Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Dawid30 napisał:

A ja tam najpierw czekam na informacje,czy mi w ogóle zrealizują preorder.Potem bede sie martwił dostawa,bo mam odbior w sklepie (media expert).Oby tylko pinokio za tydzień sie nie obudził,ze zrobi pelny lockdawn i kwarantanna narodowa..

 

Za dwa tygodnie albo za 10 dni. Nie wiem czy będzie to miało wpływ na pracę wszystkich branż.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oby ktos cie o(pipi)al na ten hajs
Ciebie to już o(pipi)ali na mózg

[mention=14030]mozi[/mention] Nie pękaj, też chciałem 3080 kupić i w 30 sekund było po zawodach. Ale nie sr am żarem, że ktoś sobie kupił i sprzedaje tysiaka drożej. Życie. Wolny rynek.

@Figuś co Ty, zero
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Ciebie to już o(pipi)ali na mózg emoji41.png

[mention=14030]mozi[/mention] Nie pękaj, też chciałem 3080 kupić i w 30 sekund było po zawodach. Ale nie(pipi) żarem, że ktoś sobie kupił i sprzedaje tysiaka drożej. Życie. Wolny rynek.
 

Pewnie zawsze (pipi)a trzeba iść na skróty. Nie mozna zarobić uczciwie tylko trzeba kombinowac. I nie wqrwiaj mnie tekstami o sraniu zarem pajacu. 

I taki chuy jakbys kupił 3080 dla siebie. Poszła by na olxa zepwne. 

Powiem Ci tyle że karma to (pipi)a i mam nadzieje ze to do Ciebie wróci z nawiązką. 

Krew mnie zalewa ze zyjemy w takim zyebanym kraju gdzie minister Zdrowia kradnie kasę na respiratory potem podaje się do dymisji i nie ma tematu. A ja jak się pomylę na fv to mi przypyerdola 500 zł kary za brak kodu gtu. 

Odnośnik do komentarza

Typie, co mnie mnie obchodzą Twoje kary. Jak ja popełnię błąd w swojej pracy to idę do więzienia. Więc zamknij pysk i do budy.

Żałuję, że 3 konsol nie wziąłem. Może odbyt by Ci rozerwało...

Dorosły facet się rzuca bo mu konsolkę zajęli. Co za kur wa czasy

  • Minusik 14
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...