odbiór od razu - ALE JEDEN MYK - jedyna możliwość zapłaty to LEASING dla firm ahhahahahhahahhahah

czyli mają na magazynie a nam nie wyślą wcześniejszych zamówień :) A ostatnio mnie wyśmiewaliście, że ich wyzywam że to najgorszy sklep.

Jest okazja więc golą frajerów :facepalm:

Edytowane przez NeYoLDZ
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, aset napisał:

A na galerii młociny pokazuje odbiór w ciągu 29min xD

Byłem w galerii młociny ostatnio, gość z działu informacji mówił że konsoli fizycznie na sklepie teraz ani w najbliższym czasie na pewno nie będą mieć a wszystko będzie wysyłane bezpośrednio z magazynu centralnego, wprowadził mnie tylko w błąd mówiąc że zamówienie już powinienem otrzymać (zamówienie z dnia 19.11 ps5 fifa + pad, nie allegro) . Zagłębiłem się w temacie i szanse na to są nikłe celował bym po 15.12. Ogólnie spoko... do piętnastego była taka informacja na stronie gdy kupowałem konsole więc wszystko zgodnie z zamówieniem,  póki co.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.12.2020 o 07:27, Ehq napisał:

Tak, to nie ta odklejająca się naklejka, niestety. Mam ten głośniejszy wentylator. 

Teraz po rozkręceniu mam wrażenie że jeszcze głośniej chodzi. 

Mam słuchawki założone, jestem metr od konsoli i dalej ten dzwięk słyszę.  Coś jest ewidentnie nie tak skoro tak wszyscy chwalił  że konsola jest cicha 

 

Ja dziś sprawdziłem w swojej (obudowa zdejmuje się bardzo prosto) i mam ten cichszy wentylator akurat, ma 24 łopatki.

Nie mam torxa dziś pod ręką aby sprawdzić ta naklejke, ale łopatki da się policzyć przez grill.

Nie przejmuj się tym wentylatorem, ciesz się tym że masz konsole w domu ;)

 

https://ithardware.pl/aktualnosci/ps5_z_dwoma_roznymi_wentylatorami_szczesliwcy_moga_trafic_na_cichsza_wersje-14217.html

 

btw. przenosimy się z tym do tematu Awaryjność :laugh:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie po PROsiaku to bez różnicy. Gram ze słuchawkami. Ważniejsze aby konsola nie była głośniejsza od Pro i nie obudziła mi dziecka późnym wieczorem. Przy TLoU2 na Pro było mega głośno.
Dalej czekam na swoje zamówienie z 23.11.
Mam nadzieję, że za 1.5 tygodnia dostanę.

PS. Ciekaw jestem jak to będzie z tymi zestawami z MM na Allegro z dodatkowym padem, Fifą i Moralesem za 3029. Na fakturze powinny być wyszczególnione wszystkie pozycje. Jeśli konsola będzie za 2299 a pozostałe dodatki w pozostałej kwocie, to nic nie stoi na przeszkodzie aby zwrócić częściowo zamówienie w trybie 14-dniowym właśnie na te dodatki i zostawić samą konsolę. Dobrze myślę? ;)


 

Edytowane przez RadkoR
Odnośnik do komentarza
Dla mnie po PROsiaku to bez różnicy. Gram ze słuchawkami. Ważniejsze aby konsola nie była głośniejsza od Pro i nie obudziła mi dziecka późnym wieczorem. Przy TLoU2 na Pro było mega głośno.
Dalej czekam na swoje zamówienie z 23.11.
Mam nadzieję, że za 1.5 tygodnia dostanę.

PS. Ciekaw jestem jak to będzie z tymi zestawami z MM na Allegro z dodatkowym padem, Fifą i Moralesem za 3029. Na fakturze powinny być wyszczególnione wszystkie pozycje. Jeśli konsola będzie za 2299 a pozostałe dodatki w pozostałej kwocie, to nic nie stoi na przeszkodzie aby zwrócić częściowo zamówienie w trybie 14-dniowym właśnie na te dodatki i zostawić samą konsolę. Dobrze myślę?


 

Może być w 1 pozycji to wszystko na fakturze i wtedy już lipa.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...