Skocz do zawartości

Thermomix


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gdzie najlepiej kupić Thermomixa? Na Allegro można kupić w różnych konfiguracjach, między którymi jest nawet 2000 zł różnicy: https://allegro.pl/produkt/robot-kuchenny-thermomix-tm6-1500-w-87c8d1d2-e373-4f13-a808-9eef63ec25ab?order=qd

 

A przez stronę można tylko najpierw zamówić prezentację, a dopiero potem kupić? :sadkek: https://www.vorwerk.com/pl/pl/c/strona-glowna/zamow-prezentacje/poznaj-thermomix

 

image.png.cff89b6d7f731dd9ca2da3cfd620e253.png

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
Gdzie najlepiej kupić Thermomixa? Na Allegro można kupić w różnych konfiguracjach, między którymi jest nawet 2000 zł różnicy: https://allegro.pl/produkt/robot-kuchenny-thermomix-tm6-1500-w-87c8d1d2-e373-4f13-a808-9eef63ec25ab?order=qd
 
A przez stronę można tylko najpierw zamówić prezentację, a dopiero potem kupić? :sadkek: https://www.vorwerk.com/pl/pl/c/strona-glowna/zamow-prezentacje/poznaj-thermomix
 
image.png.cff89b6d7f731dd9ca2da3cfd620e253.png
Najlepiej to nigdzie. Mówię to jako posiadacz TM. Lepiej kupić lidlomix. Te chciwe (pipi)y z Vorkraft już nawet wprowadziły 2 tiery abonamentu i jak masz ten tańszy to nie możesz edytować przepisów ani zmieniać ilości porcji, tylko trzeba mieć droższy abonament. W tej cenie to wszystko powinno być darmowe. Tak mnie tym w(pipi)ili, że tego gówna nikomu nie polecę. Czuję się wydymany na kasę.
  • Haha 3
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Ale jak to nie możesz zmieniać ilości porcji? Garnek bije jak dodasz więcej soli, przestaję odmierzać? jakiegos kroku pominąć nie można?  
Mogę to zrobić ręcznie ale teraz po prostu doszła opcją w oprogramowaniu, które to robi za Ciebie ale... trzeba mieć droższy abonament.

Za ponad 5 tysięcy to wszystko powinno być w cenie. To jest najzwyklejszy skok na kasę w tym momencie i dopóki nie było sensownej konkurencji to się jeszcze ten sprzęt bronił, a teraz gdy za 2000zł możesz kupić takie urządzenie w Lidlu, osobiście nie widzę sensu. Mam nadzieję, że ich w końcu z rynku wyprą, ale thermomixowcy to sekciarze więc może być ciężko.

A i z tą jakością to też średnio. Mój już dwa razy miał wymieniany potencjometr. Jest tak zbudowany, że wchodzą tam brudy i się po prostu styki zapychają.

Ponad 5000zł + abonament.


xD
Odnośnik do komentarza

 

 

13 minut temu, Ukukuki napisał:

Też mam thermomix i lepiej lepszą kartę graficzną kupić - więcej pożytku :lapka: 

 

Jak mam gotowac kaszke dziecku bez termomixa (woda, kasza, owoc, zamieszaj), hę? xd

 

A lidluś ma jakiegoś następcę już. Wersja Smart czy jakoś tak, większy ekran, więcej mocy w ostrzach. No ale mój poprzedni Monsieur Connect jeszcze działa więc za te 1499 zł będę go molestował, aż padnie. Do zupek najlepiej (kremy z pomidorów etc.) bo wszystko w jednym garze da się ogarnąć i w zasadzie jakoś więcej go nie używamy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, _Red_ napisał:

Jak mam gotowac kaszke dziecku bez termomixa (woda, kasza, owoc, zamieszają), hę?

 

No faktycznie mega skomplikowane danie  :pechowiec:

 

Ja to dostałem na prezent ślubny więc z czystym sumieniem mogę to krytykować. Może jakby to kosztowało 2000 zł i traktować to jako mikser z funkcją gotowania zupy to jeszcze ok ale dawać za to 7000 zł i opłacać abonament to trzeba mieć dwie lewe ręce w kuchni. 

Odnośnik do komentarza

Najlepiej właśnie wychodzi to, co wymagałoby osobnego siekania. A tu wrzucasz wg kroków np. pomidory, czosnek, zioła, włoszczyznę, on to zmiksuje, ugotuje i miesza w trakcie, wiec nic nie wykipi, ani nie przypali. Stąd pisałem, że głównie w zupach nam ułatwia życie. No i w sumie jeszcze bigos, hindus i parę innych, które robi się poprzez ładowanie wszystkiego w jeden gar. Ale nie uważam sprzętu za lifechangera.

Odnośnik do komentarza

Też się zastanawiałem nad kupnem thermomixa, no ale garnek za 5tys? Może kiedyś, jak będzie większa konkurencja i cena spadnie (Huawei zaraz wchodzi na rynek ze swoim).

Przeglądając peppera, trafiłem na instant pot, 6l za śmieszne 370zl w Amazonie. Jeżeli ktoś lubi dania jednogarnkowe, to mocno polecam. Nigdy w życiu nie robiłem zup, teraz na okrągło, rosół, fasolowa, kapuśniak, gulasz wołowy, ryż z warzywami i kurczakiem, wszystko wychodzi zajebiście. Czas spędzony przy takim rosole, to wrzucić wszystko do garnka, wcisnąć guzik, 20min i gotowe. W necie pełno przepisów, a najlepsze jest to, że największą oferma w kuchni, zrobi coś bardzo dobrego.

Mam ten garnek pół roku, i jeżeli kiedyś padnie, to bez zastanowienia biorę następny.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.12.2022 o 07:43, YETI napisał:

Też się zastanawiałem nad kupnem thermomixa, no ale garnek za 5tys? Może kiedyś, jak będzie większa konkurencja i cena spadnie (Huawei zaraz wchodzi na rynek ze swoim).

Przeglądając peppera, trafiłem na instant pot, 6l za śmieszne 370zl w Amazonie. Jeżeli ktoś lubi dania jednogarnkowe, to mocno polecam. Nigdy w życiu nie robiłem zup, teraz na okrągło, rosół, fasolowa, kapuśniak, gulasz wołowy, ryż z warzywami i kurczakiem, wszystko wychodzi zajebiście. Czas spędzony przy takim rosole, to wrzucić wszystko do garnka, wcisnąć guzik, 20min i gotowe. W necie pełno przepisów, a najlepsze jest to, że największą oferma w kuchni, zrobi coś bardzo dobrego.

Mam ten garnek pół roku, i jeżeli kiedyś padnie, to bez zastanowienia biorę następny.

 

Ten model Instant Pot 112-0182-01-EU?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...