Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zarejestrowałem się na wszystkich polskich, znanych marketach z prośbą powiadomienia w przypadku dostępności. Także teraz czekanko. :notbad:

Nie licz na powiadomienia, tez byłem wszędzie zapisany i do dzisiaj żadnego nie dostałem. Udało mi się kupic w ME z dostawa od 21.01. Najlepiej śledzić konto ME na TT i mieć farta żeby wbić się na stronę przed całym tłumem
Odnośnik do komentarza

Posiadam opłacone zamówienia w MM  konsola, morales + dodatkowy pad 2969 zł . Dostałem info od Euro RTV odnośnie kontaktu w sprawie wybrania zestawu jutro mają dzwonić.  Jak w ogóle  wygląda sprzedaż takiego zamówienia lub odstąpienie go komuś ? Ponieważ prawdopodobnie zrezygnuję z tego MM. Wiem, że jest jeszcze dużo chętnych na konsole. J

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sadzikkk napisał:

U mnie znajomy dziś dostał telefon z Euro i zaproponowali mu gołą konsolę za 2299zł dostawa po 14.01. płatność przy odbiorze. Żonglują zestawami i dostawami jak im wygodnie.

W tym terminie masz konsolę bez napędu. Też mi to proponowali. Wolałem jednak poczekać na wersję z napędem.

 

Ps tylko ta cena jakaś wysoka. 

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, easye napisał:

Euro w ogóle dziwny sklep, do mnie zadzwonili przed świętami z propozycją zestawu za 2616 zl i dzisiaj przywiózł kurier...

Muszę przyznać, że się zgadzam, dziwny ten sklep. Ważne że dostałeś sprzęt więc się tylko cieszyć. Gdyby dzisiaj nie zadzwonili z propozycją na 100% nie brałbym udziału w tym cyrku w styczniu kto pierwszy ten lepszy, gdzie serwery płoną a nawet jak kupimy konsolę to wieczorem może dojść do anulacji. 

Teraz tylko na końcówkę stycznia czekać i też otrzymam swój egzemplarz, mam nadzieję. Póki do rąk nie trafi to niczego pewien nie jestem.

Odnośnik do komentarza

pomijam już fakt ze zdziwiony po świętach dzwoniłem 2 razy, bo jakoś nie chciało mi się wierzyć w tak szybką wysyłkę to 1 konsultant nie odnalazł mojego zamówienia, a 2 po dłuższej weryfikacji oddzwonił i powiedział, ze wyślą w 1 możliwym terminie, bo nie ma ich na stanie.

Po rozłączeniu przyszedł sms ze przekazano towar kurierowi. :dunno:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie. Widzę, że wszyscy tutaj raczej z normalnych to napisze wprost.
Mam już zamówiona konsolę dla siebie w Media Expert. Dzisiaj zamówiłem drugą (RTV Euro dzwoniło), którą przekazuje młodszemu kuzynowi.
Został jeszcze drugi kuzyn, któremu chciałbym odstąpić konsolkę. Prawdopodobnie oddam mu moje pierwsze zamówienie z Media Expert (duch świąt) wiec gdyby ktoś miał opcje zamówić w Euro golasa za 2299 i chciał odstąpić to chętnie przejmę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...