Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich. Sto lat tu nie pisałem ale chwila doniosła, więc postanowiłem się nią podzielić. Mianowicie, udało mi się kupić PS5! :) Nie chcę się rozpisywać na dziesięć stron ale po ciężkiej walce na stronie Neonetu w końcu pykło. Też mnie wywalało kilka razy ze stronki, usuwało produkt z koszyka itp. ale w pewnym momencie pokazało się przekierowanie do banku i poszło. Ciekawe czy dadzą radę dostarczyć przed gwiazdką, młodszy syn czeka, oby.

 

Gratuluję wszystkim szczęśliwcom a tym którym się nie udało, życzę cierpliwości.

Edytowane przez charlesz
Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie na Media Markcie, zrobili najbardziej kretyńskiego bundla ever, przez co trzeba było przepłacić za konsolę z FIFĄ, no ale pewnie dzięki temu udało się zgarnąć sprzęt bez większej spiny.

Te sprzęty ze zrzutu na stronie MM mają na magazynie centralnym i będą wysyłać ASAP - tak mi przynajmniej support powiedział. Allegrowe po 15 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Kupiłem sobie na Media Markcie, zrobili najbardziej kretyńskiego bundla ever, przez co trzeba było przepłacić za konsolę z FIFĄ, no ale pewnie dzięki temu udało się zgarnąć sprzęt bez większej spiny.
Te sprzęty ze zrzutu na stronie MM mają na magazynie centralnym i będą wysyłać ASAP - tak mi przynajmniej support powiedział. Allegrowe po 15 grudnia.

Ja probowalem kupic ten zestaw ale niestety zaden kod pocztowy mi nie chcial wejsc i dvpa.
Odnośnik do komentarza

Również wziąłem z Allegro MM - bez pośpiechu z graniem teraz a powinno wjechać akurat na premierę cyberpunka.

 

Nie mogę się doczekać grudnia - ogień w kominku, szlaneczka whisky w dłoni, zakręcam, lód brzęczy o ściany szklanki, w napędzie odpala się CYBERPUNK 2077.

 

"Witamy w przyszłoci froncz piotrewski, jesteś jednym z pierwszych." 

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Tez zamowilem z MM i czekam z oplaceniem zamowienia (dwa pady i FIFA, 2749). Waham sie czy napewno to bedzie 15.12. maks i czy moze byc pozniej i probowalem pania na supporcie MM podpytac ale zero info - "bedzie jak planowane i tyle"

 

Zastanawiam sie czy warto brac i w miedzyczasie lowic okazje na miejscu (troche drozej niz 2299 ale bez czekania miesiac) i potem ewentualnie tej sztuki z MM komus na Gwiazdke nie opylic - chyba raczej nie powinienem na niej stracic mimo wszystko, czy sadzicie ze jednak na Swieta bedzie opcja okolo ceny sugerowanej dostac z drugiej reki czy cos?

Edytowane przez BudryzPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...