Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dostaliście maila z MM? Ja dostałem, poniżej treść:
 
"Zmiana formy transportu / płatności
 
Uprzejmie informujemy, że nastąpiła zmiana formy transportu / płatności w Zamówieniu .
 
odbiór w sklepie
Kaucja gwarancyjna (przelew tradycyjny)"
 
Nie bardzo wiem o co chodzi. W zamówieniu absolutnie nic się nie zmieniło.
Wejdz za chsile w zamowienie tez tsk mialem jak sam zmienialem jeszcze przed lockdown i sa dopisane moje dane

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, C1REX napisał:

Jak ktoś chce mieć pretensje, to do sony za manipulacje cenami i hypem. Sprzedaż poniżej kosztów też jest często nielegalna. 

 

Sony mogło zacząć produkcję wcześniej i wyrobić z podążą, ale im się to nie opłacało. 

 

Poza tym sony opłaca się, by ktoś kupił ps5 za 5000zl. Osoba, którą stać na kilkadziesiąt cyfrówek przez te kilka lat.

 

Tacy "fani playstation" co mają jedno pudełko i tylko wymieniają to jak okradać firmę niemal. 

Takie nieremoralne trochę. 

Ale farmazony, ja pierdziu. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

Odnośnik do komentarza

Dobra ziomeczki, była beka, ale czas wyprowadzić Was trochę z błędu Zamówiłem 2 sztuki ps5 tak jak zamówiłem 2 xbox, nie po to aby zarabiać, a po to aby w ogóle dostać jakąś sztukę. I jak pokazał dzisiejszy dzień to była dobra decyzja, bo jeden xbox już mi odpadł dzięki X-kom.

Nie zdziwię się, jak ps5 obie sztuki odpadną. Więc sra czka u niektórych była całkiem zbędna. Ale przyznaje, jak dostanę 2 sztuki to oczywiście, że skorzystam i jedną sprzedam. Bo niby czemu nie. Będzie na nowe gierki w chorych cenach

  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, iks napisał:

Zadzwoniłem do ME i powiedzieli że zamówienia do sklepów w galeriach będą przekierowywane do najbliższych punktów odbioru, a w przypadku braku takiej możliwości, zamówienia będą wysyłane kurierem.

Będą się kontaktować w najbliższych dniach.

No to juz jest jakies info..bo akurat ma zamowione w me

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...