Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, u55r napisał:

Zapotrzebowanie jest tak duże że powinny dostać tyle konsol ile mają preorderów do zrealizowania. 

Jeśli to prawda to zazdroszczę wam w tej Polsce, dziś kontaktowałem się ze wszystkimi sklepami które zajmują się sprzedażą elektroniki(w sensie liczące się na rynku) w Irlandii, takich sklepów jest 7.

DiD, Argos, Gamestop, PowerCity, Currys, HarveyNorman, Smyth

W kazdym mi powiedzieli że nie dość że nie wiedzą ile dostaną to nie wiedzą czy nawet na pre ordery im wystarczy, o wolnej sprzedaży można zapomnieć.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, eX4cT_PL napisał:

Jeśli to prawda to zazdroszczę wam w tej Polsce, dziś kontaktowałem się ze wszystkimi sklepami które zajmują się sprzedażą elektroniki(w sensie liczące się na rynku) w Irlandii, takich sklepów jest 7.

DiD, Argos, Gamestop, PowerCity, Currys, HarveyNorman, Smyth

W kazdym mi powiedzieli że nie dość że nie wiedzą ile dostaną to nie wiedzą czy nawet na pre ordery im wystarczy, o wolnej sprzedaży można zapomnieć.

World of wounder sprobuj. Glownie sklep z zabawkami i lego, ale ja wlasnie tam kupilem swoja premierowa PS4ke, kiedy gamestop wypsztykal sie z konsol. Mieli normalnie na polkach. Pre ordera nie zrobisz, ale warto obdzwonic, czy w ogole sa zaintetesowani produktem. Wiesz... jak jest hype to moga miec na premiere kilja sztuk na przyciagniecie klijenta i zarobek. Warto zadzwonic.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, eX4cT_PL said:

Jeśli to prawda to zazdroszczę wam w tej Polsce, dziś kontaktowałem się ze wszystkimi sklepami które zajmują się sprzedażą elektroniki(w sensie liczące się na rynku) w Irlandii, takich sklepów jest 7.

DiD, Argos, Gamestop, PowerCity, Currys, HarveyNorman, Smyth

W kazdym mi powiedzieli że nie dość że nie wiedzą ile dostaną to nie wiedzą czy nawet na pre ordery im wystarczy, o wolnej sprzedaży można zapomnieć.

 

Gdzie ty dzowniłeś? Pre-orderowcy z Argos na pewno dostaną konsole na premiere ( i nie tylko z tej firmy). Jeżeli wykonałeś telefony do sklepów, gdzie odbierają zwykli pracownicy, to dostaniesz taką odpowiedz- pewnie zostali tak poinstruowani. Na pewno nie kontaktowałeś się osobami, ktore mają wiedze ile konsol zostanie rzuconych na start. Uwierz mi, nie wierz w to co mówią szeregowi pracownicy. Ja konsole zamówiem 25 wrzesnia z Argos. Zeszła cała kwota z konta oraz dostałem e-mail z potwierdzonym zakupem. Narazie nie nie dostałem wiadomości od nich o jakiś problemach. Narazie mam status:

 

Order summary for:249053470

Your order was placed on:25th September 2020 (Internet)

Delivery method:Home delivery

 

  Cat No. Product Qty Price   Status
  679/5199 Sony PlayStation 5 Console Pre-Order

- hide full order details

1 £449.99

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Argos w Irlandii działa inaczej niż w UK, kontaktujesz się z UK z zapytaniem o Irlandię....kontaktowałem się bezpośrednio przez infolinie, ale to też tak jak mówisz, rozmowa jak z szeregowym pracownikiem, mają formułkę którą muszą powtarzać i tyle, 10ego pozostaje mi jeździć po sklepach i pytać czy coś mają dla szaraków bo nie chce mi się czekać 2 tygodnie na Gamestopa zamkniętym w domu przez ten (pipi)y lockdown.

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Ogólnie może w Niemczech zaczną szybciej sprzedaż, ale nie u nas. U nas jest 2 listopad, a sklepy nawet nie wiedzą kiedy i ile sztuk dostaną. Więc liczenie, że nagle za tydzień ruszą z wysyłką jest chyba dość naiwne.

Na stronach Neonetu i RTV Euro AGD data premiery akcesoriów i gier premierowych (Deamon's Soul, Spiderman, Sackboy) zmieniła się na 12.11.2020. Może coś jest na rzeczy z wcześniejszą premierą... :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

O wyborze konsoli trzeba było zdecydować przed preorderem. Obie firmy informowały o tym ze nie będą w stanie wyprodukować dużych ilosci. Dlatego preordery to był w zasadzie wyscig dla zdecydowanych wziąć w nim udział. Nawet ci którym wydawało się ze wyscig wygrali i dostana konsole bo załapały się na preorder sa teraz dyskwalifikowani. Podoba mi się takie podejście jak to w Irlandii gdzie w prost informuje się graczy o anulowaniu ich zamowien na dwa tygodnie przed premierą. Tu w Polsce panuje brak informacji odnośnie tego czy i komu uda się zrealizowac zamowienia. I tak gracze siedzą na bombie dezinformacji i czekają do 19.11 aż wybuchnie. Dobrze ze wczesniejsza premierą XBoxa pokaże skale zrealizowanych zamowien i ile konsol zostało do sprzedania. Może Ci którym nie uda się kupic PS5 kupia właśnie XBoxa.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, iks napisał:

Nie tylko u nas, na zagranicznych forach (resetera) ludzie tak samo się martwią czy dostaną swoją konsolę.

 

Myślę, że jeśli preorderowcy mieliby utrudniony dostęp do konsol, za które już zapłacili, oznaczałoby to, że na tyle źle się na świecie podziało, że brak konsoli byłby wówczas najmniejszym problemem. 

 

Musiałoby być naprawdę bardzo źle, by taka korporacja jak Sony straciła jakieś zyliony pieniędzy na odwołanej/przełożonej w przyszłość premierze. Dlatego ja się jakoś szczególnie o mój egzemplarz nie obawiam. Albo będzie o czasie, albo wcześniej, jeśli faktycznie będą się szykowały jakieś głębokie lockdowny w EU.

Odnośnik do komentarza

Ja tam spokojnie czekam na PS5, ale to tylko chyba dlatego ze nie spieszy mi się w co gra na niej, Cyberpunk na PC,  Sackboy z synem ale on jeszcze trochę za mały, a Morales-a zostawiam sobie na święta żeby pod klimat świątecznego N.Y. pasowało, wiec 0 stresu

 

ale tym co sprzedali wszystkie konsole? ufff współczucia

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Labtec napisał:

Ja tam spokojnie czekam na PS5, ale to tylko chyba dlatego ze nie spieszy mi się w co gra na niej, Cyberpunk na PC,  Sackboy z synem ale on jeszcze trochę za mały, a Morales-a zostawiam sobie na święta żeby pod klimat świątecznego N.Y. pasowało, wiec 0 stresu

 

ale tym co sprzedali wszystkie konsole? ufff współczucia

No jak się ma jeszcze pc to źle bez konsoli nie jest. Po co miałem trzymać te plastiki pod tv jak wiedziałem że kupuje nowe. :) Ale fakt jak ktoś nic nie ma to ciężko może być :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...