Skocz do zawartości

Thermomix


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda ja w lidlomixie, ale potwierdzam, ze taki jednogarnkowiec jak bigos wychodzi super i bez konieczności uruchamiania więcej naczyń niż samo urządzenie + deska do krojenia. Narobilem tyle słoików, ze potem miesiąc to jadłem juz lekko do porzygu xd

 

Ostatnio w sumie jak odpalamy ten złom to głównie na zupy, bo jednak wygodne jest to, ze gotuje i miesza, więc mozna wyjść na 30 minut i nie pilnować gara.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.04.2022 o 11:21, _Red_ napisał:

Co prawda ja w lidlomixie, ale potwierdzam, ze taki jednogarnkowiec jak bigos wychodzi super i bez konieczności uruchamiania więcej naczyń niż samo urządzenie + deska do krojenia. Narobilem tyle słoików, ze potem miesiąc to jadłem juz lekko do porzygu xd

 

Ostatnio w sumie jak odpalamy ten złom to głównie na zupy, bo jednak wygodne jest to, ze gotuje i miesza, więc mozna wyjść na 30 minut i nie pilnować gara.

 

Polecam dyniową :banderas:

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.04.2022 o 21:40, Sedrak napisał:

To chyba też kwestia podejścia do sprzętu w kuchni. Ja np. wiem, że bym użył ze dwa razy i by stało. Tak samo jak prawie w ogóle nie używam mikrofali, tostera, opiekacza, fikuśnego blendera, ba pomimo, że mam ekspres przelewowy to i tak czasem robię zwykła rozpuszczalną. I to jest właśnie klucz. Jak kto używa swojej kuchni i jakie dania robi. 

 

No, ty byś nie używał, bo wszystko w kuchni robi Paulinomix :)

 

W dniu 17.04.2022 o 14:29, Sedrak napisał:

A od tego nie jest dziewczyna/narzeczona/żona? :)

 

Tutaj mogę się tak wozić, bo gdyby moja Paulina to przeczytałam to bym miesiąc czasu kanapki i serki wiejskie wpierdalał :)

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
13 minut temu, _Red_ napisał:

Śmiali się z lodów rozcieńczonych mlekiem i zasilonych batonikiem jako za słodkie, to czekam na reakcje o dwumetrowym czizburgerku xD

 

No burger od Wisniera to jak kanapka ale w powiększeniu a Twoja pizza to jak pizza ale wyrzygana. 

 

:wujaszek: :pizza:

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Adam GlapJńskJ napisał:

 

28 minut temu, _Red_ napisał:

Śmiali się z lodów rozcieńczonych mlekiem i zasilonych batonikiem jako za słodkie, to czekam na reakcje o dwumetrowym czizburgerku xD

 

No burger od Wisniera to jak kanapka ale w powiększeniu a Twoja pizza to jak pizza ale wyrzygana. 

 

 

Jakby ci to powiedzieć, tu nie chodziło Redowi o wygląd :wujaszek:

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2020 o 18:59, balon napisał:

funkcje TM6

  • Ważenie
  • Siekanie
  • Mielenie
  • Blendowanie
  • Miksowanie
  • Gotowanie
  • Gotowanie na parze
  • Mieszanie podczas gotowania
  • Ubijanie
  • Wyrabianie ciasta
  • Emulgowanie
  • Wybór temperatury, do jakiej ma zostać podgrzana potrawa
  • Fermentacja
  • Karmelizacja
  • Wolne gotowanie
  • Gotowanie sous vide
  • Gotowanie ryżu
  • Zagęszczanie
  • Wstępne mycie


Funkcje Lidlomixa

  • Smażenie
  • Gotowania na parze
  • Ubijanie
  • Emulgowanie
  • Gotowanie
  • Rozdrabnianie
  • Siekanie
  • Mieszanie
  • Ugniatanie,
  • Miksowanie
  • Blendowanie
  • Ważenie

 Oj Red nie wiem, nie wiem, ale wg mojej analizy ze strony 3, lidlomix nie ma funkcji wyrabiania ciasta, więc te bułeczki mogà być tego średnie   :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...