Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft się nie popisał i konsola z serwisu wróciła tak samo zjebana, jak tam trafiła (przywrócili ustawienia fabryczne:reggie:).
Sprawę załatwiła rękojmia z EURO i po drugim oddaniu do sklepu zaproponowali zwrot kasy, lub wymianę sprzętu na nowy - skorzystałem z drugiej opcji i mam nowego, bezawaryjnego klocucha :fsg:

  • Plusik 2
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, areka napisał:

Tak jak pisałem, ja tam niczego nie słyszę. Może jestem głuchy - kto wie. Po przyłożeniu ucha do konsoli, słyszę ledwo słyszalny szmer. Ale to już laptok mi głośniej chodzi. 

Poniżej wideło:

https://www.youtube.com/watch?v=XTXtjCTHtJA

 

 

Niby jest ten dzwięk cewek, jak u mnie takie brzęczenie ale to nie jest nic przeszkadzającego. Głośniej słychać jak sapiesz i mlaskasz:)

Odnośnik do komentarza

no dobra, ale ten temat cewek od premiery aż do dzisiaj to po co się kręci? nie przeszkadzają ci cewki? kupujesz konsolę już teraz. przeszkadzają? czekasz na poprawiony model albo grasz z zaciśniętymi zebami i pretensje masz do siebie, a nie wylewasz żale na forum, jakby to miało coś zmienić. koniecx końców tylko od sony zależy, czy to poprawią, a forum psx extreme chyba nie czytają, więc możecie mieć nadzieję, że globalnie dostają sporo zgłoszeń, ewentualnie to niedopatrzenie i w najnowszych "doprodukowanych" modelach zostało już poprawione bez większego udziału osób trzecich.

pierwsze modele ps5 technicznie niedomagają i to jest fakt, kwestia czy to akceptujesz czy nie. sam zamierzam kupić dopiero slimkę, a że mam xsx to pchać się w to bagno nie zamierzam teraz, zwłaszcza, że nie ma jeszcze gier wartych wydania kilku tysi na wątpliwej jakości sprzęt

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

3 konsola i jest znowu to samo. Więc sorry, ale nie wierzę w sztuki które nie hałasują. No nie ma takiej możliwości. Co najwyżej ktoś ma uszy w dupie emoji6.png


Pipolino opierdzielaj i kupuj kolejne. Raz ze będzie ruch w temacie, dwa ze może trafisz ta bezgłośna i będziesz mógł oyebać za 300% ceny jako najcichsza konsole na świecie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

3 konsola i jest znowu to samo. Więc sorry, ale nie wierzę w sztuki które nie hałasują. No nie ma takiej możliwości. Co najwyżej ktoś ma uszy w dupie emoji6.png

Do wszytkich sprzetow rtv agd tak przykladasz ucho? 

Masz jakiegos mocnego pc w domu? 

 

Strasznie jestes wyczulony na takie dzwieki. Daruj sobie z plejem. Kup xboxa i sie ciesz bo teraz to masz droge przez pieklo. Z takim sluchem to wspolczuje tylko. W poprzednim wcieleniu pewnie byles psem :) Joke ofc 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...