Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe (seriale) - Disney+


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Fajny artykuł, który wiele wyjaśnia, na przykład to, czemu niektóre produkcje to totalne gwooono i dlaczego w filmach za 300 baniek jest czasem CGI jak Shreku 20 lat temu

 

https://naekranie.pl/aktualnosci/marvel-mcu-filmy-seriale-efekty-szokujace-kulisy-1661241563

 

W sumie to dokładnie tak sobie to wyobrażałem 

Odnośnik do komentarza

No ja też wiem, wina grafików freelancerów ofkoz, którzy robią dla portfolio. Ale taki jest rynek, wiem po sobie

 

ale z drugiej strony też to słabe jest. Dokładnie znam ten typ klienta. Ja zaczynałem z biznesem to się godziłem na takich a teraz mówię im... dobranoc 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak sobie oglądałem kilka tych seriali Marvela. 
O ile jak wyszedł Loki to formuła wydawała się interesująca - MCU w mini wersji, tak teraz She Hulk nawet mi się nie chce odpalać. Pewni zobaczę odcinek czy dwa dla formalności…
 

Odpadłem na Moonknight i Ms Marvel. Z kolejnych chyba tylko Lokiego dwa zobaczę, a jak będzie trzeba to jakaś kompilacje odcinków/scen z seriali przed filmami MCU (strzelam, że coraz bardziej będą na serialach w MCU polegać).

 

Rozumiem, że D+ tylko Marvelami i SW stoi i na tym robi hajs ale co za dużo… 

Odnośnik do komentarza

Jezu, co za kupsztal parujący :pawel: odpadłem chyba po drugim odcinku jak zrobili z psychopaty Blonksy'ego comic relief ze śmiesznym głosem. Kiedy myślisz, że MCU nie zrobi większego kasztana od eternalsów czy nowego thora wtedy na koniu wjeżdża mecenas she-hulk z woke guwnem i heheszkami. I pomyśleć, że kiedyś na nowego marvela czekało się z wywieszonym jęzorem. U mnie następny przystanek to avengersi w 2025, nie mam już siły do tych seriali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...