Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest w ogóle szansa, że do Wielkanocy albo wakacji sytuacja się jakoś unormuje i będzie można śmiało zamówić bądź ściągnąć konsolę z regału w sklepie? Czy nie ma co liczyć i trzeba od nowego roku czatować na kolejne pojedyncze wrzuty małych partii do sklepów internetowych? 
Pytam bo sam planowałem kupić sobie sprzęcik jakoś w okolicach kwietnia/maja przyszłego roku i nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z jakiejś najbliższej okazji i spokojne oczekiwanie na dostawę. Nie uśmiecha mi się odświeżać sklepów co godzinę żeby zamówić w kwietniu a dostać w połowie maja :/

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _D23 napisał:

Jest w ogóle szansa, że do Wielkanocy albo wakacji sytuacja się jakoś unormuje i będzie można śmiało zamówić bądź ściągnąć konsolę z regału w sklepie? Czy nie ma co liczyć i trzeba od nowego roku czatować na kolejne pojedyncze wrzuty małych partii do sklepów internetowych? 
Pytam bo sam planowałem kupić sobie sprzęcik jakoś w okolicach kwietnia/maja przyszłego roku i nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z jakiejś najbliższej okazji i spokojne oczekiwanie na dostawę. Nie uśmiecha mi się odświeżać sklepów co godzinę żeby zamówić w kwietniu a dostać w połowie maja :/

Jeżeli do marca chcą w sumie mieć rzuconych 6 milionów sztuk, czy 10 po zwiekszeniu nakładu to i tak kropla w morzu potrzeb konsumentów. W tym tempie to sytuacja unormuje się, ale przed kolejnym świętami bożonarodzeniowymi.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Nemesis napisał:

Jedyne co obecnie warto robić to czekać na kolejne info o wyprzedaży nowych dostaw. Zabawne, nawet po premierze wszyscy gramy w pre-ordery. Czekam na swoją konsolę, która ma być pod koniec stycznia. 

W sumie chyba pierwszy raz tak dlugo to trwa. Ps4 w miarę szybko było dostarczane, ja nie miałem problemu z kupnem na premierę. Na ten moment wydaję się, że sytuacja będzie się powtarzać i przy każdym nowym rzucie konsola momentalnie będzie wyprzedawana. Mam nadzieję, że Euro tym razem się wywiąże z dostawą i w końcu będę mógł kupić te kilka pozycji, które odpuściłem by móc zagrać w lepszej jakości. Pandemia sprawiła, że więcej osób zainteresowało się "gameingiem". Myślę, że ta generacja sprzeda najwięcej konsol w historii. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie byłoby takich cyrków, gdyby Sony nie zdecydowało się tylko na sprzedaż online. Resellerka nie zawłaszczyłaby sobie tylu egzemplarzy, jeśli towar byłby możliwy do normalnego zakupu w sklepowej kasie. Przecież gier schodzie dużo mniej niż jest samych konsol. Więc mniej więcej wiadomo ile konsol trafiło do rąk graczy. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, malin1976 napisał:

Wina leży po stronie wyjących ps4 i możliwości szybkiego się ich pozbycia na rzecz prawdopodobnie cichych konsol ps5 . Ludzie chcą ograć hity z ps4 w ciszy i spokoju . Chęci ogrania gier na ps5 w 2021 bym w to nie mieszał ;)

No właśnie ja chcę ograc GOT i TLOU2 na next genie, ale boję się że za chwilę pojawią się nowe wersję true experience pod ps5. Więc poczekam do końca stycznia i jak nie będzie info o nowych wersjach to je kupię. 

Odnośnik do komentarza

jakas nowa dostawa szykuje sie na styczen na euro:

kolejna dostawa konsol PS5 jest potwierdzona do końca stycznia. W pierwszej kolejności, w miarę dostępności produktu, będziemy je oferować tym z Was, których zamówienia na konsole zostały poprzednio anulowane. Jeszcze w grudniu będziemy się stopniowo kontaktować z tymi osobami mailem lub smsem, a potem telefonicznie, aby zaproponować zakup konsoli z kolejnych dostaw. Płatność przy odbiorze zamówienia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...