Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

No jak ku rwa? Wszystko słychać. Wiatraki i ceweczki pod koniec. No ku* jak można napisać, że tu nic nie słychać

Ale fakt, GÓWNO SŁYCHAĆ. Tu się zgodzę. GÓW NO cewki.

Ale skoro dla kogoś to jest nic, to zaczynam podejrzewać, że każdy to ma, ale niektórzy nie kumają, że to jest złe...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

No jak ku rwa? Wszystko słychać. Wiatraki i ceweczki pod koniec. No ku* jak można napisać, że tu nic nie słychać emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Ale fakt, GÓWNO SŁYCHAĆ. Tu się zgodzę. GÓW NO cewki.

Ale skoro dla kogoś to jest nic, to zaczynam podejrzewać, że każdy to ma, ale niektórzy nie kumają, że to jest złe...


Albo po prostu mają to w dupie bo im w ogóle nie przeszkadza i co najważniejsze.... cieszą się graniem ?
Pozastanawiaj się teraz kto jest w lepszej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PiPoLiNiO napisał:

Ja się nie pienię, po prostu nie kumam jak można się dawać dymać i jeszcze szeroko uśmiechać udając, że jest git.

Kupiłem 3, na 2 już zarobiłem. Więc mogę ich i 10 jeszcze kupić. Żaden problem. Więc z dupy masz argumentację.

Ja na twoim miejscu bym sprzedal to ps5 w pizdu i dał sobie spokój. Nie wiem po co trzecie kupujesz.

Odnośnik do komentarza

Ja mam na 60 ustawione. Ale masz rację, im więcej tym głośniej. Już o tym pisałem. Im więcej klateczek tym więcej piszczenia. Na PC w warzone na 60 było spoko w miarę, ale jak dawałem 144 to był jakiś kosmos jeśli chodzi o cewki. PS5 nie miała startu do tego

Odnośnik do komentarza
Ja mam na 60 ustawione. Ale masz rację, im więcej tym głośniej. Już o tym pisałem. Im więcej klateczek tym więcej piszczenia. Na PC w warzone na 60 było spoko w miarę, ale jak dawałem 144 to był jakiś kosmos jeśli chodzi o cewki. PS5 nie miała startu do tego

Na jakiej grze słyszysz te cewki? Sprawdzę dziś moją.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krzysiekp392 napisał:

przecież na tym filmie gówno słychać, paranoja jakaś

Jak kurwa nic nie słychać xDDDDDDDDDDD

Jest takie wytłumione piszczenie(?) , ja to słyszę.

 

Myślę, że trzeci egzemplarz @PiPoLiNiO będzie tak samo chodził, tutaj rozchodzi się o to o czym pisał @Przemo. Każdy z nas ma inną tolerancję na takie dźwięki, jedni nic nie będą słyszeć, osoby po przesiadce z PS4 myślę, że już na pewno. Inni, przyzwyczajeni do większej kultury pracy swoich sprzętów już zwrócą na to uwagę. Dla mnie np. One X przy niektórych grach w 4K  był głośny, słyszałem wiatraki wchodzące na wyższe obroty, gdzie dla innych była to cicha praca konsoli. Nie dogodzisz.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Jak kurwa nic nie słychać xDDDDDDDDDDD

Jest takie wytłumione piszczenie(?) , ja to słyszę


Też to słyszałem, ale za ch#ja nie wiem, gdzie on w tak krótkim filmiku wyłapał kilka dźwięków, jak tu od początku do końca to piszczenie tylko - to w końcu co to jest - wiatrak, czy te słynne cewki?

Odnośnik do komentarza

10 sekunda, najpierw autor tworzy jakiś skrzek, a po nim wlatuje cewka. Weź sobie głośniej może nagranie odpal. Ale u niego to nie jest jakiś dramat skoro musi być tak blisko. U mnie to z 2.5 metra słychać bez problemu w obu konsolach.

Niestety 3 konsola będzie u mnie najszybciej w poniedziałek, bo sprzedający okazał się dzbanem i musiałem kolejnej sztuki szukać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...