Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe (seriale) - Disney+


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Shankor napisał:

CGI w filmach jest przyzwoite, bez przesady. 

W filmach z Avengers w tytule to może i tak ale cała reszta to ostre cięcie kosztów.
 

 

Godzinę temu, Shen napisał:

Fani mcu dostaczaja od ogłoszenia serialu. Postać od ponad 40 lat w komiksach, ale to przeciez wymysł feministek i lewactwa.:reggie:

to jest po prostu piękne :banderas:większość ludzi myśli, że She Hulk to wytwór naszych czasów bo wszędzie te baby, lesbijki i jRPG+

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jako, że skończyłem trzecią fazę MCU (End Game mną pozamiatał) zacząłem czwartą serialem WandaVision. Nooo jest o wiele lepiej niż się spodziewałem. Serial zmienia tempo i klimat w sposób doskonały, ciężko się oderwać. Aktorka grająca Wandę jest doskonała, szczególnie jej głos jest fantastyczny :) Warto oglądać też pozostałe? Bo z tego co czytałem to WandaVision jest najlepsza, warto może Lokiego, reszta do odpuszczenia

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Loki dużo lepszy niż WandaVision, a Hawkeye też bardzo mi podszedł. Falcon i Zimowy Żołnierz jest słabszy, ale i tak jest lepszy niż przynajmniej część filmów MCU. Ogólnie jeśli podobał Ci się Endgame i konsekwencje Blipa to każdy z tych seriali powinien Ci się spodobać. Proponuję zacząć od Falcona, bo jest najsłabszy, później Hawkeye i Loki jako nagroda

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, funditto said:

Dla mnie Loki dużo lepszy niż WandaVision, a Hawkeye też bardzo mi podszedł. Falcon i Zimowy Żołnierz jest słabszy, ale i tak jest lepszy niż przynajmniej część filmów MCU. Ogólnie jeśli podobał Ci się Endgame i konsekwencje Blipa to każdy z tych seriali powinien Ci się spodobać. Proponuję zacząć od Falcona, bo jest najsłabszy, później Hawkeye i Loki jako nagroda

 

No właśnie ani Bucky ani Hawkeye za bardzo mnie nie interesują, więc pytanie czy w ogóle zawracać sobie nimi głowę i czas. Ich wpływ na MCU też jest zerowy (prawie)

Odnośnik do komentarza

nie potwierdzam

 

okropna sraka

 

odpuściłem dość szybko, bo nie mogłem znieść chujowych dialogów, chujowego scenariusza, chujowych efektów, chujowej całości

 

 

tak, wiem że na końcu się okazuje, że ona jest ******

 

2/10

Odnośnik do komentarza

Mamutem

 

 

tak, nie chciałem spoilerować, bo myślałem, że komuś się ten serial podobał, ale na koniec zobaczyłem, że to tylko Frosti 

 

 

PS.A co serialu, jak zobaczyłem już jakiś wywiad z twórczynią to już wiedziałem co się świeci. I nie, nie chodzi mi o to, że wygląda jak pakistański hulk po dość nieudanej operacji zmiany płci, ale bardziej o kompletnie nie zrozumienie tematu. Nie wiem, jak Disnej mógł do tego dopuścić. Coś czuję, że ten serial będzie dla serialowego MCU tym, czym Han Solo dla filmowego uniwersum SW.

 

PS2. Albo i nie. Właśnie spojrzałem na oceny z Rotten Tomatos. Niech świat spłonie...

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.07.2022 o 09:52, Masorz napisał:

Mutantem?

 

Strzelam w ciemno.

Raczej nie będę tego oglądał dalej, jeden odcinek starczy.

 

Zmieniłem trochę zdanie i odpaliłem ostatni odcinek. 

Cringometr wypierdolił poza skalę, ale oglądam dalej.

 

 

Edit- skończyłem.

Nie było jakoś bardzo źle. 

Fajne cameo na samym końcu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...