Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, eX4cT_PL napisał:

 

Wiadomo jak to wygląda aktualnie w Irlandii, a w Irlandii zamówienia złożone 3 miesiące temu już nie są realizowane w przypadku PS5 a w przypadku zamówienia na Xbox Series X w dniu urchumienia pre orderów też już konsol nie było dostepnych.

 

Tak, w Irladnii mieszka 5 mln ludzi.

Przypomnisz mi kiedy ruszyly oficjalne preordery na ps5 w gamestopie?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

7 hours ago, mugen said:

Brak w sklepach nie mówi nic o popycie i podaży. Nie wiemy, czy na sklep poszło 50konsol, 5 konsol, czy może wcale firma nie przypisała im konsol. 

Z braku informacji możemy tylko zgadywać i plotkować. 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, vip77 napisał:

Jak do tej pory spokojnie można złożyć preorder w każdym większym sklepie z elektroniką, to dlaczego miałoby nie być na premierę w sklepie?

Tu jest Polska nie ma co zaklinac rzeczywistości.

Mojego zdania nie zmienie, to że można złożyć pre order według mnie o niczym nie świadczy, w tym tygodniu sklepy będą pewnie znać już stan faktyczny na 100% ile dostaną konsol i dopiero wtedy wszystko się wyjaśni, może się mylę ale trzeba by poczytać regulamin pre orderów do kazdego z większego sklepu z elektroniką.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, oFi napisał:

nigdy nie zrozumiem ludzi, ktorzy kupują konsole bez gier na premiere + biorą na barki wszystkie problemy wieku dziecięcego.

 

Bo nie kupili pro a mają już OLED'a i nie opłaca się teraz kupować pro np. zresztą nikt Wam nie każe więcej dla innych :D

Edytowane przez kaktusr
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, oFi napisał:

nigdy nie zrozumiem ludzi, ktorzy kupują konsole bez gier na premiere + biorą na barki wszystkie problemy wieku dziecięcego.

Ja biorę, bo mam Slim i ona już nie uciągnie nowych gier. Nawet jeśli wciąż wychodzą na PS4, po co mam się męczyć z niską rozdziałką i FPSami, jeśli mogę kupić nowy, znacznie mocniejszy sprzęt?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam dobrego znajomego, pracującego w MediaExpert który jest na stanowisku kierowniczym. Jakieś 2 tygodnie temu miał informację, że tylko PREORDERY będą w sklepie. Z dostępnością fizycznych sztuk na sklepie nie mieli żadnych informacji. Wczoraj dostałem od niego wiadomość, że nawet PREORDERowcy mogą nie dostać swoich konsoli w dniu premiery...

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Ranger86 napisał:

Mam dobrego znajomego, pracującego w MediaExpert który jest na stanowisku kierowniczym. Jakieś 2 tygodnie temu miał informację, że tylko PREORDERY będą w sklepie. Z dostępnością fizycznych sztuk na sklepie nie mieli żadnych informacji. Wczoraj dostałem od niego wiadomość, że nawet PREORDERowcy mogą nie dostać swoich konsoli w dniu premiery...

Jak już pisałem wcześnie, uważam że Polskie sklepy aktualnie to nie wiedzą nic, dowiedzą się dopiero jak przyjdzie im dostawa.

Odnośnik do komentarza

Ja chciałem tylko napisać, że Sony to niepoważna firma. Widać, że Japończyki żyją w swojej bańce i są oderwani od zachodniego świata. Co się nie wejdzie w jakiś news o PS5 to jest on negatywny. To nie działa z tym, to nie działa z tamtym, masz grę na PS4 to nie zagrasz na PS5, masz pada od PS4? Fajnie, ale nie zagrasz nim w nowe gry, masz VR? Spoko, ale nie będzie działało na PS5. I tak dalej i tak dalej. Ta konsola nie ma żadnych zalet, żadnych ficzerów, które by zachęcały do zakupu. Ze wszystkim problemy, co tydzień ogłaszany nowe problem dla klienta, co tydzień okazuje się, że klient musi wydać kolejne pieniądze na jakieś kolejne badziewie. Na dodatek problemy z uzyskaniem 4k/60fps w grach. Trzeba być albo totalnym casualem albo totalnym fanbojem, żeby jarać się z tym sprzętem. I nie mówię jako fan Xboxa, bo nie mam i nie zamierzam go mieć. Mówię to jako obiektywny gracz.

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Ranger86 napisał:

Mam dobrego znajomego, pracującego w MediaExpert który jest na stanowisku kierowniczym. Jakieś 2 tygodnie temu miał informację, że tylko PREORDERY będą w sklepie. Z dostępnością fizycznych sztuk na sklepie nie mieli żadnych informacji. Wczoraj dostałem od niego wiadomość, że nawet PREORDERowcy mogą nie dostać swoich konsoli w dniu premiery...

 

Dzięki że specjalnie założyłeś konto aby nam to napisać

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o mnie, zakup konsoli jest całkiem rozsądny. Miesiąc temu pozbyłem się starego telewizora za 6 stówek. Chwilę po tym pogoniłem starego fata za 750 złociszy. Nowy 55' powieszony na ścianie, czeka na zamówionego preordera, którego tak naprawdę, to kupuję za 1050 zł. Tak to sobie tłumaczę ja, Janusz biznesu :nosacz3:

Plus zawsze mi się marzyła konsola na premierę, chociaż ten (pipi)any raz. 

Edytowane przez ginn
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...