Skocz do zawartości

Thermomix


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

My w domu jak Rozi. Program w TM mycie wstępne, a potem pod kranem. Wolimy mieć go zawsze pod ręką do użytku, a nie w zmywarce :wujaszek:

W dniu 8.11.2021 o 11:05, Ölschmitz napisał:

od dwoch dni tez mamy to ustrojstwo.

 

weekend byl indyjski - zupa dahl i butter cziken. nie raz robilismy "normalnie" i nie raz zamawialismy z knajpy.

 

w smaku wyszlo restauracyjnie, nie wylapalem zadnej roznicy. a roboty jakies 50% co normalnie. takze no chyba polecam. chlebki naan i mango lassi tez ogarnal swietne.

No to jest właśnie jeden z wielkich plusów. TM ma  mega dużo orientalnych i oryginalnych przepisów, które mogą mocno urozmaicić posiłki polusa.  

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Powiedzcie mi - czy w Lidlomixie tak ciężko działa touchpad, czy trafiłem na jakiś felerny egzemplarz?

Kupiłem w prezencie i w porównaniu do Thermomixa to jak porównywać Mercedesa S klasy do Malucha. Niektóre przyciski (np. z ustawieniami) musze klikać parę razy, miałem bardzo duży problem z połączeniem z serwerem i aktualizacją oprogramowania, po h w końcu załapał, nie wiem czy to normalne, ale do teraz wchodząc np. w aktualizacje oprogramowania mam wrażenie ze musze klikać 4 razy zanim załapie.

Odnośnik do komentarza

A o której wersji lidlomixa mówisz? Bo we Francji jest już nowa ulepszona wersja (Smart) z między innymi.. większym i lepiej reagującym wyświetlaczem, nowym softem i chyba deczko mocniejszy.

Gdzieś czytałem, że w PL (w Lidlu) ma być po 1 kwartale 2022, ale na olx jest już dostępny (oczywiście z konkretną przebitką..)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
10 godzin temu, _Red_ napisał:

I do tego niezbedny jest termomiks xD Takie pierdólki jak owsianka dla dziecka to robie blenderem, bo szkoda mi myc tego gara i oblepionego śmigła. W sumie po roku zabawy mysle, ze pozbylbym sie tego grata i postawił tam air-fryer.

 No niestety blenderem nie zrobiłbym wyjebistego bigosu (chyba najlepszego jaki w życiu jadłem) i przkeozackiego kremu grzybowego na wigilię, czy zajebistych tajskich dań:) 

Naprawdę myślisz, że z tych 524 dań to były same owsianki?

 

Zresztą od zawsze było mówione, że nie jest to niezbędny sprzęt do życia, a ułatwiający i zaoszczędzający czas. Min dzięki taki ułatwiaczom życia mogę skończyć 30 gierek i mieć czas na koszykóweczkę.

 

Zresztą co ja ci Mejm Red będę tłumaczył, ale zmywarka, duży TV, skrzynia automat też nie są niezbędne…

 

U mnie drugi rok i używamy go nawet więcej niż w 1 roku. Co do mycia to zawsze możesz myć w zmywarce, no chyba że nie masz :kaz:

 

 

Spoiler

No i kurde wrzucając tę info grafikę łudziłem się jednak trochę, że ktoś wrzuci swoją, a nie po raz nty będzie jałowa dyskusja o niezbędności „garnka do owsianki” za 6 koła :( 

 

Odnośnik do komentarza

Balonku, po prostu śmieje się, ze owsianka to najczesciej realizowany przepis, a mi nie chcialoby sie odpalać tego gara ;) Nie gotuj sie (hehe). Fakt, ze bigos raz zrobiłem i był zajebisty, czasem jakieś makarony z sosami czy zupę. Ale ogólnie to mówię, ze u nas jest rzadko odpalany i specjalnie nikt nie ma ochoty w nim gotować, a miejsce zajmuje. W przeciwieństwie do podanej dla kontrastu zmywarki, która chodzi codziennie i zlego slowa nie powiem, bo bez tego jak bez ręki.

 

:lapka:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, _Red_ napisał:

Balonku, po prostu śmieje się, ze owsianka to najczesciej realizowany przepis

No dlatego, że my na śniadania tylko jemy owsianki w tygodniu i jest dla na wygodniej i co najważniejsze szybciej to tam zrobić. Zresztą takich owsianek co tam są, to nigdy nie jadłem. Wcześniej tylko 1-2 co znałem i szybko robiłem. Teraz każdy dzień to inna owsianka. Polecam jeszcze taki krem śniadaniowy z gruszką :banderas:

Odnośnik do komentarza

Jest i on ojciec Mejm, karmiący cały rok swoje dzieci białym pieczywkiem i wędlinkami z paczuszki! 

 

Spoiler

Nie wiem jak twoje dzieci :yao: ale moje uwielbiają te owsianki, a i tak główne śniadania jedzą w przedszkolu/żłobku. 


Aaaaa weekendy no owsianki. No nie smuć się już.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...