Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

O ile moj egzemplarz dziala normalnie w trakcie pracy (lub zaglusza go podlaczony do niego projektor), tak po przejsciu w tryb uspienia caly czas slysze ja w tle i przy totalnej ciszy np. przed spaniem irytuje. Pierwszy raz zaczalem wylaczac konsole calkowicie i jest spokoj, aczkolwiek wkurza to. Nie wiem czy to u wszystkich tak.

Odnośnik do komentarza
[mention=65235]PiPoLiNiO[/mention] Do trzech razy sztuka. Sprzedaj tę i kup następną. W koncu musisz trafic, prawda?
Problem w tym, że za tą już przepłaciłem. Więc ciężko o sensowną sprzedaż, a potem jeszcze polowanie na kolejną. Tak jak pisałem, liczyłem, że po 4-5 miesiącach ogarnęli temat.
Odnośnik do komentarza
Teraz, PiPoLiNiO napisał:
2 minuty temu, 20inchDT napisał:
[mention=65235]PiPoLiNiO[/mention] Do trzech razy sztuka. Sprzedaj tę i kup następną. W koncu musisz trafic, prawda?

Problem w tym, że za tą już przepłaciłem. Więc ciężko o sensowną sprzedaż, a potem jeszcze polowanie na kolejną. Tak jak pisałem, liczyłem, że po 4-5 miesiącach ogarnęli temat.

W listopadzie chciałeś konsolke oyebac z zyskiem a pięc miesięcy później sam zapłaciłeś więcej niż standard cena? Karma is a bitch:kaz:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Współczuję osobom, które trafiły te piszczące egzemplarze konsoli. :/

 

Ja na swojej gram po nocach na słuchawkach przy śpiącym dziecku, żadnego piszczenia cewek nigdy nie słyszałem. Konsolę słychać tylko gdy się włącza, albo co jakieś 30 minut gdy sprawdza obecność płyty z grą w napędzie. 

 

Ogrywam obecnie Miles Moralesa, przy którym rzekomo mocno to słychać, ale u mnie to nie występuje :banana:

 

Także odnosząc się do powyższych postów bez żadnego trollingu - nie wszystkie egzemplarze mają ten problem.

 

Moja konsola od początku leży na boku, może to ma jakiś wpływ na głośność cewek? 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, areka napisał:

Konsolę mam od stycznia i żadnego dźwięku dobywającego się z niej nie usłyszałem. Zero. Ale może jestem starym (pipi)em i nie zwracam na takie bzdety uwagi. 

Jeżeli to dla Ciebie bzdety to może zamień się swoim egzemplarzem z kolegą PiPoLiNiO.

Tobie to nie robi a kolega będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Hahaha, dokładnie [mention=68774]Aegir79[/mention] . Jestem za. Moja wczoraj otwarta + 3 gry w folii, nawet dopłacę za święty spokój



Ale może być tak, że tutaj niektórzy nie słyszą tej częstotliwości. Ja np. słyszę jak alarmy wydają piszczacy dźwięk na parkingach a moja mama tego nie słyszy.
No właśnie o tym pisałem wcześniej, że może niektórzy mają szczęście nie słyszeć mimo iż hałas jest.
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Aegir79 napisał:

a konsole do kartonu :) 

Konsole raz w tygodniu czyszczę i piano i białe skrzydła. A o pada trzeba dbać i to bez dyskusji. Jak się nie myje rąk przed graniem, nie chowa pada po skończonym graniu to prędzej czy później zacznie szwankować. A tak to można przedłużyć jego żywotność.

Jak ktoś ma delikatne uszy to usłyszy wszystko i wszystko będzie mu przeszkadzało. Ja cewek nie słyszę . Chyba, że przystawię uszy do konsoli lub wsłucham się. Ale jak skupiam się na grze to w ogóle tego nie słyszę. Więc skoro mi to nie przeszkadza to gram. Jak ktoś grał na odrzutowcu PS4 to cieszył się grami, a nie tym że konsola wyje. Ta nie wyje więc ciągłe narzekanie jest irytujące. Dla mnie ta konsola jest ok i jakbym miał kupować drugi raz to wybieram PS5, bo tutaj będą gry, których konkurencja mieć nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Ooo. A może to ma jakiś związek z cewkami. W sumie zawsze na filmach występuje wersja z napędem. Aczkolwiek raczej reszta podzespołów jest identyczna. Z tego co widziałem, problemem są cewki i kondensatory od zasilania. W zasadzie tak jak w kompie, wystarczy je zalać i problem znika lub jest minimalny.

A co do Twojej propozycji, to nie, dzięki. Jednak płyta to płyta

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, LiŚciu napisał:

 

Ma prawo. Pewnie też miał nadzieje że kolejna sztunia będzie bez dzwięku cewek. W mojej sztuce też je słychać jak wyłącze dzwiek i nic w domu nie działa. Jak gram normalnie czyli tv na 5-10 to nawet można powiedzieć że konsoli jakb nie było. Laptop głośniej chodzi.

 

Natomiast jeśli są egzemplarzze które brzęczą i to słychać  a przy ps4 sony pokazało że jest bublowe to faktycznie można się wkurwić. I to bardzo

 

Ja paste wymieniałem w ps4 fat i próbowałem w ps4pro aż urwałem gniazdo zasilacza bo ten odkurzacz irytował. 

 

Inna sprawa że gdyby nie xbox i to forum to pewnie większość by na cewki nie zwróciła uwagi. 

Kupując swoj egz. w styczniu nic nie wiedziałem na temat cewek. Po prostu włączyłem konsole z samego rana i się zaczeło. Jak dobrze, że pozbyłem sie tego wraz z całym hajpem. Teraz tylko czekać na rewizje i jakieś fajne gry.

Odnośnik do komentarza
Ok, w weekend ogarnę. 
Ale musisz nagrać całość od menu do gry. Wchodząc do gry startuje wentylator, a cewki dopiero później. Bez różnicy jaka gra. Nie wiem skąd to gadanie o Deamon's oraz spiderman. Ogólnie po prostu gra ma 60 fps to skwierczą głośniej, a jak ma 30 to ciszej.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...