Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sobie gram z normalną głośnością to jest okej, dopóki nagle dźwięk nie znika w grze na chwilę i wtedy nagle klops. Ale jak mam po cichu, to już słychać zawsze.

Ogólnie ja tam się dziwię, że ludzie są w stanie to akceptować. Argumenty, że gram na słuchawkach i nie słyszę, albo mi to nie przeszkadza, w ogóle do mnie nie trafiają. Płacisz ciężko zarobione sianko i zakładasz klapki na oczy bo to PlayStation. Trochę beka. No ale niech sobie fanboye dają dalej minusiki za pisanie faktów

Pytanie jeszcze co to będzie jak wyjdą gierki które będą obciążać wszystkie elementy konsoli w 100%.

Ktoś tam wcześniej pytał czy mam mocarnego PC. Miałem, ale wróciłem do konsol. I tak jak już pisałem wcześniej, tam cewki też były głośne w RTX. Ale szanse trafienia karty z cichymi była taka mniej więcej 50 na 50. A tutaj? 1 sztuka na 100? 1 na 1000?

Xbox jest przecież niemal tym samym technologicznie. I jakoś 100 sztuk na 100 jest cicho.

On ma taki wyczulony słuch. I każda wersja będzie mu głośna. Czy to będzie slim czy pro czy jeszcze inna.
Ani pro, ani slim nie miały głośnych cewek. Prosiaków miałem 5. Każdy bym odrzutowcem, ale nigdy nie było słychać innych odgłosów.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tez mam wyczulony słuch i skoro każdy model to ma w mniejszym bądź większym stopniu to nic nie poradzę. Chciałbym aby tych cewek nie było ale każda to ma wiec muszę z tym się pogodzić. Miałem chwile xsx tam tez są te cewki ale mega mega ciche słychać jedynie jak ucho przytkniesz do konsoli i bardzo się wsłuchasz. A na ps5 siedzę sobie na fotelu i w ciszy słyszę ale tylko na grach 60fps przystosowanych do ps5. Na wstecznej jest dużo ciszej. Jak gram na sluchawkach bądź na soundbarze to spoko.

Jak sobie gram z normalną głośnością to jest okej, dopóki nagle dźwięk nie znika w grze na chwilę i wtedy nagle klops. Ale jak mam po cichu, to już słychać zawsze.

Ogólnie ja tam się dziwię, że ludzie są w stanie to akceptować. Argumenty, że gram na słuchawkach i nie słyszę, albo mi to nie przeszkadza, w ogóle do mnie nie trafiają. Płacisz ciężko zarobione sianko i zakładasz klapki na oczy bo to PlayStation. Trochę beka. No ale niech sobie fanboye dają dalej minusiki za pisanie faktów

Pytanie jeszcze co to będzie jak wyjdą gierki które będą obciążać wszystkie elementy konsoli w 100%.

Ktoś tam wcześniej pytał czy mam mocarnego PC. Miałem, ale wróciłem do konsol. I tak jak już pisałem wcześniej, tam cewki też były głośne w RTX. Ale szanse trafienia karty z cichymi była taka mniej więcej 50 na 50. A tutaj? 1 sztuka na 100? 1 na 1000?

Xbox jest przecież niemal tym samym technologicznie. I jakoś 100 sztuk na 100 jest cicho.
Ani pro, ani slim nie miały głośnych cewek. Prosiaków miałem 5. Każdy bym odrzutowcem, ale nigdy nie było słychać innych odgłosów.

Miałem pro i tez były cewki.
Odnośnik do komentarza

 

5 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Na to wychodzi. Taki standard na forum emoji23.pngemoji23.png

 Nie o to chodzi, ale wmawianie, że każdy to ma słyszeć i się na tym skupiać tak jak Ty to też nie halo. Ja nie słyszę, nawet przez myśl mi nie przechodzi, że mam nasłuchiwać czegoś. Ostatnio przy zapauzowanej grze, i odwróceniu się do kompa, w ogóle zapomniałem, że mam konsolę włączoną i w coś gram dalej xD Nie gram często na słuchawkach, jak jest cisza w grze to jedynie co słyszę to lodówke z kuchni xD 

Edytowane przez cotek
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie z tego powodu sprzedałem swojego PS4 Pro licząc, że sytuacja poprawi się przy PS5 ale jak widać dalej zasilacz jest zbudowany dokładnie w ten sam sposób więc nie wiem jak wy ale ja czekam na następną rewizję.

 

Jak ktoś nie słyszał cewek w PS4 Pro to niech odpali Horizon Zero Dawn, zbliży się do konsoli i spamuje wejście do menu i z powrotem do gry. 2 kompletnie inne odgłosy w menu i w samej grze, to chyba najprostsza metoda na sprawdzenie nawet jak komuś słoń nadepnął na ucho.

 

Wejście do menu w trakcie grania i szybkie wyjście z niego - wtedy najłatwiej nauczyć się czym jest odgłos cewek jak ktoś jeszcze nie wie.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...