Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze ze zmienilem na dostawe z MM jakis czas temu bo wiedzialem co sie swieci, podpowiedz dla Was. Zmiana na dostawe w MM to droga przez mokradla, 4 dni się meczylem a oni zmieniali i zmieniali... Z drugiej strony za(pipi)iscie bo nie beda szly preordery do sklepow gdxie pan kierowniczek mogl zrobic walek i przytulic kilka sztuk.

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Też w MM powiedzieli mi że w przyadku zakmnięcia sklepów towar będzie wysyłany, a wiadomo czy wolnostojące sklepy też zamykają czy tylko te w galeriach?

Chociaż przy takiej ilości zamówień nie wszystko może pójść gładko, dobrze że powiedzieli teraz a nie dzień przed premierą :P

Edytowane przez iks
Odnośnik do komentarza

Dzwonię. Czekam od 15 min na infolinii, aż mnie połączą.

 

 

Konsultant powiedział, żeby na tą chwilę wstrzymać się z jakimikolwiek działaniami, tj. zmianą formy odbioru/dostawy. Póki co, mamy czekać na informację z ich strony, bo centrala musi potwierdzić, jakie działania zostaną podjęte. Jeżeli teraz nagle dostaliby 3000 zgłoszeń o zmianę formy dostawy, to zwyczajnie by się pogubili i nie wyrobili. Mówimy tutaj o Media Markt.

Edytowane przez ginn
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, LiŚciu napisał:

To nie sa Staszki z bazaru stary. Duże elektromarkety chyba maja scenariusz na taka sytuację od dłuższego czasu. 

Wiadomo ze maja. Ale nie wprowadza jej w zycie w przeciagu 5 min. 

Niektórzy wyobrazaja sobie ze 1 osoba klika enter i juz jest all gotowe 

:reggie:

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Xoltro napisał:

Ciekawe czy można liczyć na jakiś rzut z powodu tego, że egzemplarze przeznaczone na sklep nie będą mogły być sprzedane. Jaki sklep polecalibyście najbardziej zaatakować w dniu premiery- bo jak rozumiem wolnostojące mają być otwarte. Empik?

 

Wszystkie. Jeżeli polityką marketów było posiadanie kilku egzemplarzy na sklepie to teraz konsolę mogą pojawić się w każdym, który prowadzi sprzedaż. Chyba, że polityka takich sklepów będzie taka, że mają tam leżeć i się kurzyć na półkach. Akurat by były na święta ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...