Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoją sztukę oddałem w ramach 14 dniowego zwrotu . Gram tylko wieczorami  i ten dźwięk który przypomina mi stara plazmę dla mnie jest nie do zniesienia . Nie mam możliwości tego zagłuszyć ( usypiające małe dzieci) pozostaje nam czekać na poprawiona rewizję . Tyle czasu mieli aby dopracować sprzęt.

Odnośnik do komentarza

Żarcik na szybkości:

Wiesz kiedy poznać że ps5 załadował grę bez patrzenia na tv? Jak zaczną piszczeć cewki.

Smutne i prawdziwe. Odpaliłem Control. I to jest dokładnie to samo co na kompie. Korelacja głośności cewek z ilością klatek. Przy 60 są mega głośne, przy 30 są cichsze ale takie dziwne.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Moja sztuka ze względu na głośne cewki pojechała jeszcze raz do sklepu na rękojmie.

Zobaczymy czy tym razem wymienią na nową sztukę albo oddadzą pieniądze.

1 minutę temu, cotek napisał:

Włączyłem Demons Soulsy, Control, DMCV, ściszyłem TV, nic nie słychać. Mogę jedynie zacieszać się z farta, eloo

To ją szanuj, piękny egzemplarz.

Moja jak przyjechała z serwisu to nawet przewijając menu w konsoli już je słyszałem (cewki).

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, madhunt3r napisał:

Rtx 3060ti, 3070 i 3080 które słyszałem tez to maja emoji3.png

modele które wymieniłeś jeszcze nic nie mówią, bo są referenty i masa niereferentów, a co firma i konkretny model w zakresie tej firmy to inne podejście do dbałości o wykonanie

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, addhoc napisał:

Lubię ten brak konsekwencji i autoszacunku. Rzucam hasło: konsola to gufno, coś tam cyka i w ogóle mam załamanie nerwowe. Dziadostwo.

Po czym kupuje drugą sztukę. 

Król internetów

 

Jaki brak konsekwencji? Miał prawo wyrazić taką opinię, bo kupił konsolę w przeciwieństwie do wielu innych piewców na tym forum jaka to zajebista konsola, a widzieli ją tylko na obrazku. Trafiła mu się wadliwa sztuka, to się jej pozbył. Po jakimś czasie dał szansę znowu i ponownie trafiło mu się dziadostwo. Czy gdzieś jest zabronione ponowne kupienie produktu?

Z całego tego tematu śmiało mogę powiedzieć, że Pipolinio jest jednym z nielicznych userow, który nie boi się powiedzieć prawdy o tym sprzęcie. 

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Shago napisał:

 

Jaki brak konsekwencji? Miał prawo wyrazić taką opinię, bo kupił konsolę w przeciwieństwie do wielu innych piewców na tym forum jaka to zajebista konsola, a widzieli ją tylko na obrazku. Trafiła mu się wadliwa sztuka, to się jej pozbył. Po jakimś czasie dał szansę znowu i ponownie trafiło mu się dziadostwo. Czy gdzieś jest zabronione ponowne kupienie produktu?

Z całego tego tematu śmiało mogę powiedzieć, że Pipolinio jest jednym z nielicznych userow, który nie boi się powiedzieć prawdy o tym sprzęcie. 

 

Ma prawo. Pewnie też miał nadzieje że kolejna sztunia będzie bez dzwięku cewek. W mojej sztuce też je słychać jak wyłącze dzwiek i nic w domu nie działa. Jak gram normalnie czyli tv na 5-10 to nawet można powiedzieć że konsoli jakb nie było. Laptop głośniej chodzi.

 

Natomiast jeśli są egzemplarzze które brzęczą i to słychać  a przy ps4 sony pokazało że jest bublowe to faktycznie można się wkurwić. I to bardzo

 

Ja paste wymieniałem w ps4 fat i próbowałem w ps4pro aż urwałem gniazdo zasilacza bo ten odkurzacz irytował. 

 

Inna sprawa że gdyby nie xbox i to forum to pewnie większość by na cewki nie zwróciła uwagi. 

Odnośnik do komentarza

Kolejny dzień z cyklu słyszę cewki. Ja cewek nie słyszę bardziej wiatrak, a może po prostu moim uszom nie przeszkadza to jak ta konsola pracuje. A pracuje 10 razy ciszej niż PS4 pro. Więc o co chodzi? nie ważne czy gram na słuchawkach czy na dźwięku z telewizora to nic mnie nie irytuje. Może niektórzy za bardzo skupiają się na pracy konsoli porównując ją do konkurenta. Najważniejsze, że konsola jest świetna i spełnia oczekiwania. Co chcieć więcej. 

I na koniec powiem, że o sprzęt trzeba dbać, raz w tygodniu czyścić z kurzu.

Przed graniem umyć ręce.

Pada po skończonym graniu chować do woreczka, w którym był spakowany. I wszystko będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiam czy niektórzy tu trollują czy też naprawdę ich konsola nie piszczy. Bo przecież nie ma tu staruszków nie słyszących już określonych częstotliwości.

A skoro ktoś pisze, że słyszy jak startuje wentylator, to musi słyszeć odpalające się chwilę później cewki. No nie ma innej możliwości.

Tyle, że miałem 2 sztuki i piszącą,@creatinfreak ma swoją i piszczy, na forach tematy o cewkach mają setki stron, na YT jest w pip filmików. Więc albo jest tu kilku wybrańców, albo kilku trolli...

Odnośnik do komentarza

Moja premierowa nie piszczy, wiatraki nie chroboczą, analogi nie driftują, konsola nie sypie żadnymi błędami. Chodzi jak marzenie. Natomiast nie można być ślepym i udawać, że problemu z cewkami, analogami i błędami systemu nie ma, bo są i jak widać skala nie jest jednostkowa, bo pisze się o tym na całym świecie w każdym medium. Niestety Sony wypuściło konsole kiepskiej jakości. Sam plastik jest chyba z najgorszej półki. Jak ja otwierałem to nie mogłem uwierzyć, że to prawda. Chińska tandeta ... Natomiast w ogóle nie przeszkadza mi to w graniu i myślę, że poza driftującymi analogami rezta też powinna to zaakceptować. Ten sprzęt taki jest. Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz wink.gif

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...