Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, BudryzPL napisał:

Ciekawe czy to sie tyczy wszystkich zamowien ze strony MM. Ja bralem z dwoma padami i fifa i niby przedsprzedaz, wysylka 15.12. zaplacilem i nawet maila zadnego nie dostalem z potwierdzeniem.

 

Spoiler

image.png.389aa288e2d64c97f17d5229d23a1f67.png

 

Ten zestaw z fifą nie miał być wysyłany w ciągu 24h?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja probuje zlowic u siebie na odpowiedniku polskiego OLX w Austrii: wystawione sa po 800-900€ i schodza. Jak ktos wstawi po 700 czy 750 to w minute zjawia sie ktos kto proponuje tej osobie wiecej i ogloszenie sprzedane. Ciezka sprawa, chyba warto poczekac na MM w Polsce i sie cieszyc ze udalo sie zamowic...

Odnośnik do komentarza

(pipi) tam, wygadam się, bo będzie podejrzane, że chłop nie wrzuca żadnych zdjęć ani się nie chwali z pierwszych godzin użytkowania.

 

Miałem nacieszyć się konsolą day1, ale przyjechał do mnie gość Range Roverem za pół bańki i zaproponował mi od ręki 3800 zł, to co miałem zrobić? No poszła. Powiedział mi, że nie ogarnia tych wszystkich preorderów i w sumie mu to rybka, że zapłaci więcej :E Ale potwierdzam - 4k to limit, nawet dla takich ludzi.

 

Na szczęście udało mi się wyrwać sztukę na allegro od Media Markt z drugim padem. Jakoś przeżyję ten miesiąc.

 

Nie traktujcie tego posta, jako przechwałki. Po prostu przez najbliższy miesiąc nie będę mógł się z Wami wspólnie cieszyć nową generacją, więc i tak mam wystarczający ból dupy.

 

W obecnych czasach, przytulenie 1,5k na czysto jest jednak zbawienne. Zwłaszcza, jeżeli na starość zamarzyło Ci się pójść na studia i masz psa z dysplazją.

 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, areka napisał:

Chłopie, jakbyś poczekał do gwiazdki to dopiero byś zgarnął pokaźną sumkę - wtedy to dopiero będzie prawdziwe ssanie xd

Do gwiazdki rynek się nasyci trochę (500 sztuk poszło wczoraj na Allegro, do tego w kilku sklepach było też co nieco na drugi rzut) - część tych konsol też zapewne wyląduje w ogłoszeniach przed świętami, więc jakbym miał obstawiać, to bym powiedział, że ceny w ogłoszeniach już raczej nie wzrosną, a nawet będą powoli spadać. 

Jak nie było większej liczby szaleńców biorących sprzęty za 4500-5000 (a chyba nie było, skoro takie ogłoszenia ciągle wiszą), to raczej się już nie pojawią, bo za kilka tygodni ofert przybędzie

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś się czaił na zamówienie w RTV AGD i zapisał do newslettera, powinien dostać maila:

 

Jak mi się skapnie - mogę komuś oddać slot.

 

Cytat

Uwaga! To nie jest mail potwierdzający rezerwację konsoli PS5. Jeżeli byłeś jednym z pierwszych zainteresowanych PS5 zarejestrowanych na naszą komunikację, otrzymasz kolejną wiadomość w przyszłym tygodniu.


 

Szanowny Kliencie,

chcielibyśmy poinformować, że mamy już potwierdzone informacje o pierwszej dostawie konsol PS5, ale ich liczba będzie bardzo ograniczona. W związku z tym nie uruchamiamy teraz sprzedaży przez stronę www.euro.com.pl.

Nasi konsultanci po 25.11.20 mailowo lub telefoniczne (jeżeli mamy numer telefonu i zgodę na kontakt) skontaktują się z tymi osobami, które najwcześniej zarejestrowały się na nasz newsletter dotyczący PS5 na stronie produktu. 

Każdej z tych osób zaproponujemy 1 konsolę PS5 w wersji z napędem. Zakup będzie możliwy przy opłacie z góry lub przy odbiorze (gotówka), ze względów technicznych nie będzie możliwości zakupu produktu w systemie ratalnym.

Prosimy o sprawdzanie skrzynek e-mail i konfiguracji filtra antyspamowego, abyśmy mogli do wszystkich dotrzeć z informacją. Możemy też kontaktować się telefonicznie z numeru 855 855 855.

Gdy tylko uzyskamy potwierdzenie dotyczące dostępności konsol w najbliższej przyszłości, niezwłocznie o tym poinformujemy.

 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Ja po robocie wracam do Death Stranding, zeby zajac czyms glowe. U mnie dopiero w sortowni konsola :sapek:

 

Cytat

Jennie (GameStop Ireland)

20 Nov 2020, 11:30 GMT

Hello pawel

Thank you for contacting GameStop Customer Service.

We are currently experiencing a high volume of orders through our online channels.
I can see that your order is currently being processed and will ship out in the next day or two, once shipped you will receive a tracking number and normal delivery time will be 2-3 working days.

Please note that it can take 24 hours for your tracking link to populate.

If you require any further information please just let me know.

Kind Regards,

Jennie | Customer Relations Officer

Irysy to matoly, wiem to najlepiej :dunno:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, BudryzPL napisał:

Ponoc Neonet informuje o wczesniejszej wysylce: https://www.ppe.pl/news/151921/ps5-i-pomylka-sklepu-w-polsce-czesc-wczorajszych-zamowien-zostanie-anulowanych.html

 

Ciekawe czy innych sklepow i zestawow tez to sie tyczy...

Potwierdzam, dostałem maila, że 25.11. wysyłają konsole i dostawa w dniu 26.11.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe ilu ludziom, którzy kupili konsolę za 3,5-4k, padła ona po kilku godzinach? Heh, mam nadzieję, że tacy się znajdą :) Ale z drugiej strony zawsze mogą kupić kolejną konsolę za 5k.

 

https://www.google.pl/amp/s/www.pcworld.pl/news/Wszystkie-problemy-PlayStation-5-i-jak-sobie-z-nimi-poradzic,423936.html%3famp=1

Edytowane przez mihauu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...